Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовници, марки и мнения за тях...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

    За колко време е доставката от creatinwactes???
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

    Коментар


    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

      Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
      За колко време е доставката от creatinwactes???
      При мен дойде за десетина дни. Пускат и тракинг номер.

      Но като при всички китайци, сингапурци и т.н. далечни търговци, всичко е ОК, докато не объркат нещо и разправиите започват....., особено ако се налага връщане на стоката.

      Коментар


      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

        Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
        Подарих "суунтото" на сина ,че вече не можех да виждам добре циферблата...Дайде съвет за часовник с цифри и стрелки ,/и да светят вечер../ да може да се плува .... Към 200-300 лева най-много Без супер-трупер функции, че не ги ползвам
        аз съм си закупувал поне от година Citizen Eco-Drive - BM8476-23EE. имам идентичен (от друга марка), ама няма ден и това много ме дразни.

        Коментар


        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

          Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
          Подарих "суунтото" на сина ,че вече не можех да виждам добре циферблата...Дайде съвет за часовник с цифри и стрелки ,/и да светят вечер../ да може да се плува .... Към 200-300 лева най-много Без супер-трупер функции, че не ги ползвам
          Виж Восток, ама са на два пъти по-висока цена. Също и Сейко, и Смит и Уесън. Поздрави, а и става въпрос за големи цифри и без малки кръгчета вътре...:-)
          Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
          "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
          "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

          Коментар


          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

            Следващият ще ми е този, поради факта, че по-скъпите са с по-скъпикаишки, изкарващи по 2 години:

            Публикувайте отговор

            Коментар


            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:chasovnik.png
Прегледи:1
Размер:244.7 КБ
ID:5816629 Те този си харесах....и доста голяма разлика в цената от сайта и тук в БГ ...Всъщност харесах доста повече....Класиките не умират Някой има ли поглед върху този модел...Щото ще минава изпитания.....
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                Не мога да кача снимка.
                Последно редактирано от van_rei; 30-06-19, 19:14.

                Коментар


                • Часовници, марки и мнения за тях...

                  Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                  Те този си харесах....и доста голяма разлика в цената от сайта и тук в БГ ...Всъщност харесах доста повече....Класиките не умират Някой има ли поглед върху този модел...Щото ще минава изпитания.....
                  То па една цена... И какво да умре в едно сергейко 5?
                  Ако моят ти допада се обади.
                  Това ше умре с калашниците, хлебарките и пурите.
                  Враг усраине

                  Коментар


                  • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                    Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                    То па една цена... И какво да умре в едно сергейко 5?
                    Ако моят ти допада се обади.
                    Това ше умре с калашниците, хлебарките и пурите.

                    Този модел е малко по малък ! И него гледах
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                      Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                      [ATTACH=CONFIG]991037[/ATTACH] Те този си харесах....и доста голяма разлика в цената от сайта и тук в БГ ...Всъщност харесах доста повече....Класиките не умират Някой има ли поглед върху този модел...Щото ще минава изпитания.....

                      Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                      То па една цена... И какво да умре в едно сергейко 5?
                      Ако моят ти допада се обади.
                      Това ше умре с калашниците, хлебарките и пурите.

                      Може ли малко инфо къде ги гледате/купувате тези часовници Сейко 5!?!
                      Only after the last tree has been cut down,
                      Only after the last river has been poisoned,
                      Only after the last fish has been caught,
                      Only then will you find that money cannot be eaten.

                      Коментар


                      • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                        www.classicwatches.bg/‎
                        това е единият сайт, напиши на български Сейко и ще ти излязат 4-5 такива. С чужбинските магазини не съм наясно
                        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                        Коментар


                        • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                          Аз съм с това от 2-3 месеца, къпя се всеки ден с него. Друго киснене не съм му правил. И аз търсих класика, но държах на ден и дата, на смислени пари. От този за сега съм доволен.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:EF129D2AVEF-800x800-product_popup.jpg
Прегледи:1
Размер:78.9 КБ
ID:5817405
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                            Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                            Аз съм с това от 2-3 месеца, къпя се всеки ден с него. Друго киснене не съм му правил. И аз търсих класика, но държах на ден и дата, на смислени пари. От този за сега съм доволен.
                            Предполагам ще останеш много доволен...
                            Бях писал - изключително съм доволен от Касиото си.. Безпроблемно 'отрази' 10г работа без ръчно сверяване, без проблем с батерията, с гмуркане в океаните до около 10м, без какъвто и да е проблем... За миенето на ръце ('под вода' защото практически след всяка разходка 'вълкодава' се къпе в напълнената мивка ) не говорим..
                            На десетата година изведнъж 'запоти'... Отворих го - явно съм го полял с някой доста агресивен разтворител, защото една част от гуменото уплътнение бе станала на каша, докато другата част си бе перфектно еластична...
                            Поръчах ново оригинално уплътнение (май бе около 7-8лв с доставката по Еконт), смених си го и отново се къпя в морето с него безпроблемно...
                            Ей такова Касио - желязна машина:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:wp2009921.jpg
Прегледи:1
Размер:159.1 КБ
ID:5817429
                            На сина купих подобен преди 5г - също безпроблемен... Единствено преди половин месец като го свалял на летището се откачила ключалката на верижката и пина хвръкнал някъде. Взех няколко нови пина от местния часовникар, че сина нямаше време Ремонта бе около 10 секунди
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                              Дано изкара повече безпроблемно. Стария Ситизен изкара 20 години, преди 3-4 години за малко да го бракувам заради каишка, но Дедо Коко го върна в играта. Но е за ремонт, много взе да изостава, и каишката/верижка пак е за смяна, общо към 100 лв. се връзват и го пенсионирах.
                              Ford Maverick II 2.3 XLT
                              Ford Mondeo MK5

                              Коментар


                              • От: Часовници, марки и мнения за тях...

                                От една седмица съм с ей това Касио:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GAW-100BR-1AER.jpg
Прегледи:1
Размер:63.7 КБ
ID:5819199

                                Като цяло съм доволен от играчката! Часовникът е с радиосверяване, но така и не успях да хвана ситнала от Германия. Някой може ли да сподели опит с това радиосверяване, има ли го в БГ, по кое време на денонощието се лови и т.н. Часовникът е настроен прицизно за работа и е в правилната часова зона!
                                Only after the last tree has been cut down,
                                Only after the last river has been poisoned,
                                Only after the last fish has been caught,
                                Only then will you find that money cannot be eaten.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X