Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят походен хляб

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Моят походен хляб

    Първоначално публикуван от zmiori Преглед на мнение
    Използвам смляното за риболов.
    По време на "поход" вместо да рискуваш да ти влезне от галетата в дихателните пътища и да си заминеш мърцина, по-добре да захраниш водоема, зер-белким-чунким-санким некоя риба подмамиш.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #17
      От: Моят походен хляб

      Прав си, аз не ходя да гоня "Михаля" а съм от тия дерт седът и го чакат.
      Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
      freelander 1,8 2001g.

      Коментар


      • #18
        От: Моят походен хляб

        Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
        Преди няколко години правих едноседмична обиколка из България със стария Балкан 250.
        За из път си бях взел един пакет ливански хляб - с който правят дюнерите.
        След няколко дена поизсъхна и се натроши, но нито вкисна, нито мухляса, а беше яка жега.
        Мен теглото не ме притеснява, но за пешаците - като изсъхне, олеква осезаемо.
        Бих използвал твоя вариант вместо галета. Поне може да намажеш нещо отгоре.
        Ако изобщо ми се случи такъв преход. Аз на почивка сред природата средно на 2 часа и половина попадам на кръчма и из нашата необятна държава.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • #19
          От: Моят походен хляб

          Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
          ...на почивка сред природата средно на 2 часа и половина попадам на кръчма и из нашата необятна държава.
          Д*е*а таа крива нива! И после иди оцелявай...
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #20
            От: Моят походен хляб

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            А кое налага изсушения хляб да се смила? По-малкия обем може би?
            Ако аз си правех такива неща-щях да оставя филийките цели. Пак стават за ядене в движение, а мястото което ще заемат не е много повече.
            Точно!А и може без хляб.Един грамаден пакет с комбинирани ядки ,шоколадец,какао на прах,кафе ,сушено месце квото и да е и студена планинска вода .Зимата може и буркан спържа става и без хляб.Колко малко му трябва на човек!Ние се тъпчеме ,а ни трябва много по -малко.С нещата дето изредих може да те изкара доста време в гората,е може и нещо гризачесто от примка докато дремеш да се закачи.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #21
              От: Моят походен хляб

              Днес като правих ревизия на запасите, попаднах на тези:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010090.JPG
Прегледи:1
Размер:318.6 КБ
ID:5782344Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010091.JPG
Прегледи:1
Размер:327.3 КБ
ID:5782345

              Видно е от датите кога са направени. Обикновено не ми се задържат по толкова време, но тези се бяха забутали на "дълбоко".
              Естествено отворих и опитах. Няма промяна във вкуса и аромата. Стават и ще бъдат своевременно употребени. Само може би ще оставя най-старото с "научна" цел още 2-3 години.
              Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X