Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Провиснали Ресьори (Cherokee)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Окачване...

    Милене,

    От всичко, което знам по темата мога да ти кажа с пълна увереност че е съвсем безсмислено да се захващаш с разни неща като шпренгване, горещо валцуване и т.н. Още по малко ти препоръчвам да се пробваш да добавяш листове от други марки и т.н. Не че горните неща не стават, но повярвай ми много са сложни и трудни за изпълнение и ако трябва да станат както трябва цената ще е съвсем неразумна.

    Най-доброто за теб е да се ориентираш към това, което Петър Близнака те съветва. В никакъв случай не би могъл да направиш или намериш нещо по-добро бъди абсолютно сигурен. Всъщност да ти кажа даже не знам и Петър как успява да направи такива супер цени, явно работи директно а не през 12-та ръка както е обичайно...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #17
      някой може ли да ми каже какво ще ми излезе смяна на окачването на старото ми Padjero с IRONMAN и дали ще има някаква същественна разлика.честно да ви кажа много искам да направиа нещо с тази джипка нещо хубаво естественно

      Коментар


      • #18
        Вероятно ще постигнеш добри резултати с нови ресьори Ironman. Само трябва да си подготвен за евентуални изненади. Вече 5 (да, пети) месец чакам предни пружини от вносителя!!! Не знам дали ще ги дочакам.

        Т.
        Good guys drive Land Rovers!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X