Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Благодаря за комплиментите
    Наистина тази година сняг не липсва, не само при вас а и в югозапада. Тези снимки макар и без коментар смятам че не само аз ги разглеждам, а всички затоплени покрай напитките и печките жадни за нещо ново съфорумци. Впрочем освен за профилактика и стягане на машините спокойно в този студ човек може да отдели време на себе си и половинката си за да натрупа малко точки пред нея за пролетта, когато няма да има земна сила която да го спре да не излезе сред природата с така любимата си машина и да изпита онова чувство наречено адреналин, а начина би бил следния! А ето и част прайвит партита на добре познати нам любимци.
    Бензин в кръвта!
    http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

    Коментар


    • От: Re: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Адаш!Прегледах няколко пъти темета от както се за навивахме с Тодор да идваме при теб след разговора ни ама все не мога да си избера маршрут да му се не види.Гледам има и по прави пътеки

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0787.JPG
Прегледи:1
Размер:122.9 КБ
ID:5350112

      дано да минава от там евентуално част от лекия маршрут,че иначе......не знам! Като гледам по какъв камънак се мъчите,

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1639.JPG
Прегледи:1
Размер:217.4 КБ
ID:5350111

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1617.JPG
Прегледи:1
Размер:205.0 КБ
ID:5350114

      сигурно ще остана да се мъча в ресторанта на мастика и подходяща за нея салата.
      Не е важно какво караш, а как го караш !

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Там където си показал с червената линия е маршрута на туристите, от там не сме минавали повече от 5 години.
        А тези снимки с камънака са най-трудната и дълга пътека в Рила, нея също я заебахме от около две три години, никой не иска да я кара вече.
        За теб съм приготвил каране по новата магистрала Струма, само пУна газ и пепеляк, нема да се плашиш.

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          С риск да оспамя,но няма ли да се организира нещо и август месец та и ние гастербайтерите да намажем.Миналата година след изчитане на цялата дупнишка тема и запознавайки се с всички екстремни пътеки,така бях наточил зъби,че накрая за десет дни едвам навъртях часове за една смяна на маслото(като 90% от времето бях сам по баирите).Добре,че беше Будин да ми УЙдиса на акъла,че и до смяна нямаше да стигна,а как "бащицата" е останал без мотор тази година,направо не знам с кой и къде ще карам.Поздрави на цялата група и очаквам откриването на сезона скоро,ама мноооого скоро.
          Beta 450 RR-Factory
          0039 3206052599

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Споко, ако тотално са заебали моторите дотогава, си "wellcome" на "Six Days Crazy Job" .Веселбата във всичките и аспекти е гарантирана

            https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
            offroad фен
            1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
            TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
              Споко, ако тотално са заебали моторите дотогава, си "wellcome" на "Six Days Crazy Job" .Веселбата във всичките и аспекти е гарантирана

              https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
              Много ми е далеч от възможностите това мероприятие,но някой организиран излет за начинаещи,ще ми дойде добре.Все пак,благодаря за поканата и ще се опитам да присъствам на събитието.
              Beta 450 RR-Factory
              0039 3206052599

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
                Много ми е далеч от възможностите това мероприятие,но някой организиран излет за начинаещи,ще ми дойде добре.Все пак,благодаря за поканата и ще се опитам да присъствам на събитието.
                Не е задължително да участваш! Ела дотам и ще те поразходя малко в Стара планина.Иначе след това може да спретнем нещо в софийския ендуро paradise - Бухово
                offroad фен
                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  И така, официално обявявам сезон 2012 за открит в тази тема. Всички коментари, че някои не са закривали не ни топлят.
                  Ние /в частност/ аз, сме стари хора и си караме само на топло време. Разликата е същата както между оралната любов и онанизма.

                  Та вчера сабале рано, рано станах...беше 5:20, направих си кафе, прочетох си вестника в уютна и заДУШЕВНА обстановка и...
                  Подпалих пикапа и към 6:45 бях при Мишо, после при дедо, после ...бе това какво ви интересува не знам, важното е, че поехме на ЮГ.

                  Първа спирка някъде по поречието на река Струма....Мишо беше посинял от липсата на тютюнев дим, наложи се спешно спиране и обгазяване докато се свести.


                  Тук чак осъзнах, че моя кТм е хванал срамни въшки, бяха го полазили и от двете страни, дано не е заразно си казах...




                  А дали е било топло времето. оставям на вас да прецените, хората бяха нагазили във водата, чак до м..те.


                  Бяхме се запътили към най-топлото място на България, да бе да, май не бяхме питали никой преди това.... и тук си беше зима.


                  Въпреки снега, колегите тук не спират да карат, този колега беше така любезен да ни покаже пътят към пистата.


                  Ето я и нея в далечината, но въпреки, че тук трябваше вече всичко да е цъфнало, та даже вързало. сняг не липсваше.


                  После разтоварихме, преоблякохме се и .......бе нищо интересно да ви кажа, но затова по-късно, сега лягам, че съм с мускулна треска.

                  Коментар


                  • Re: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Бравооо на вас, защо не се обадихте щяхме да покараме заедно , както и да е дано сте изкарали добре
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      E не е честно някак си, така да знаеш. Завиждам и изобщо не е благородно.Тука си е още само за шейни.
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • От: Re: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Първоначално публикуван от faraskape Преглед на мнение
                        Бравооо на вас, защо не се обадихте щяхме да покараме заедно , както и да е дано сте изкарали добре
                        Писах ти в твоята тема, ще напиша и тук, много съжалявам за това, моя грешка, ще я поправим много скоро.

                        Продължавам, въпреки че няма с какво, разтоварихме и Мишо69 се зае да пробва пистата, а ние с дедо мотокроса не го долюбваме.
                        Решихме да се поразходим из деретата на около, какво беше изненадата ни като установихме, че навсякъде имаше над 10см вода...ужас.


                        Поне времето беше перфектно за снимки, започнахме една фотосесия не е за разправяне...




                        В деретата все още имаше сняг, но не той беше основният проблем. Оказа се че от многото сняг, клоните на храстите и дърветата бяха полегнали и не можеше да се провреш от никъде.
                        Колко тръни събрахме не е истина, аз се разделих с един чифт ръкавици и съдрах едно яке за парцали от тях, но доказателства малко по-надолу в темата.


                        Стигнахме до една река, там реших да покажа на дедо какво съм научил от нощта на скоковете, но той ме спря с думите.....Ъгълът на тази рампа не е изчислен правилно.
                        Аз му отговорих, че е прав и така се отказах. Налагаше се да се върнем, като междувременно на мен силите ми свършиха. Объркал съм тази зима рецептата за допинг с червеното вино и нещата изглеждаха доста трагични откъм физическата ми подготовка.


                        Да, от тук погледнато наистина ъгълът нямаше да е достатъчен, имам в предвид тъпият ъгъл в главата ми.


                        Намерихме и мостче, но виното с което закусихме в Кресненскто дефиле вече беше загубило "вълшебният" си ефект и не го пробвах.


                        Понеже нещо все ни влечеше към водата, посоката ни беше този язовир...


                        И тези наклони зад лявата къща на снимката...тип Яхинесберг.


                        Дааа, много тъжна снимка, много. Дедо се качи от раз тук, аз също тръгнах, но на средата гумата ми /чисто нова/ превъртя, мотора спря и от там до долу се свлякохме заедно.
                        Звукът от стържещ мотор по бетона се чуваше на стотици метри. Аз първоначално се пързалях по гъз, но накрая тичах като се наложи да прескоча и мотора понеже се оказах по-бърз.


                        Дедо, щастлив че не е неговият мотор който издаваше жалните звуци...


                        Три снимки които мисля да не коментирам...






                        Тук пък дедо показа какво е гледал в Арена Армеец, но изпуснах момента, рядко ми се случва, но той ме заблуди с карането си.


                        А да, забравих за тръните, на някой им ги вадиха с инструменти даже...аз имам още и в момента.






                        Тръгнахме си, не бяхме карали общо повече от един час наоколо, но нямах сили да вдигам моторите даже....
                        Мястото е обещаващо, но следващият път ще си поканим и разводач, колегата Фараскейп. Това беше.

                        Коментар


                        • Re: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Chinela няма проблем, следващия път ще покараме. Иначе много добър репортаж. Аз от пистата надолу не съм мърдал не ми е интересно. Тая година и при нас имаше доста сняг и в момента в гората е плачевно състоянието. Не е само там, навсякъде се полегнали тъпите дръвчета с бодли (не им знам името). От с.Самуилово има римски път, който води горе на билото, но сега натам не е за каране. Много е сенчесто и снега 100 % си седи , че даже предполагам ,че е станал на лед. Като се стопи снега ще става перфектно за каране. Бих могал да ви спретна доста добър и дълъг маршрут. Но за това някой друг път. Поздрави и благодаря за репортажа
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Re: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Първоначално публикуван от faraskape Преглед на мнение
                            Chinela няма проблем, следващия път ще покараме. Иначе много добър репортаж. Аз от пистата надолу не съм мърдал не ми е интересно. Тая година и при нас имаше доста сняг и в момента в гората е плачевно състоянието. Не е само там, навсякъде се полегнали тъпите дръвчета с бодли (не им знам името). От с.Самуилово има римски път, който води горе на билото, но сега натам не е за каране. Много е сенчесто и снега 100 % си седи , че даже предполагам ,че е станал на лед. Като се стопи снега ще става перфектно за каране. Бих могал да ви спретна доста добър и дълъг маршрут. Но за това някой друг път. Поздрави и благодаря за репортажа
                            На нас основната цел на пътуването беше мотокрос пистата в село Самуилово, останалото е само добавка към нея.
                            Мишо искаше да потренира, а ние с Дедо бяхме навигатори, на всеки е ясно, че тази година преди края на Април, истинско каране няма да има.

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Скатахте се значи . В събота чукнахме 86 км по ГПС,от тях 20-ина по сняг и лед и 5-6 асфалт......Страшна веселба

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0138.jpg
Прегледи:1
Размер:153.9 КБ
ID:5351100

                              Тази процедура знаеш ли я
                              offroad фен
                              1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                              TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                                Скатахте се значи . В събота чукнахме 86 км по ГПС,от тях 20-ина по сняг и лед и 5-6 асфалт......Страшна веселба

                                [ATTACH=CONFIG]423241[/ATTACH]

                                Тази процедура знаеш ли я
                                Май някой се е удавил.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X