Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Патрон с крива гилза - си ор но?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Патрон с крива гилза - си ор но?

    Я да видим мнения - 5.56 патрон ми дойде леко подбит от едната страна,гилзите са нови / в смисьл не стреляни преди това /,а самия куршум 77 грейн с полимерен врьх.Това ще го стрелям от 16 инча цев с 1:7 нарези на чисто военна цев.

    един от 100 е така и се чудя е така за шоуто какво може да се получи ако го тресна как си е крив?Принципно това се зарежда в на жената леката пушка ма някак си ми е сьвестно да я пробвам нея та май аз ще се пробвам като по-бЕгал.

    Та мнения тьрся - Си ор Но,ше го бьде ли или няма да го бьде?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Патрон с крива гилза - си ор но?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:119.2 КБ
ID:5683946

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:71.0 КБ
ID:5683947

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:83.6 КБ
ID:5683948
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Патрон с крива гилза - си ор но?

      Ще се изправи гилзата. Пукай спокойно.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        От: Патрон с крива гилза - си ор но?

        Ни бой са, влезне ли веднъж в цевта ш'са опрай.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #5
          От: Патрон с крива гилза - си ор но?

          Първоначално публикуван от Veni1
          Що да си причиняваш главоболие?
          Любопитно ми е,те там цялата работа.

          А иначе гаранции това онова има ма това струва под дольр пьк тоя дольр си заминава как запаля колата и няма кой да се занимава с един патрон.

          Щом само ще изправи гилзата ще го пробвам и още как,даже ще го пробвам и колко е точен с тая крива гилза.Не,че има значение де,те тия са за домашни пазители ма е така за проба 'що па не.


          Тенкю
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Патрон с крива гилза - си ор но?

            Абе, дето ти викам, да не стане главолипсие..
            Ако пукне накриво, и ти отнесе веждата - хубаво, ама ако... аде да не продължавам..

            Коментар


            • #7
              От: Патрон с крива гилза - си ор но?

              Ако влиза гладко в леглото на цевта,нямаш проблем,след изстрела гилзата ще е като нова.
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • #8
                От: Патрон с крива гилза - си ор но?

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                Абе, дето ти викам, да не стане главолипсие..
                Ако пукне накриво, и ти отнесе веждата - хубаво, ама ако... аде да не продължавам..

                Еба го у патрона,той от толкова ако пука яка цев.......плюс това не е като да го пробвам в различен калибьр патронник или да е триьгьлна тая гилза или да е кекава цев или.........чисто военна яка цев си е,ще я заредя нежжжжжжничко с прьстенца и ще я перна за проба.

                Пушката си е сьс зареждаща макина като на калашник,няма да го добутвам с палеца,ще заключи пьк после да видим колко е права гилзата.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: Патрон с крива гилза - си ор но?

                  То Пламен е прав, от една страна- ще се опне гилзата като презерватив направо, ама..
                  Бе, що не дадеш на тъщата да постреля малко?

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Патрон с крива гилза - си ор но?

                    Пукал съм такъв с калашника в казармата, ако влиза без запъване в цевта гилзата наистина става като нова след изстрела.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Патрон с крива гилза - си ор но?

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      Бе, що не дадеш на тъщата да постреля малко?
                      Ми и аз това се чудя ма като се замисля тя си знае,то прилича на Калашник,всичко му заредено,само дьрпа и клика.От доста време ми се кани да дойдела с нас и се чудя колко е безопастноЗет като мед ма до обЕд.........нейни думи.




                      идеално,значи проблеми няма,за всеки случай ще го донатьпча яко ма като гледам само леко е подбит,няма да му е проблем да се навре кьде си трябва
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #12
                        От: Патрон с крива гилза - си ор но?

                        Колегите са ти казали, влезе ли в патронника и заключи затвора - никакъв проблем.

                        П.П. Гилзата не е крива, а подбита. Ако е крива няма да влезе в опаковката за магазина
                        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                        Коментар


                        • #13
                          От: Патрон с крива гилза - си ор но?

                          В казармата сме изпукали сигурно стотици такива с различни подбитости . Като тръгвахме на стрелби АВто първо подменяше патроните на караула щото на тях им се разгонваше фамилията от постоянното лентоване в пълнителите .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #14
                            От: Патрон с крива гилза - си ор но?

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            В казармата сме изпукали сигурно стотици такива с различни подбитости . Като тръгвахме на стрелби АВто първо подменяше патроните на караула щото на тях им се разгонваше фамилията от постоянното лентоване в пълнителите .
                            Абсолютно вярно! Първо се изпукваха караулните патрони. Тях като ги погледнеш след 2-3 месеца пълнене-празнене на пълнителите всеки ден не мязаха на нищо. Но не е имало никакви проблеми при пуцането.
                            П.С. 2 години в ОХР, 320 караула!
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • #15
                              От: Патрон с крива гилза - си ор но?

                              Анатолий, теб са те разпорили, бе, братче...
                              Аз имах общо 6 - първия беше точно на Новата 1983...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X