Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

    Информация за класовете

    Допустими автомобили:


    В състезанието могат да участват моторни превозни средства 4х4 с максимална маса до 3.5 тона, категория В,С – притежаващи необходимите документи по «закон за движение по пътищата» в Република България.
    МПС тип SIDE BY SIDE , АТВ не са разрешени.
    Това са изискванията за "Селската кушия" която някой описаха. Популизма и полемиките не са на място
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #17
      От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

      Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
      Я пак става интересно тук ....Winch Trophy с елементи на рали малко траял и много навигация и е за ефтини коли с китайски лебедки които могат да минават преглед по два пъти на година. И мудТеренките са най доброто да стигнеш от асфалта до някоя локва.Състезание почти като всяко друго. ....
      Я кой сте вие /Гробаря.Светльо в Русия/ правите обосновка за офроада пониятна само за вас.И така това е тема Шумен трофи 2015 и тук се коментират въпроси от Организатори Състезатели и Спонсори.Всеки екипаж плаща такса участие и в правото сие да задава въпроси свързвани със състезанието за да можи да подготви
      автомобила си.С какви евтини коли .лебедки и гуми караме Вас не вие грижа .Всички екипажи които карат са борбени защото имат големи Сърца.А вие като зрител си намерете красиво место и се радваите на красивото каране на екипажите.Ако някои ден се появите на старта и се видим мисленето ви ще е различно.
      Успех

      Коментар


      • #18
        От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        Коле знай че не само Аз "издребнявам". Всички влагаме пари но явно ти ги влагаш в друго. Като има-има , като няма си налягаш "парцалките" и чакаш по-добри времена.
        Не всичко е пари.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #19
          От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

          Боги, много добре знаеш, че това е писано по инерция, гледано от други правилници, преди доста години.
          Има го и в други правилници, за други състезания, но другите се поправиха, само Киро си стои на написаното(от твърдоглавие, имало и по-твърдоглави от мен), и не ще да си промени правилника.

          Но както Вальо каза-това си е съвсем самостоятелно състезание, извъм всякакви шампионати и вериги, и се провежда по собствени правила, според усмотрението на организатора.
          Ще се явим, ще покараме, ще се посчупим, някои ще се обърнем(или пък няма), ще се кефим по трасето, или покрай него, и накрая ще има поредното завършило състезание.
          Кое друго състезание в България може да се похвали с 15 години последователни издания?
          За мен е чест, че имам вече 4 участия в него, дай Боже да имам и пето, а по какъв правилник ще ме оценяват-транспенис. За мен по-важно е признанието от хората, и рева на публиката когато успея да изляза отнякъде където други са опъвали лебедки...

          Но е крайно време да се премести тази дискусия в отделна тема, сериозно.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #20
            От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

            Първоначално публикуван от delfin Преглед на мнение
            Я кой сте вие /Гробаря.Светльо в Русия/ правите обосновка за офроада пониятна само за вас.И така това е тема Шумен трофи 2015 и тук се коментират въпроси от Организатори Състезатели и Спонсори.Всеки екипаж плаща такса участие и в правото сие да задава въпроси свързвани със състезанието за да можи да подготви
            автомобила си.С какви евтини коли .лебедки и гуми караме Вас не вие грижа .Всички екипажи които карат са борбени защото имат големи Сърца.А вие като зрител си намерете красиво место и се радваите на красивото каране на екипажите.Ако някои ден се появите на старта и се видим мисленето ви ще е различно.
            Успех
            Аз почти всяка година долитам от далечна Русия да мина пръв по трасето на това култово състезание правейки голяма част от маршрута заедно с организаторите! Има доста доказателства като снимков материал и клипове с продължителност повече от час два Правя си кефа и не търся нищо от това освен частица адреналин. ...Бъдете живи и здрави и много успехи!
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #21
              От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:phpThumb_generated_thumbnail.jpg
Прегледи:1
Размер:297.6 КБ
ID:5689746

              BJ BALDWIN TROPHY TRUCK

              VS


              KOLYO FRANKO

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1446581194708.jpg
Прегледи:1
Размер:188.0 КБ
ID:5689747

              Залагам на Франко за Шумен.
              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
              0885 660 613

              Коментар


              • #22
                От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                Ох, недей...
                Че още стои самотен пред гаража, и чака да му обърна внимание. Ама скоро...
                Блокажите чакат в кутийките, новите гуми(silverstone33/10,5/16) са монтирани на новите джанти(ЕТ -60, или някъде там), само липсата на време ми е проблема засега.
                Ама има още малко време, та се надявам да съм готов.
                То и скоростна кутия има за смяна, но така е в българския моторен спорт-по колата се работи до последната възможна минута, та даже и след старта...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #23
                  От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                  Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                  [ATTACH=CONFIG]836121[/ATTACH]

                  BJ BALDWIN TROPHY TRUCK

                  VS


                  KOLYO FRANKO

                  [ATTACH=CONFIG]836122[/ATTACH]

                  Залагам на Франко за Шумен.
                  Болдуин просто се вози в някаква лъскарка и вдига прах, а Франко е като звяр в момент на скок върху жертвата: настръхнал, хищен, агресивен, грозен и решителен?
                  P.S. Коле, тази снимка е уникална. Франко изглежда като равностойна офф роуд машина и изобщо не му личи колко е "грозен" и "недодялан"
                  "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                  „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                  Коментар


                  • #24
                    От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                    Колега Кольо това е правелник написан от Киро и всеки изпалнява.Като искаш да си в играта спазваш иначе зрител.Стана банално все с твоята кола итеб да се занимаваме.Направи си тема за съвети

                    Коментар


                    • #25
                      От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                      Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                      Болдуин просто се вози в някаква лъскарка и вдига прах, а Франко е като звяр в момент на скок върху жертвата: настръхнал, хищен, агресивен, грозен и решителен?
                      P.S. Коле, тази снимка е уникална. Франко изглежда като равностойна офф роуд машина и изобщо не му личи колко е "грозен" и "недодялан"
                      Лошото е,че BJ няма да участва по ред причини.
                      1.Няма регистрация-ако има английска,тя е фалшива.
                      2.Не е минал технически преглед,дори и да има лепенка-фалшива е.
                      3.Липса на застраховка
                      4.Двигатела му е над 1000 куб.см.
                      И т.н.
                      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                      0885 660 613

                      Коментар


                      • #26
                        От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Боги, много добре знаеш, че това е писано по инерция, гледано от други правилници, преди доста години.
                        Има го и в други правилници, за други състезания, но другите се поправиха, само Киро си стои на написаното(от твърдоглавие, имало и по-твърдоглави от мен), и не ще да си промени правилника.

                        Но както Вальо каза-това си е съвсем самостоятелно състезание, извъм всякакви шампионати и вериги, и се провежда по собствени правила, според усмотрението на организатора.
                        Ще се явим, ще покараме, ще се посчупим, някои ще се обърнем(или пък няма), ще се кефим по трасето, или покрай него, и накрая ще има поредното завършило състезание.
                        Кое друго състезание в България може да се похвали с 15 години последователни издания?
                        За мен е чест, че имам вече 4 участия в него, дай Боже да имам и пето, а по какъв правилник ще ме оценяват-транспенис. За мен по-важно е признанието от хората, и рева на публиката когато успея да изляза отнякъде където други са опъвали лебедки...

                        Но е крайно време да се премести тази дискусия в отделна тема, сериозно.
                        Абе той и Наско ги пише нещата по инерция за състезанието в Русе ама и миналата година хала е бил същия като е налагал наказателни таксиа да не говорим за това с 12 километрови трасета
                        Чл.9. Трасето за клас „Хоби” е без екстремни зони с минимална дължина 30км имаксимална 80км.
                        Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                        Клас Експерт първия ден ще карат етап с изнесен старт от 35 км с 4 екстрема без азимути и много лесна навигация. Втория ден ще карат по трасе с дължина 33 км с изнесен старт пак с 4 екстрема с много тежка навигация и 7- 8 азимута. Екстремите и двата дни са от средно тежки до тежки. Третия ден стартират по ленти на писта Средна кула и продължават по пътна книга по трасе с дължина 12 км с 2 леки екстрема. Клас трофи Хоби първия ден ще карат 81 км по трасе трофи ориентирано с 3 азимута, а втория ден 78 км по лежерно трасе с много лека навигация без азимути.Третия ден и те стартират по ленти на писта Средна кула и продължават по пътна книга по трасе от 12 км без екстреми.
                        Макар че е за състезание по други правила.Не ми ги говори ти на мен.


                        Дали ще е състезанието в Шумен или което и да е друго написания правилник трябва да се спазва. Изказвания и действия като твоето небива да се толерират. За разлика от теб съм присъствал на тринайсет от четиринадесетте състезания в Шумен
                        По горе ти постнах изискванията за състезанието в Шумен и не мисля че е писано по инерция. Ще се явиш но ако не си изряден не мисля че ще караш. Можеш да се накефиш на трасето ,но друг път ,ако се разходиш или помогнеш на Киро с организацията. Вярвай че ми е паднало пердето и ще дигна патардия по този повод че и съмишленици ще намеря.
                        Приятелството си е приятелство но хайде стига безобразия.
                        Последно редактирано от banjo; 04-11-15, 05:54.
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • #27
                          От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                          Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                          Лошото е,че BJ няма да участва по ред причини.
                          1.Няма регистрация-ако има английска,тя е фалшива.
                          2.Не е минал технически преглед,дори и да има лепенка-фалшива е.
                          3.Липса на застраховка
                          4.Двигатела му е над 1000 куб.см.
                          И т.н.
                          Основната причина да не участва е че не е 4х4. Ето че се включваш неподготвен и ако те питам познаваш ли правилата няма да отговориш положително.
                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Не всичко е пари.
                          Само че едни реват ,че всичко е пари на ляво и дясно а ти още не си го разбрал това. Всеки път като те видя ти казвам едно и също нещо ама още не си уврял. Като всичко е пари ,Ти даваш ли бакшиш на приятелите си или искаш отстъпка от тях. Какъв приятел си ако не датеш на приятеля си.

                          P.S. Това последното не е по темата но се надявам да го прочетеш преди да бъде изтрито от модератор.
                          Последно редактирано от banjo; 04-11-15, 05:14.
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • #28
                            От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                            Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                            Франко изглежда като равностойна офф роуд машина и изобщо не му личи колко е "грозен" и "недодялан"
                            Грозен и недодялан е дядо ти...

                            Първоначално публикуван от delfin Преглед на мнение
                            Стана банално все с твоята кола итеб да се занимаваме.Направи си тема за съвети
                            Бат' Весо ни най малко съм искал да обръщам темата за моята кола, а още по-малко да ви занимавам с моите проблеми, и то именно в тази тема. Имам си тема за моята, вече е 70 страници.

                            Ама той Благой започна, а Вальо Исаев само налива масло в огъня...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #29
                              От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Ама той Благой започна, а Вальо Исаев само налива масло в огъня...
                              Нещо е минало през погледа ти и не си го осмислил. Не съм повдигнал въпроса за тръбарките и нередовните но ти се почуства гузен. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=203218&p=2853784#post2853784

                              Последно редактирано от banjo; 04-11-15, 08:57.
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • #30
                                От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Грозен и недодялан е дядо ти...


                                Бат' Весо ни най малко съм искал да обръщам темата за моята кола, а още по-малко да ви занимавам с моите проблеми, и то именно в тази тема. Имам си тема за моята, вече е 70 страници.

                                Ама той Благой започна, а Вальо Исаев само налива масло в огъня...
                                Кольо ако си документално перфектен като нас останалите значи си перфектен и си в играта,ако ли не минаваш в другите дисциплини.Благои еправ има ли правелник трябва да се спазва ако ли не няма да караме.Тук коментара е автомобилите на гостите са нправени за друг вид офроад а нашите за Българския офроад започнат около 2002 отД-р Светослав Доичинов и екстремите за нас са невазможни.Да това е в момента офрода в България но ше стане по добре. А Вальо го остави виж с кого е на снимката после като стане международен съдия мамо ???

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X