Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

    Някой монтирал ли е газова уредба на W164 МЛ 63 АМГ ?

  • #2
    От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

    Чувал съм, че става с обикновена газово. Сигурно масово ги слагат..
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #3
      От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

      ОМГ
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

        Здравейте колеги.
        Ако някои има опит и може да сподели/препоръча качествена газова уредба подходяща за този автомобил и най-вече добър сервиз за монтаж , настройка и т.н. ще съм благодарен.

        Коментар


        • #5
          От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

          Първоначално публикуван от Icaka875 Преглед на мнение
          Здравейте колеги.
          Ако някои има опит и може да сподели/препоръча качествена газова уредба подходяща за този автомобил и най-вече добър сервиз за монтаж , настройка и т.н. ще съм благодарен.
          Газ,добре,ма на АМГ63?Що?
          ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
          Г 230Е
          Г 500 0887 390 703

          Коментар


          • #6
            От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

            На метан щее по тънко.
            ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
            Г 230Е
            Г 500 0887 390 703

            Коментар


            • #7
              От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

              Е не мое тва в онова и душата в рая.Тая машина не е за тебе-продавай я.

              Коментар


              • #8
                От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?


                Пишеш в Гугъл "Mercedes 63 LPG" и излизат доста такива проекти. Не виждам нищо срамно в газификация на дърто АМГ, тази кола отдавна е на цената на ново Мондео или Пасат.

                Коментар


                • #9
                  От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

                  15 мнения с глупости...баси.Този клас мощни коли масово се гарат на газ.Че и за някои модели даже идва по-добре.За други си е проблем.Има доста газ сервизи,които предлагат опцията,но специялно за МБ-то ти препоръчвам Сони.Той си е направил LPG-студио и прави главно такива яки коли.В София е,но според мен си заслужава да се "резнеш",за да си спестиш главоболията в последствие...Дрънни тук:0887611991.Успех.
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #10
                    От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

                    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                    15 мнения с глупости...баси.Този клас мощни коли масово се гарат на газ.Че и за някои модели даже идва по-добре.За други си е проблем.Има доста газ сервизи,които предлагат опцията,но специялно за МБ-то ти препоръчвам Сони.Той си е направил LPG-студио и прави главно такива яки коли.В София е,но според мен си заслужава да се "резнеш",за да си спестиш главоболията в последствие...Дрънни тук:0887611991.Успех.
                    Благодаря, за единствения смислен отговор !

                    Коментар


                    • #11
                      От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

                      Първоначално публикуван от PUCH W460 Преглед на мнение

                      Пишеш в Гугъл "Mercedes 63 LPG" и излизат доста такива проекти. Не виждам нищо срамно в газификация на дърто АМГ, тази кола отдавна е на цената на ново Мондео или Пасат.
                      Писането в Гугъл не е проблем. Идеята да задам въпрос във форума беше ако някой има опит по темата и желание да го сподели .....
                      Нито ме е срам от това ,че се интересувам от газ, нито ми пречат закачливите и иронични коментари защо, как да си карам колата и дали е за мен.
                      Карам от две години на бензин и нямам проблеми нито с кафенетата нито с екологията .

                      Рано или късно сред ненужните коментари ще се появи и някой ,който също има подобна машина и може да даде полезно мнение.

                      Коментар


                      • #12
                        От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

                        Гледам, че си от Варна, обади се на 0888211048, търси Наско. Той най- точно ще ти каже става или не става.....Професионалист е , вече 20 години монтира газови уредби и с това си вади хляба.....Иначе сервиза му е до Военна болница , фирма Алфагаз....На дъщеря ми на Мерцедес SLK му монтираха там газов инжекцион и стана повече от перфектно...
                        Последно редактирано от drjanton; 17-10-15, 07:21.
                        Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                        Коментар


                        • #13
                          От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

                          Първоначално публикуван от Icaka875 Преглед на мнение
                          Писането в Гугъл не е проблем. Идеята да задам въпрос във форума беше ако някой има опит по темата и желание да го сподели .....
                          Нито ме е срам от това ,че се интересувам от газ, нито ми пречат закачливите и иронични коментари защо, как да си карам колата и дали е за мен.
                          Карам от две години на бензин и нямам проблеми нито с кафенетата нито с екологията .

                          Рано или късно сред ненужните коментари ще се появи и някой ,който също има подобна машина и може да даде полезно мнение.
                          Тук има хора компетентни абсолютно по всеки въпрос, така че не се учудвай на отговорите !
                          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                          Коментар


                          • #14
                            От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

                            Човека задава конкретен въпрос и веднага се почва храната и то като гледам се от хора каращи АМГ-та,та мненията може да се считат за компетентни.По темата има доста направени коли от този клас,че и по силни на газ,така че провери при фирми монтиращи газови от сорта на БРЦ,Ланди,Бигас и подобни. просто за такъв тип кола трябва и газовата да е висок клас за да си спестиш главоболия.Успех!
                            Борис 0888 999 едно едно9
                            PATROL Y260 RB30S

                            Коментар


                            • #15
                              От: МЛ 63 АМГ W164 - газ ?

                              Няма никакви дилеми с монтирането на газов инжекцион, стига да се извърши компетентен монтаж, това от опит. А що се отнася за коментарите, убедих се че в този подфорум нещата се развиват убийственно бавно, или по точно са спрели в края на миналия век. Виж ако беше питал как да си набия дизел в коша и голям ли е филма веднага щеше да получиш съвети и отговори, че даже и снимки в материал.
                              Nissan Patrol 2008
                              Mercedes c220 cdi 2006
                              Mercedes cls350 cdi 2013
                              Mercedes GL 450 cdi 2012

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X