Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Револвер или пистолет?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Револвер или пистолет?

    Ужас,бандитиииии
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Револвер или пистолет?

      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
      Златна имаше Косьо Самоковеца.
      Беше оставена на съхранение при оръжейника на ОДМВР-София. та там я видях и естествено я прищтраках, спазвайки мерките за безопасност
      За себе си я определих като страхотен кич с лъскавото златно покритие покритие. Все едно, че я бяха обвили със жъл станиол. Комплексарщина.
      ПП. Не съм я разглобявал, та да я видя отвътре как е. Честно казано веднага загубих интерес.
      Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
      "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

      Коментар


      • От: До: Револвер или пистолет?

        Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
        Ruger SP101 .357 Magnum с 2,25 инчова цев - надежден, качествен, непретенциозен, в момента може да се закупи за около 700 лв. (втора ръка), можеш да ползваш патрони в калибри .38 (70 ст. брой), .38Sp (80 ст. брой) и .357 Mag (80-85 ст. брой)
        Харесва ми идеята и револвера. Благодаря!

        Коментар


        • От: Револвер или пистолет?

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          .357 Смит 7 заряден с 4 инча цев. Ако със 7 изтрела не можеш да си решиш проблема, значи си го закъсал много. Даже е добре първия да е празен ако си кибритлия.
          Става за самозащита а и може да се стреля много точно с него. Малко тегав за носене, но не много по-тегав от револвер с 2,5 инча цев. Разбира се ако си слаботелесен много си личи.
          На стрелбището можеш да си пуцаш с 38 спешъл за да не ти окапват ръцете.
          Благодаря! Това на .357 най-много ми харесва, че можеш да го ползваш и с .38- по-евтини са пък и за различни ситуации имаш избор на калибър- 2 в1
          Последно редактирано от kapacone; 28-02-19, 11:43.

          Коментар


          • От: До: Револвер или пистолет?

            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
            Аз имам арминиус ,от времето когато разрешиха да се притежават револвери.Не помня вече коя година беше.Ако си от София мога да ти го дам на някое стрелбище да видиш какво е.Като цена са добри и досега проблеми не съм имал.
            Немски револвер на добра цена. Интересно! Не съм от София, но все пак благодаря за предложението! Поздрави!

            Коментар


            • От: Револвер или пистолет?

              Първоначално публикуван от Анастас Анастасов (rova) Преглед на мнение
              Таурус мод.66, 4 инча, 357 магнум. и на добра цена, особено втора ръка. 6 заряден. Поздрави.
              Благодаря!

              Коментар


              • От: До: Револвер или пистолет?

                Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                Ако акцентът е "надежден и евтин" - виж този. Но ако търсиш мощ без пари, виж тоя.
                Чувал съм и добри и лоши отзиви за Таурис, но предполагам, че ако се поддържа правилно и качествено- всичко трябва да е наред. Идеята ми харесва. Иво по-горе ми препоръча някакъв евтин немски- “Арминиус” - струва си да се провери информацията- не би трябвало да е по-лош от Аржентинското пушкало? За ТТ-то- не ми трябва да дупча войнишки каски от 50метра, а за нова година си купувам пиратки, които гърмят силно, стоп функция на куршума- нулева, т.е. неефикасен при самозащита освен ако няма директно попадение в глава, сърце и т.н. , ако ще е евтин пистолет за самозащита от близко разстояние, мисля, че най-удачният избор с оглед на надеждност, непретенциозност и качество за ниска цена е “Макаров”, но благодаря за предложението!
                Поздрави!

                Коментар


                • От: Револвер или пистолет?

                  Благодаря на всички колеги за изказаните мнения. Мисля, че си харесах револвер, който отговаря на критериите ми. Надявам се да е качествен! Поздрави!
                  https://www.tombstonetactical.com/ca...ainless-steel/

                  Среден вариант:
                  https://ruger.com/products/redhawk/specSheets/5059.html

                  И като ударя от тотото- този:

                  https://www.smith-wesson.com/firearm...model-327-trr8
                  Последно редактирано от kapacone; 28-02-19, 12:50.

                  Коментар


                  • От: Револвер или пистолет?

                    За всички любители, собственици или хора, обмислящи да си купят револвер “Таурус”:
                    https://youtu.be/K-oUBfPhSuQ

                    Коментар


                    • От: Револвер или пистолет?

                      И ще мъкнеш такова чифте с тебе? Имаш ли вече херния?
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • От: Револвер или пистолет?

                        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                        И ще мъкнеш такова чифте с тебе? Имаш ли вече херния?
                        За Тауруса в линка от You tube ли става дума? Ако да- сложил съм го за информация- на видеото се вижда как засича няколко пъти, а е чисто нов. Линка го дадох след като написах трите варианта, като се отказах от Таурус, след като изгледах видеото. Остава Ruger, но той е малко над $1000, така че за момента не ми е по джоба, иначе модела ми харесва много- компактен и с 8 местен барабан.

                        Коментар


                        • От: Револвер или пистолет?

                          5,не 8
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Револвер или пистолет?

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            5,не 8
                            Колега, чукни на предоставените по-горе от мен линкове и ще се убедиш, че и трите марки са с 8 местни барабани🤠

                            Коментар


                            • От: Револвер или пистолет?

                              Успех в носенето ти желая тогава
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Револвер или пистолет?

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Успех в носенето ти желая тогава
                                Колега .. нищо не казА .. чукнА ли на линковете на коуЕгата капа.. капаци... капацитОне.. за ду научиш кое е осАм кое 5... а не да броиш дупките на барабаня.. така и баба може. Друго са си ..линковете.
                                Иссам и аз 8 местен ...барабан . Ако не барабан ... роне дайре.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X