Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вастимен за лечение на камъни в жлъчката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вастимен за лечение на камъни в жлъчката

    Ходих при бай Васил от с .Чавдар след преглед и диагноза холелитиаза , като големината на камъните в жлъчката бяха 10мм.Взех от прословутата билка и спазих всички упътвания и диети.След преглед на ехограф се оказа ,че камъните са си там.Ходих втори път взех отново от билката с надежда ,че вече ще има резултат,отново три дни я пих спазвайки диетата и след втория ехографски преглед не само ,че камъните са си там ами вече са 13мм.Така ,че за мен това е поредната измама с цел лично облагодетелстване и злоупотреба със здравните проблеми на хората.Сега въпреки 100% устна гаранция за изчистване на бай Васил ми предстои оперативно отстраняване което се опитах да избегна .За невярващите пазя си и трите ехографски изследвания,а публикувам мнението си за да предпазя други с големи очаквания като мен.
    Хора които са прекалено умни,за да се занимават с политика са наказани да бъдат управлявани от глупаци!

  • #2
    От: Вастимен за лечение на камъни в жлъчката

    Нали знаеш , че има двама в Чавдар, единият е менте.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      От: Вастимен за лечение на камъни в жлъчката

      Преди 10 г взех израелско лекарство, което купих от аптека и за месец ми стопи жлъчните камъни, поинтересувай се. Доктора,който ми ги препоръча почина, иначе нямаше проблем.
      Последно редактирано от белята; 09-10-15, 16:03. Причина: кривопис
      Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

      Коментар


      • #4
        От: Вастимен за лечение на камъни в жлъчката

        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
        Нали знаеш , че има двама в Чавдар, единият е менте.
        Два пъти посещавам Васил Панчев,нета е пълен с реклами за него ,може и да съм сгрешил човека.
        Хора които са прекалено умни,за да се занимават с политика са наказани да бъдат управлявани от глупаци!

        Коментар


        • #5
          От: Вастимен за лечение на камъни в жлъчката

          А чистене с лимонов сок и зехтин пробвал ли си?
          Че излизат много интересни работи...

          Коментар


          • #6
            От: Вастимен за лечение на камъни в жлъчката

            Тя баш такава е рецептата и на билкаря от с.Чавдар, сега - що при някой не работи - !?
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: Вастимен за лечение на камъни в жлъчката

              Първоначално публикуван от белята Преглед на мнение
              Преди 10 г взех израелско лекарство, което купих от аптека и за месец ми стопи жлъчните камъни, поинтересувай се. Доктора,който ми ги препоръча почина, иначе нямаше проблем.
              Знаеш ли как се казва лекарството? Аз питах в няколко аптеки ,но те не са чували за такова лекарство. Спомняш ли си от къде си го купил?

              Коментар


              • #8
                От: Вастимен за лечение на камъни в жлъчката

                Аз 4 пъти съм правил чистене със зехтин и лимонов сок. И 4 те пъти изкарах камъчета като размера намаляваше от 8-9 мм накрая ситни по около 1-2 мм. Това в продължение на 1 година- през 3 месеца.Само със зехтин и лимонов сок, без билки.
                Поздрави!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X