Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремаркета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Ремаркета

    Не знам дали се огъват лесно, ама по обявите почти всичкото стари ремаркета е с не съвсем прави или с ремонтирани/наставяни тегличи. Та явно не им трябва много, за да се огънат, особено претоварени. За старите соц производства говорим, дето са от дебели профили.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #92
      От: Ремаркета

      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
      Не знам дали се огъват лесно, ама по обявите почти всичкото стари ремаркета е с не съвсем прави или с ремонтирани/наставяни тегличи. Та явно не им трябва много, за да се огънат, особено претоварени. За старите соц производства говорим, дето са от дебели профили.
      Да,това от снимките,му огънах тръбата между двете колела,осовата тръба.Изправих я горе долу,заварих отгоре и отдолу на тръбата винкел ,после нямаше проблеми.
      Теглича нямаше проблем,поне при мен
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #93
        От: Ремаркета

        При неправилно разпределение на товара се огъва ока.
        Аз имам ремарке, направено от баща ми.
        Той е пчелар, редовно го товареше с 12 кошера, когато са пълни с мед е над тон и не е имало проблеми.
        Един ден приятел ме помоли да отидем с ремаркето да вземе някакъв американски осмак. Беше с кутията, та двигателя го сложихме откъм теглича. Ока се огъна.
        Бащата го изправя горе-долу, после ходих да си купувам струг, около тон, без проблеми.

        Коментар


        • #94
          От: Ремаркета

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Да,това от снимките,му огънах тръбата между двете колела,осовата тръба.Изправих я горе долу,заварих отгоре и отдолу на тръбата винкел ,после нямаше проблеми.
          Теглича нямаше проблем,поне при мен
          Оста се огъва, защото удря в една от планките на теглича, ако ги няма буферните тампони.
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #95
            От: Ремаркета

            Не забравяйте, че правилното товарене доста помага. На автомобилен теглич му дават вертикално натоварване 120-150 кг. Ако не балансираш товара и му шляпнеш 500 кг., нормално да даде фира. И пак казвам, за големи товари си има големи ремаркета, и няма да се оплаквате, че били слаби. Спазвайте му заводското предписание и едва ли ще имате проблеми.
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар


            • #96
              От: Ремаркета

              Аз се чудех защо въобще се оплакват . По действащите закони с коментираните претоварвания си изцяло извън всички норми . По физичните закони също . В нормална държава , каквато уж всички искаме толеранса е максимум 8 процента над допустимия товар . При дадените примери от съвестни ползватели , се ходи дори в затвор . Ремаркета съм имал много , към момента също имам три броя . Никога не съм имал подобни проблеми с конструкцията . Защо в ремарке предвидено за 300 - до 500 кг. товар , искате да возите поне три пъти в повече? Купете си правилното , според нуждите . Ползването става удобство и удоволствие , не руска рулетка.

              Коментар


              • #97
                От: Ремаркета

                Днес минах да го погледна това ремарке.Профила е странен но здрав.Залягах под него,търпи на тунинг.Питах човека ,това със двете оси ,колко може да носи,отговора беше,ако не те хванат,до 1 тон без да го повредиш.

                Днес поръчах теглич, за колата която ще дърпа ремаркето, вероятно ще избера тези Алко с двете оси,два мотора се събират предоволно и остава половин метър зад тях.Продажбата става за 15 Мин.

                На въпроса със една или две оси,отговориха,със двете оси върви много спокойно.
                Последно редактирано от Roninn; 03-01-19, 19:53.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #98
                  От: Ремаркета

                  Забравих да видя обаче нещо важно.Не погледнах това как се казваше,тръбата със захвата на едноосно ремарке ,относно височината.На едноосно ремарке не е много важно колко е висок теглича,на джипа е висок и се наложи да слагам по високи гуми на ремаркето.На Форда мисля че няма да има проблем,но ако го дърпам с джипа,а ремаркето е двуосно,ако тоя триъгълник не е шарнирен,как ще се държи...?

                  Така като гледам,ако теглича на джипа е по висок,предната ос на ремаркето ,трябва да се надигне,торсиона и той ще надига ,но до колко?
                  Последно редактирано от Roninn; 03-01-19, 20:47.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #99
                    От: Ремаркета

                    Само да вметна, е и в София се продават нови ремаркета
                    Имам и двуосни до 750кг /по документи /... два варианта са: бюджетни и професионални... Вторите са малко по-скъпи, но знаително по-здрави и тежки..

                    Дано не се сметне за нерегламентирана реклама...
                    http://www.kolesari.com/trailers.html
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • От: Ремаркета

                      Това съм харесал и разгледах,от долу шперплата ляга на П профили,в които при нужда може да се вкарат профили за усилване ако е необходимо.Сега е момента да ме откажете.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Ремаркета

                        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                        Само да вметна, е и в София се продават нови ремаркета
                        Имам и двуосни до 750кг /по документи /... два варианта са: бюджетни и професионални... Вторите са малко по-скъпи, но знаително по-здрави и тежки..

                        Дано не се сметне за нерегламентирана реклама...
                        http://www.kolesari.com/trailers.html
                        Гледах ги,но цени няма.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Ремаркета

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Това съм харесал и разгледах,от долу шперплата ляга на П профили,в които при нужда може да се вкарат профили за усилване ако е необходимо.Сега е момента да ме откаже

                          То и на нивата като гледам на снимката не е кой знае колко нисък теглича, и ремаркето стои наклонено назад, и така натоването ще повдига задница й.

                          Питай колко е най-високия профил гуми, които могат да влязат на това ремарке. Евентуално преход на по-голям цолаж джанти (долкото вижам май са 15цола). А теглича на джипа не позволява ли да се премести надолу?

                          А само на торсионно окачване ли има? на ресори няма ли?
                          -Чем занимаетесь по жизни?
                          -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                          -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                          Коментар


                          • От: Ремаркета

                            Това с цените...... Сигурно има основателна причина да не се обявяват цени(необяснимо за мен)! Обаче,аз като видя такъв сайт,и бегам резко! Въобще не си правя труда да разглеждам продуктите! Може и аз да съм губещия,ама ......!!!
                            088пет722пет99
                            http://www.hydropompi.com/

                            Коментар


                            • От: Ремаркета

                              И аз погледнах от любопитство, от едноосните само два модела се продават, другите са без цени. Трябва да "запитвам".

                              Коментар


                              • От: Ремаркета

                                Не се занимавай с глупости , искаш да го ползваш за професионални цели . Купи си истинско ремарке .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X