Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане Outback 2002

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Повдигане Outback 2002

    Здравейте, От скоро съм собственик на Субару Outback 2.5 ръчка 2002 г. Търсих много във форума но не открих тема. Продават се фланци/подложки за пружините и амовете. Около 130 лв комплекта. Има 2 см, 3 см, 4 и 5 см. Аз смятам 4 см отпред и 5 отзад. Трябва ли да се сменят амове или пружини. Въпросът ми е някой слагал ли е и има ли негативни последствия след това - "пасе гуми" , нестабилна при високи скорости, друсане или тем подобни. Благодаря Ви
    Идеята ражда мисъл, мисълта ражда мечта, а мечтата създава характер !

  • #2
    От: Повдигане Outback 2002

    Какво се цели с повдигането, колега? По мое мнение Аутбека си е достатъчно висок за това, което се очаква като проходимост.

    Коментар


    • #3
      От: Повдигане Outback 2002

      Аз повдигах преди време Легаси 1997.
      Не помня вече колко точно см., май 5 или 6 бяха.
      Проблема при мен беше - биалетките идат къси, а са пластмасови и се чупят. Стабилизиращата щанга отзад седеше под ненормален ъгъл. Тампони също заминават за норматив.
      Общо взето, ако ще го правиш, чети по щатските форуми как се прави като хората. Не е само до подложки на макферсоните. Помня, че се подлагаше нещо за да се свали и задния мост и нещо отпред.
      Абе с две думи, за мен не си заслужава главоболията. Аз го направих, защото беше Легаси и го докарах уж до клиренса на Аутбек.
      А ти, катоси с Аутбек, не виждам за какво ти е изобщо. Така или иначе тази кола не си струва да я гласиш за места, където с Ферозата от аватара ти, в напълно заводски вариант, ще си минеш без грижи.
      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
      Seat Leon 2007 1.9 TDI

      Коментар


      • #4
        От: Повдигане Outback 2002

        Виж в Субару-форума. Има теми в почти всички под-форуми(по модели),има и за Аутбек. Има информация и за колега/и предлагащи различни варианти-напр. с подложки или фланци. А точно за Варна има и примери за няколко Аутбек-а(модела до 2003г.) , които от достатъчно време се ползват повдигнати (с фланци...).

        Коментар


        • #5
          От: Повдигане Outback 2002

          Благодаря колеги,

          Ще мисля, чета и ще пиша ако го направя.

          Поздрави
          Идеята ражда мисъл, мисълта ражда мечта, а мечтата създава характер !

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X