Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Револвер или пистолет?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Револвер или пистолет?

    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
    Всички револвери са с патрон в цевта! Че и предпазители нямат или поне аз не съм виждал.
    Барабана не е точно цев
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Револвер или пистолет?

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Барабана не е точно цев
      Ти па много знаеш.Кръгло е.Има патрон в него.Цев е бре!

      Коментар


      • От: Револвер или пистолет?

        Да, барабанът не е е цев, а е патронник. То и на пистолетите патронът не седи в цевта.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Револвер или пистолет?

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Да, барабанът не е е цев, а е патронник. То и на пистолетите патронът не седи в цевта.
          Не знам барабана дали е цев ама патрона на обратно не влиза .

          Коментар


          • От: Револвер или пистолет?

            Първоначално публикуван от kapacone Преглед на мнение
            ...Няма да е “Макаров” поне засега, защото има малък проблем с разрешителното. ...
            Бегай си купи по-як въздушен, докато не са станали и те с разрешително. Май ще ти върши същата работа.
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • От: Револвер или пистолет?

              Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
              Бегай си купи по-як въздушен, докато не са станали и те с разрешително. Май ще ти върши същата работа.
              Ще го помисли някой за истински и ще ме гръмне с боен... Взел съм си спрейче на Sabre red- много ги хвалят, не съм го пробвал още- надявам се да има ефект- пише, че пръска до 5 метра.

              Коментар


              • От: Револвер или пистолет?

                Първоначално публикуван от kapacone Преглед на мнение
                Ще го помисли някой за истински и ще ме гръмне с боен... Взел съм си спрейче на Sabre red- много ги хвалят, не съм го пробвал още- надявам се да има ефект- пише, че пръска до 5 метра.
                Ще те гръмне ако започнеш да го развяваш наляво-надясно. Спрея е хубав наистина. За какво са ти белезници? Имаш пари за глупости ли? (под "глупости" разбирай обезщетения и адвокатски хонорари)
                Колкото по-безобидни са ти средствата за "защита" толкова повече ще се изкушаваш да ги демонстрираш в ситуации неналагащи тяхното използване и толкова повече увеличаваш вероятността да свършиш с регистрация за хулиганство.
                Само казвам...

                Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
                42

                Коментар


                • От: Револвер или пистолет?

                  Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                  За какво са ти белезници?
                  Знаеш ли може да е намерил някоя палава девойка фенка белезниците и бича Съвсем сериозно с една връзка за обувка за секунди се правеи един специален възел от който няма отвръзване.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cherni-beleznici-s-puh4eta-liubovni-sex-beleznici-1-700x700.jpg
Прегледи:1
Размер:47.1 КБ
ID:5813500
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Револвер или пистолет?

                    Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                    Ще те гръмне ако започнеш да го развяваш наляво-надясно. Спрея е хубав наистина. За какво са ти белезници? Имаш пари за глупости ли? (под "глупости" разбирай обезщетения и адвокатски хонорари)
                    Колкото по-безобидни са ти средствата за "защита" толкова повече ще се изкушаваш да ги демонстрираш в ситуации неналагащи тяхното използване и толкова повече увеличаваш вероятността да свършиш с регистрация за хулиганство.
                    Само казвам...

                    Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
                    Белезниците не излизат от дома ми. Те са за в случай ако някой влезе в къщи, след като го “залея” обилно със спрея и му (ако се наложи) нашаря г.за със палката- да го заключа за парното докато изчаквам патрулката да дойде. Белезниците и палката не ги изнасям извън къщи, тъй като не съм професионално обучен и не искам да бъдат използвани срещу мен. Палката даже в колата не я нося- за там си имам два кози крака- един в багажника и един под предната седалка да си прави компания със спрейчето в джоба на предната врата.

                    Коментар


                    • От: Револвер или пистолет?

                      Първоначално публикуван от kapacone Преглед на мнение
                      Белезниците не излизат от дома ми. Те са за в случай ако някой влезе в къщи, след като го “залея” обилно със спрея и му (ако се наложи) нашаря г.за със палката- да го заключа за парното докато изчаквам патрулката да дойде. Белезниците и палката не ги изнасям извън къщи, тъй като не съм професионално обучен и не искам да бъдат използвани срещу мен. Палката даже в колата не я нося- за там си имам два кози крака- един в багажника и един под предната седалка да си прави компания със спрейчето в джоба на предната врата.
                      Имай предвид, че ако този който ти влезе у вас и който полееш обилно със спрея и след това вържеш за парното, си намери добър адвокат, ще бъдеш съден за отвличане. А спрей, дори и гела на ред сейбър не е добре да се ползва на закрито.

                      Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
                      42

                      Коментар


                      • От: Револвер или пистолет?

                        Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                        Имай предвид, че ако този който ти влезе у вас и който полееш обилно със спрея и след това вържеш за парното, си намери добър адвокат, ще бъдеш съден за отвличане. А спрей, дори и гела на ред сейбър не е добре да се ползва на закрито.

                        Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
                        На мен ми е приоритет да защитя себе си и най-вече семейството си. По-добре да ме съдят за отвличане и лека телесна повреда, отколкото за непредумишлено убийство с незаконно притежавано бойно оръжие. Благодаря за съветите, но докато не придобия черен колан или разрешително за КНО- спрейчето, палката и белезниците си остават най-доброто, което мога да измисля за самозащита вкъщи.

                        Коментар


                        • От: Револвер или пистолет?

                          Първоначално публикуван от kapacone Преглед на мнение
                          ... Те са за в случай ако някой влезе в къщи, след като го “залея” обилно със спрея ...
                          Ще ти трябва противогаз, а не белезници, ако смяташ да го заливаш обилно със спрей вкъщи

                          П.С. Един ламерски въпрос: с какво се занимават и в какви среди се движат онези, дето навсякъде с патрон в цевта на пищова ходят, ако не е тайна? Полицаи/военни ясно(макар че за военните не съвсем)
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • От: Револвер или пистолет?

                            [QUOTE=icos;3455124]Ще ти трябва противогаз, а не белезници, ако смяташ да го заливаш обилно със спрей вкъщи

                            Вече съм го решил този въпрос:
                            https://www.brannik.bg/balgarski-gra...otivogaz-pg-1/

                            Коментар


                            • От: Револвер или пистолет?

                              Първоначално публикуван от kapacone Преглед на мнение
                              Белезниците не излизат от дома ми. Те са за в случай ако някой влезе в къщи, след като го “залея” обилно със спрея и му (ако се наложи) нашаря г.за със палката- да го заключа за парното докато изчаквам патрулката да дойде...
                              При съвременните пластмасови инсталации за парно, има голяма вероятност задържания да си тръгне с част от нея...
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • От: Револвер или пистолет?

                                [QUOTE=kapacone;3455133]
                                Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                                Ще ти трябва противогаз, а не белезници, ако смяташ да го заливаш обилно със спрей вкъщи

                                Вече съм го решил този въпрос:
                                https://www.brannik.bg/balgarski-gra...otivogaz-pg-1/
                                Е, не...кАжи честно.... Чуваш някакъв шум, надяваш противогаза, грабваш спрея, палката и белезниците и се прокрадваш тихичко. И в този вид изскачаш пред... тъщата, примерно
                                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X