Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
    Ванка, абе другият ти CRF 450 R още ли стои ?
    Ако е така, вземи го смени за един Х 250, та да видиш колко е по-лесно по такива места дето няма място за засилка !
    Ем ще имаш право на избор, а така ако смениш Х 450 с R 450, дори още ядове ще береш по такива места !!! Ако твърдо ще караш само ендуро, махай го тоя кросовия !
    Х 250 няма да ти врътне, няма да се окопае и няма всеки път да се обръща срещу склона като му подадеш газ ...
    Тарикатска работа е !
    Г-н Хаджиев вашите съвети към мен са безценни но винаги постфактум
    А сега сериозно Жоро точно в същия ден събота дойдоха 3 момчета от форума /няма да казвам кои нека сами се похвалят/ и купиха кросовия ми CRF по точно едното момче. А за окопаването и залитането на предницата незнаеш колко си прав. Ама нали на нас "гъзарите" дето си мериме п...те по конските сили ходи ни разправяй за 250
    Дано това да ми е за урок

    Коментар


    • #17
      До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      еххххх, къде ли е този перфектен мотор който хем е лек и не ти тегне, хем катери плавно и безпрепядствено дори и най-големия наклон а на правите има всичката мощност която ти трябва и преди завой да олекне с 20кг за да може да спре бързо а и центъра на тежестта му да се свали 1 педя надолу че завоя сам да си го взема иии иииииии

      чакам го с нетърпение да го произведат , дали ще е скоро
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #18
        До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
        еххххх, къде ли е този перфектен мотор който хем е лек и не ти тегне, хем катери плавно и безпрепядствено дори и най-големия наклон а на правите има всичката мощност която ти трябва и преди завой да олекне с 20кг за да може да спре бързо а и центъра на тежестта му да се свали 1 педя надолу че завоя сам да си го взема иии иииииии

        чакам го с нетърпение да го произведат , дали ще е скоро
        На лесно всеки може! Макар аз много, много да не приказвам щото моя е 125 кубика

        Коментар


        • #19
          До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Ами пак сядам да пиша докато други карат ама кой каквото може най-добре това прави Чудех се откъде да започна и се сетих за една от божите заповеди и реших, ами от истината и това си е.
          Та помолих кака Ива да ми запише на диск всичко от форума филми и клипове пускано до сега и го занесох в Дупница при моите приятели.
          Та след като изгледали това онова вчера ме посрещат и викат ама това ли било фасулска работа а аз веднага им викам ама вие карате само черно е да де ама ние не искаме да чупиме моторите ама заради тебе аиде днес да ти покажеме това онова. Е показаха ми и не само това онова ами и почти ме отказаха от ендурото но .... я малко снимки пък

          .... браво Ванка,много ме радва репортажа и групата .....хубаво каране точно така ,както се казва в бодибилдинга " без болка няма растеж " - та същото важи и за ендурото перефразирано ....а за отказване,няма да те откажат напротив още повече ще се влюбиш в карането на все по-трудни и трудни места
          .....абе чудя се ....в тая голяма раница на гърба кво толко си сложил .......само е металотърсача ....или златото
          "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
          MG Racing Team

          Коментар


          • #20
            До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Chinela,много готино сте си прекарали,но забелязвам че предпочиташ златото пред ендурото.
            Живей сега, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!!!

            Коментар


            • #21
              До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Тази дупка за която се чудите най-вероятно е изкопана от иманяри.Доста съм скитал по разни чукари и има много дупки с подобни размери.

              Коментар


              • #22
                До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Това с дупките е като с ендурата по нови модели металотърсачи по леки и с по голяма мощтост фащат на по дълбоко и се налага да копаеш по големи трапове хахахах . Ще трябва и ние да внимаваме че си представям какъв зор ще е ако ни се наложи да вадим мотор от подобен трап па и не се сещам някои да се е сетил и да носи лопата хахахахаха

                Коментар


                • #23
                  До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Тези иманяри копаят по нощите.Минаваш днес-няма дупка,идваш утре и ако си малко по-разсеян хоп вътре.Много е рисковано и трябва да се внимава.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    чинела радвам се че си доволен пожелавам ти успех

                    Коментар


                    • #25
                      До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Първоначално публикуван от gargata Преглед на мнение
                      чинела радвам се че си доволен пожелавам ти успех
                      Жорка мерси, добре дошъл във форума и честит първи пост.
                      Ако си добър в писането толкова колкото в карането цена няма да имаш ТУК.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Жорка мерси, добре дошъл във форума и честит първи пост.
                        Ако си добър в писането толкова колкото в карането цена няма да имаш ТУК.
                        Ама,той добьр ли е??????????????

                        Коментар


                        • #27
                          До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          малко ми е трудно с кирилицта но ще тренирам а на Асенчо пожелавам да си ползва каската вместо женски чехъл като свикне може и мотор да покара

                          Коментар


                          • #28
                            До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            ЧИНЕЛА,не пиши от името на гаргата.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
                              ЧИНЕЛА,не пиши от името на гаргата.
                              Това какво означава

                              Коментар


                              • #30
                                До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Нищо,мислех си,че пишеш ти с неговия ник

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X