Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Котлон на течно гориво

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Котлон на течно гориво

    Те това са кутиите с О пръстени . Изпитано маслоустойчиви . Голямата синя на битака е 8 лева по малката със зелените към десетина лева . Иначе по магазините са ми искали и по 1 лев за О пръстен от същата кутия Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0090.jpg
Прегледи:1
Размер:121.8 КБ
ID:5697791Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0099.jpg
Прегледи:1
Размер:136.2 КБ
ID:5697792Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0100.jpg
Прегледи:1
Размер:110.8 КБ
ID:5697793
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Котлон на течно гориво

      На зелените о-пръстени по-вече им вярвам.
      От Черните комплекти съм попадал на едни, дето не са от гума, а от някаква пласмаса и като ги разпънеш малко при вкарване, се късат.
      Ама вече години наред си купувам цолски и метрични комплекти само от ХУБАТА и нямам проблеми.
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • От: Котлон на течно гориво

        Така докараха газ продавача прител каза много хубава и найстина, ето малко снимки на газта и как гори нещото. В газта пише че има терпентин затова сигурно гори така. кажете по снимките добре ли гори, гори стабилно без да гасне.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160105_142018.jpg
Прегледи:1
Размер:136.2 КБ
ID:5697824 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160105_141301.jpg
Прегледи:1
Размер:120.6 КБ
ID:5697825 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160105_142011.jpg
Прегледи:1
Размер:109.6 КБ
ID:5697826 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160105_142049.jpg
Прегледи:1
Размер:115.4 КБ
ID:5697827 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160105_141244.jpg
Прегледи:1
Размер:155.6 КБ
ID:5697828

        Коментар


        • От: Котлон на течно гориво

          Аз нямам безкраен опит с този примус, освен снимката по-горе.
          Мога да кажа обаче, че пламъка ми изглежда добре
          Колко струва литъра на тази газ?

          Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
          ...Ама вече години наред си купувам цолски и метрични комплекти само от ХУБАТА и нямам проблеми.
          Каква е тази хуба-буба?
          Може на лични - аз от сума време се каня да си купя една такава кутийка ама като не ходя по битаците все си оставам с кумене...
          Или да поръчам на Станьо от зелените, че и без това съм му обещал доставка на газ за тестове...
          Враг усраине

          Коментар


          • От: Котлон на течно гориво

            Газта е 3.60 лева, сеаг ще си взема още 2-3 бутилки да си имам.

            Коментар


            • От: Котлон на течно гориво

              Мдам... Моята работеща беше около 4.
              Неработещата около 2.
              Явно газта не струва 2 лева литъра...
              Враг усраине

              Коментар


              • От: Котлон на течно гориво

                Хубата е магазин за гумички, семеринги и лагери в Пловдив. Ще го намериш в "нета".
                Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                Коментар


                • От: Котлон на течно гориво

                  Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                  Хубата е магазин за гумички, семеринги и лагери в Пловдив. Ще го намериш в "нета".
                  И в София го има, даже сега им е тук централата.
                  Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                  Коментар


                  • От: Котлон на течно гориво

                    Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                    И в София го има, даже сега им е тук централата.
                    Мерси за обаждането, Дедо Коко - намерих хуба-буба-та и в софето през хухъла.
                    Че точно като ми се обади ми скачаха няколко человека на главата и не запомних напътствията.
                    При първа възможност ще прескоча да видя дали ще ми намерят едно такова комплектче с гумета.
                    Не че ми трябват в момента но аз като всеко българче "обичам да има!"
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • От: Котлон на течно гориво

                      Появи се един олимпийски ........................ Почвайте да я оферирате на 40 -50 лева да видим дали ще кандиса . Даже и 50 са много поне на снимките се вижда че го няма дифузьора . Така преко сили 30 - 40 лева щото е олимпийската серия .
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 16-01-16, 11:07. Причина: olx.bg
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Котлон на течно гориво

                        Същия продава и това:

                        ...........
                        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 16-01-16, 11:07. Причина: olx.bg

                        Коментар


                        • От: Котлон на течно гориво

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Появи се един олимпийски ................... Почвайте да я оферирате на 40 -50 лева да видим дали ще кандиса . Даже и 50 са много поне на снимките се вижда че го няма дифузьора . Така преко сили 30 - 40 лева щото е олимпийската серия .
                          Какво да го офертираш?! Той човека е писал: Твърда цена!
                          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 16-01-16, 11:07. Причина: olx.bg
                          Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                          0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                          Коментар


                          • От: Котлон на течно гориво

                            Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                            Какво да го офертираш?! Той човека е писал: Твърда цена!
                            Зарежи какво пише . Без дифузора тоя Шмель не става за нищо . За тия примуси резервни части не се произвеждат от както Миша Горбачов беше на власт . Такъв дифузор за Phoebus 625 рядко изпада даже в немския преебалник и обикновено струва поне десетина - петнайсе Евро . Естествено аз имам един два резервни доставени от моята връзка в КГБ В поне 80% от случаите хората не знаят какво имат и колко струва то . В нашия преебалник има един дето продава за 120 лева Шмель 4 от поне 4-5 години . Поне преди толкова пробва в бушкрафт форума и го напъдиха със страшна сила .
                            Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                            Същия продава и това:

                            .................
                            И това ............... ама и двата примуса са без кожусите и са практически неизползваеми . Тези примусчета са ценни ако имат всичко оригинално .
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 16-01-16, 11:08. Причина: olx.bg
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Котлон на течно гориво

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Зарежи какво пише . Без дифузора тоя Шмель не става за нищо . За тия примуси резервни части не се произвеждат от както Миша Горбачов беше на власт . Такъв дифузор за Phoebus 625 рядко изпада даже в немския преебалник и обикновено струва поне десетина - петнайсе Евро . Естествено аз имам един два резервни доставени от моята връзка в КГБ В поне 80% от случаите хората не знаят какво имат и колко струва то . В нашия преебалник има един дето продава за 120 лева Шмель 4 от поне 4-5 години . Поне преди толкова пробва в бушкрафт форума и го напъдиха със страшна сила . И това http://olx.bg/ad/malak-cheshki-cheho...a-ID5IFTC.html ама и двата примуса са без кожусите и са практически неизползваеми . Тези примусчета са ценни ако имат всичко оригинално .
                              Е, арно! Написах ѝ на госпожата предложение за 40 галагана. Да видим.
                              Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                              0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                              Коментар


                              • От: Котлон на течно гориво

                                Ето го невзрачното пингвинче с нафта.
                                Второто клипче е с бензин.
                                В резюме: работи с керосин (газ за горене но истинска), нафта, бензин и пропан-бутан.
                                И то не лошо.
                                Както всички останали не работи със спирт и горива на алкохолна основа.


                                Враг усраине

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X