Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за един плуг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за един плуг

    Здравейте! Не знам дали пускам темата на правилното място, за което се извинявам предварително, ако съм объркал къде да я публикувам. Имам въпрос относно един плуг, ако някой знае каква марка е? Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20150919_001[1].jpg
Прегледи:1
Размер:83.3 КБ
ID:6099203Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20150919_002[1].jpg
Прегледи:1
Размер:80.2 КБ
ID:6099204Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20150919_003[1].jpg
Прегледи:1
Размер:201.4 КБ
ID:6099205

  • #2
    От: Въпрос за един плуг

    Ако имаш физически достъп до него, защо не провериш щамповката?

    Според мен е или турски или евентуално vogel&noot.

    Формата на отметателните дъски не ми се струва позната.

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за един плуг

      Турски 100%. Аз имам подобен марка Алплер, само дето е 5ца обращателен. Колега, да си кажа честно, нищо не става от този плуг. Дърпам го с Ню Холанд М160 и го прави на партал постояно, ако не е защита, ще скъса лемеж, ще разцепи греда, ще скъса тяло. Много тежък, но и много слаб и крехък. Не са надеждни.

      ПП: Евтиното, винаги излиза по-скъпо. Моя съвет - Лемкен, Рабе, Грегоар Бесон и като компромис, някой италянец.

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за един плуг

        На този плуг как му се регулира дълбочината на оранта?
        Колегата наистина има право за здравината на този инвентар.Наскоро ремонтирах такъв подобен само,че беше четворка.Направен като на майтап.Към обращачите и то тези малките съм доста резервиран доста кекава изработка.

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за един плуг

          Здравейте.
          Извинявам се отсъствието ми в темата. Няма щамповка, предишния собственик я е боядисал... Ралниците не отговарят на нищо от познатите ни... Явно е някакъв турски. Не знам колко е тежък, есенна дълбока с ЮМЗ-то от снимката не я усеща и си оре много добре. За 50-60 декара не е дал дефект.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X