Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KIA Sorento 3.5 2005 - впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: KIA Sorento 3.5 2005 - впечатления

    Въпрос към колегата Камен Ангелов , сигурен ли си че автоматика ти е 5 скорости ,питам защото преди около 2-3години карах Соренто 2004г. 2,5 дизел автоматик и беше с 4ск. като го вземах също ми обясняваха че бил с 5 но се "оказа " че 5 тата скорост била lock-up просто заключва и падат оборотите с 200-300 оборота. Точно заради 5 тата скорост се заглеждам по 3,3 мотора и вярно ли е с директно впръскване.

    Коментар


    • #32
      От: KIA Sorento 3.5 2005 - впечатления

      Познава се по скоростния лост. Ако е с типтроник, значи е пет скоростната. По-рядка е, само след 2005 та. 3.3 няма да намериш на пазара според мен.
      https://en.m.wikipedia.org/wiki/Jatco_5R05_transmission

      Коментар


      • #33
        От: KIA Sorento 3.5 2005 - впечатления

        И моята имаше типтроник но си беше с 4 , има една 3,3 в момента на Горубляне . Рядко излизат по обяви

        Коментар


        • #34
          От: KIA Sorento 3.5 2005 - впечатления

          Здравейте колеги! Нов съм в offraod режима, и от извесно време заглеждам киа соренто 3.5 бензин но гледам че са само автомати.Благидаря предварително за оказана помощ.Интервсува ме като джим как е мотор,ходова час,скоростна кутия каква е подръжката.Джипа ще се кара предимно на пътя но също така ще се кара по черни пътища и от време на време ще се кара в кал и сняг и два най-много три пъти в годината ще се тегли товари с него от рода на ремарке около 150кг.и товар около 700кг. пробле ли е това. Доста от моделите имат 2Hl 2LI 4x4 i low a други auto 4x4 и low. Вече разбрах че и ГИ може да се монтира което е добре.Освен това как мога да разбера дали е 4 или 5 степенна кутията при евентоална покупка.
          Благодаря още веднъж ☺.

          Коментар


          • #35
            От: KIA Sorento 3.5 2005 - впечатления

            Здравейте колеги темата е малко стара но искам да попитам при по високи скорости около 120-130 км/ч по магистралата шумна ли е колата,и модел от 2006 г. с двигател 3.5 с каква кутия е 4 или 5 степенен автомат
            Honda CR-V FACE

            Коментар


            • #36
              От: KIA Sorento 3.5 2005 - впечатления

              След 2005 слагат пет степенната кутия, която е с типтроник и се познава по лоста.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X