Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Гарга добре дошъл в форума.Къдесе губиш досега тъне всемеш да растегнеш за твоите приключения които не са малко.Гарга Стефан от квартала сам със синята Ямаха сетили се където пихме по биричка на дините в Монза.Искам да те питам в Италия лиси или в България.Даиси тел. date питам за някои неща защото твоя тел. миго даде тогава ама като смених тел. остана в него.

    Коментар


    • #32
      До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      в бг съм 0898467871 и 00393283034105 има време стефане сега прохождам с кирилицата
      Последно редактирано от gargata; 10-02-08, 22:50.

      Коментар


      • #33
        До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Не се коси не си само ти аз всеоще немога да се оправя ма караме някак.Е бръчед тия снимки къде ми ги даде да разглеждам в Монза от товали изскачвене ли беше или от друго.Драсни някои ред по темата.

        Коментар


        • #34
          До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Репортажът е супер ,но точно трудното е наи сладко
          [I] Дялкам бяло за щяло и нещяло ![/I]

          Коментар


          • #35
            До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Горе на върха до пътеката някой беше изкопал една дупка дълбока 2м. и широка колкото за 4 човека и то в тоя камънак и пущинак, така и не можахме да разберем за какво им е било
            мога да подскажа за какво става на въпрос - иманяри

            Коментар


            • #36
              До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Така докато аз бах на курс по каране по трак /GPS/ в Сандански този уикенд, дупнишката бригада начело с Будин и гаргата
              разбира се не са стояли нито мирно нито тихо Затова ще кача снимки но без коментар поради отсъствието ми за което се
              извинявам на групата .









              Нашият баща и водач БУДИН





              Тук се вижда как гаргата е прогонен от групата за аморално поведение
              и с наведена глава си тръгва пеша





















              И най- накрая това което можем най добре





              И за капак на всичко един пробит картер на CRF450R



              Специялни благодарности на Диан за предоставените ми снимки които ни правят съпричастни към това каране.

              Коментар


              • #37
                До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Браво на групата много расови машини гледам имате,само не ми хареса последната снимка .Много са гадни тези моменти.Дано да си оправи човека моторчето по бързо и евтино че свинщина.Поздрави от Габрово

                Коментар


                • #38
                  До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Даааа определено добро каране е било Обаче за последната снимка, тоя картер направо си е с дупка а не спукан То за това хората слагат предпазни тави отдолу, особенно при ендурото тази тава си е задъмлжителна. Като се има в предвид, че хвърчат камъни навсякъде и постоянно се подпираме на тези картери Дано мине тънко ремонта и качествено естествено
                  Поздрави от мен
                  KAWASAKI Let the good times roll

                  Коментар


                  • #39
                    До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                    .... много расови машини гледам имате....
                    Че то само името е останало "Дупница" иначе там си е МИЛАНО
                    И всички карат нови модели мотори щото Дупница е в Европа от преди 10-15 години
                    Вервайте ми, даже като караме гаргата ни псува само на италиянски

                    Коментар


                    • #40
                      До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                      Така докато аз бах на курс по ...
                      Тук се вижда как гаргата е прогонен от групата за аморално поведение
                      и с наведена глава си тръгва пеша

                      ....
                      Приемаме го в "Дефилето...КТМ" тийм!
                      Mitsubishi L200 DobbleCab

                      KTM XC 450 RW 2009
                      KTM 350 SX 2011

                      Коментар


                      • #41
                        До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Лелееее грешка това не бил гаргата ..........

                        Коментар


                        • #42
                          До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
                          Приемаме го в "Дефилето...КТМ" тийм!
                          А мене

                          Коментар


                          • #43
                            До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                            А мене
                            Щом кат питаш, айде сега е момента да дойдеш да покараме сериозноЩото оня път в снега, си беше малко мъчение.Е, идваш ли в събота(или неделя)
                            0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                            Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                            Суперскан България www.decbg.com
                            Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                            Коментар


                            • #44
                              До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                              Щом кат питаш, айде сега е момента да дойдеш да покараме сериозноЩото оня път в снега, си беше малко мъчение.Е, идваш ли в събота(или неделя)
                              Кики аз и без покана ще дойда и съм сигурен, че няма да ме върнете но събота е задушница и за мое най - голямо съжаление имам неприятен ангажимент.
                              А за неделя още незнам но ми се иска когато дойда там да направиме един от твойте специалитети /дългите преходи/ а сега все още е февруари ако не се лъжа ....
                              Но все пак благодаря поканата остава ТУК и аз ще се възползвам най-скоро.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                                Кики аз и без покана ще дойда и съм сигурен, че няма да ме върнете но събота е задушница и за мое най - голямо съжаление имам неприятен ангажимент.
                                А за неделя още незнам но ми се иска когато дойда там да направиме един от твойте специалитети /дългите преходи/ а сега все още е февруари ако не се лъжа ....
                                Но все пак благодаря поканата остава ТУК и аз ще се възползвам най-скоро.
                                ДА не забравиш, че в новото L200 има място за 2 маторЯ(както обича да казва кака Ивка), а в старото...за 3 маторя

                                Уффф...оспамихме дупнишкия екстрийм!
                                Mitsubishi L200 DobbleCab

                                KTM XC 450 RW 2009
                                KTM 350 SX 2011

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X