Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За книгата!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: За книгата!

    Привет колега бих желал да си поръчам и аз един брой еконт Варна ,офис черно море,за Данка Стоилова тел.0889105905 , наложен платеж.Ако е възможно с личен автограф от теб за мен Пламен Панайотов.Предварително благодаря.
    За тези които се мислят за дяволи да не забравят че и на него някой му е сложил рога!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    Коментар


    • #32
      От: За книгата!

      Привет колега бих желал да си поръчам и аз един брой еконт Варна ,офис черно море,за Данка Стоилова тел.0889105905 , наложен платеж.Ако е възможно с личен автограф от теб за мен Пламен Панайотов.Предварително благодаря.
      За тези които се мислят за дяволи да не забравят че и на него някой му е сложил рога!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

      Коментар


      • #33
        От: За книгата!

        Здравейте!
        За тези, които могат и искат - заповядайте - ще ми е особено приятно!pokana-19-03-2016.pdf

        Коментар


        • #34
          От: За книгата!

          Много благодаря за книгата!
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • #35
            От: За книгата!

            Кой искаше да изработи корица за следващата?

            Коментар


            • #36
              От: За книгата!

              Колега дали имате още от предишната , чак сега видях темата и много бих искал да си купя, на вас ли трябва да поръчам или на адреса в началото на темата ?

              Коментар


              • #37
                От: За книгата!

                Здравей! На адреса на издателството - мисля, че ще се намери някоя, прати им адрес, ще мина и ще ти я подпиша, но само ако искаш! severni@abv.bg Иначе ти благодаря за интереса и се надявам да ти хареса! Поздрави!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X