Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гетобластер.... какъв?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Гетобластер.... какъв?

    Може и да не търсиш както трябва. Да не би някой да продава Getho Blaster, а да си мисли, че е Boombox, примерно и да го е обявил като такова?
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #47
      От: Гетобластер.... какъв?

      Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
      ... аз почнах да схващам истината, че е менте ...
      Успиват те, купи си ретро миксер и си направи палачинки
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #48
        От: Гетобластер.... какъв?

        Да, исках да кажа, чв такава марка имаше. Да, вероятно е била куча китайска, но не беше толкова зле, даже мисля че моя още работи. И беше разпространена, поне в наше село :-)

        Коментар


        • #49
          От: Гетобластер.... какъв?

          Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
          Колеги не се караите маи вече и аз почнах да схващам истината, че е менте няма съмнение как иначе ще имитираш 1 към едно Филипс после ще го кръстиш интернационал че накрая и максис.... А и маистора каза че го е ползвал и свири като тенекия от сирене. Маи ще чакам да испадне някои истински и запазен... а и като се замисля от дете си мечтая за 777 може и да си направя някои подарък за коледа. Интересното е че пише че е произведен в япония а на нито една снимка на касетофона или кашона не пише такова нещо... А да и още нещо е тоя уж е от същия склад и е висял пак толкова и пише че има даже 6 месеца фабрична гаранция.... http://www.ebay.co.uk/itm/Retro-Boom...8AAOSw9r1WC~fi което пак не се връзва...
          Помня ги, китайски пръчки. Звук на тенекия, потенциометъра трещеше при докосването му, и по някаква странна китайска логика радиото включваше само при работещо едно касетно гнездо...
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • #50
            От: Гетобластер.... какъв?

            На тия техник с космическите названия едно време не им ли казваха касетофони?
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • #51
              От: Гетобластер.... какъв?

              Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
              На тия техник с космическите названия едно време не им ли казваха касетофони?
              ...дори продължават да им казват. Както преди, така и сега, касетофоните а и не само, си имат разновидности и модели
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • #52
                От: Гетобластер.... какъв?

                Касетофони, кас`тофони, дръжкофони, та до кашоните - тема на разговора..

                Коментар


                • #53
                  От: Гетобластер.... какъв?

                  Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                  Колеги не се караите маи вече и аз почнах да схващам истината, че е менте няма съмнение как иначе ще имитираш 1 към едно Филипс после ще го кръстиш интернационал че накрая и максис.... А и маистора каза че го е ползвал и свири като тенекия от сирене. Маи ще чакам да испадне някои истински и запазен... а и като се замисля от дете си мечтая за 777 може и да си направя някои подарък за коледа. Интересното е че пише че е произведен в япония а на нито една снимка на касетофона или кашона не пише такова нещо... А да и още нещо е тоя уж е от същия склад и е висял пак толкова и пише че има даже 6 месеца фабрична гаранция.... http://www.ebay.co.uk/itm/Retro-Boom...8AAOSw9r1WC~fi което пак не се връзва...
                  Тва на външен вид прилича почти 1:1 на едно сони което имах в началото на 90-те.
                  When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Гетобластер.... какъв?

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Научих нова дума, покрай тая тема.
                    Центробластера ми беше Регенд 2х30Вата по ДИН, лаМбов.
                    Ти го пращаш за скоч, той ти носи тиксо...
                    Все още имам работещ Sharp GF - A 1, който не блести с нищо, но пък за 30 години експлоатация нямам спомен да се е повреждал.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #55
                      От: Гетобластер.... какъв?

                      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                      Ти го пращаш за скоч, той ти носи тиксо...
                      Все още имам работещ Sharp GF - A 1, който не блести с нищо, но пък за 30 години експлоатация нямам спомен да се е повреждал.
                      Прави разлика, моля, между центро и гето...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Гетобластер.... какъв?

                        Експлоатация 30 години... е, да и моите ги ползувам отвреме- навреме за усилвател на лаптопа. Дори си ги навързвам на входове и изходи, и си правя нещо като супер куадро- долби съраунд- ултра саунд- мишмаш- мешана скара изпълнения, но повечето окапаха с поне един ремък преди десетина години. Ремъци няма, никой вече не ги поддържа и трябва да си заклет фен (аз не съм) на тая техника, за да купуваш по 20 евро нищо и никакви гумички.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Гетобластер.... какъв?

                          Ремонтирам кас...Ъ-ъ, Гетобластери всякакви! Цена? Желателно е най-високата!

                          П.п. Ремъци по 50 стинки, преоценени.
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • #58
                            От: Гетобластер.... какъв?

                            Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                            ...дори продължават да им казват. Както преди, така и сега, касетофоните а и не само, си имат разновидности и модели
                            Това е ясно, но повечето от показаните в темата повече биха отивали на ковьорчето на някоя достолепна дама, отколкото на типичния стереотип разнасящ гаргаробластер на рамо...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • #59
                              От: Гетобластер.... какъв?

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Експлоатация 30 години... е, да и моите ги ползувам отвреме- навреме за усилвател на лаптопа. Дори си ги навързвам на входове и изходи, и си правя нещо като супер куадро- долби съраунд- ултра саунд- мишмаш- мешана скара изпълнения, но повечето окапаха с поне един ремък преди десетина години. Ремъци няма, никой вече не ги поддържа и трябва да си заклет фен (аз не съм) на тая техника, за да купуваш по 20 евро нищо и никакви гумички.
                              Какви ремъци за по 20 евро ?! Едно време на касетофони, уолкмени и т.н. с най-обикновен ластик ги сменяхме като се скъсаха

                              Коментар


                              • #60
                                От: Гетобластер.... какъв?

                                Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                                Какви ремъци за по 20 евро ?! Едно време на касетофони, уолкмени и т.н. с най-обикновен ластик ги сменяхме като се скъсаха
                                И звукът беше като на уа-уа ефект на ел китара.
                                Ставаше за инцидетно продължаване на купона...
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X