Обява

Свий
Няма добавени обяви.

9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

    Участниците в Хард бяха ололо 25, в Софта май пак толкова.

    След етапа в петък останаха 17 джипа в Харда, след събота 14. Поне толкова имаше в класиранията.

    В неделя участваха 10 джипа, от тях 6 от нашите джипове. Само Бакалов и бай Ангел имаха сериозни технически проблеми и за неделя не успяха.

    Ети пак е 4-ти в генералното класиране, и след него би трябвало да са останалите 5 наши джипа, но как точно са подредени не знам.

    В Софта участва само Асенчо и до последния ден се движеше 8-ми и би трябвало да си е останал там. До неделя пак стигнаха само 10 джипа.
    В Софта имахме и навигатор Крис, той се класира 4-ти
    Последно редактирано от Стоян Францов; 16-11-15, 10:03.

    Коментар


    • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

      Е дай ни малко време да се съвземем и ще има много снимки. Все пак се прибрахме по нощите , а някои в ранни зори.
      Имаше какво да се снима и то най-вече нашите екипажи , които се представиха СТРАХОТНО!!!



      Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
      Хайде де,дайте малко инфо как мина състезанието?
      Класиране,снимки,клипове,интересни моменти?
      тел. за приятели по всяко време 0888 909394

      Коментар


      • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

        Това е класирането. Гледам, че с Асенчо има грешка, не са му зачели финал на затвореното трасе в неделя. Така, че реално той трябва да е на 7-мо място с около 4500 наказателни точки.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12247997_979027432158274_6187107257191008263_o.jpg
Прегледи:1
Размер:136.1 КБ
ID:5691258

        Коментар


        • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

          Поздравления на нашите участници!
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

            Браво момчета 6 български отбора в челната 10-ка !
            Добро представяне,сега остава да публикувате снимки и клипове ако има,за да можем да надникнем в атмосферата,която е била там.

            Коментар


            • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

              Аз съм сърдит за класирането за 3-тия ден.Вкарват наказание от 2500 точки което дават за незавършен етап а имам едно от добрите времена за деня и то пред всички хора.
              Но пък страхотно състезание.Аз лично много се кефех.Благодаря на Стоян че си предостави самурая за да покарам.Видях хубави хора и всички се забавлявахме.Догодина по добре.
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                ШАПКИ ДОЛУ пред нашите състезатели на Сърбия Трофи! ПОКЛОН пред всеки един от тях и пред отбора ни като цяло!
                Толкова много хъс за каране, "бой" и майсторски умения показаха, че заслужиха уважението на всички, които успяха да ги видят! Ако има купа за Мъжество, то тя е за НАШИТЕ! ГОЛЕМИ СТЕ, МОМЧЕТА!!!
                Един от организацията ми каза с огромен респект: "Вие, българите сте вече ИНСТИТУЦИЯ на Сърбия Трофи...!" - каквото и да значи това.
                За класирането - за Сърбия Трофи, както и за всяко ТЕЖКО трофи, всеки завършил е вече победител,(а за мен лично и всички незавършили, поради непреодолими технически проблеми участници)Затова и фактическото подреждане в табличката е показателно, но и не е толкова от значение(ама това е друга тема). Ако пътните книги бяха по-точни, ако имаше отворен финал за втория ден и ред подобни, съм сигурна, че в челната тройка щеше да има поне един български отбор, но и това ще стане..!
                Поздравления за всичките ни участници и в двата състезателни класа!

                Благодаря на всички от страхотната българска агитка и специално на тези, с които чакахме нашите екипажи по екстремите до късно..! Тези три дни ще ги помня дълго - беше невероятно преживяване!

                Снимки и видео(папарашки ) скоро - като се прибера у дома...
                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                Коментар


                • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                  Чакането на SS-2 си заслужаваше,заслужава си заради всеки един от нашите състезатели и пак ще го направим!!!

                  Коментар


                  • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                    Танче, че трасетата са добри и купона е як, не се съмнявам. Ама чувам, че пътните книги били трагични, съдиите давали и отнемали точки според как са на кеф и с 2 думи. Там да спечели ългарин, няма шанс. Мразят ни като цяло. А де.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                      И как разбра,че ни мразят.Сърбия Трофи са го печелили хърватин,босненец и чех.Да се надяваме,че ще дойде и нашия ред.

                      Коментар


                      • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                        Първоначално публикуван от Антон Пенчев Преглед на мнение
                        И как разбра,че ни мразят.Сърбия Трофи са го печелили хърватин,босненец и чех.Да се надяваме,че ще дойде и нашия ред.
                        Не съм разбрал, а ми каза човек от групата. Виж за македонците, че ни мразят в червата знам. Вярвай ми.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                          Това с правилата и всичко свързано с класирането си го знаем от преди ,че е под всякаква критика.Аз лично се опитвах да го пренебрегвам и да не се ядосвам но не е редно да е така.Като цяло съм много доволен и си изкарах чудесно с всички приятели там.Искам да благодаря на колегите които ми помагаха и живи здрави до година по това време пак сме там

                          Коментар


                          • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                            Със риск да ме намразят някой хора отново искам да кажа моето мнение.
                            След 3-ти каране без гпс и трип.Благодарение на Светли от видин по време на 2-та дни навигация се движехме 8-ми от 25 в началото.Последния ден заради мои грешки бяхме найстина доста бавни.В крайния резултат беше направена грешка и бяхме класирани 10-ти след някой не завършили.Обаче след запитване организатора си поправи грешката и се преместих на няколко места по-напред.
                            Тарга много хора реват за щяло и нещяло.Подвола теле.
                            Замислете се защо имаше толкова наши екипажи в Сърбия колкото няма в Български трофита?Дали проблема не е в нас?
                            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                            Коментар


                            • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                              Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                              Тарга много хора реват за щяло и нещяло.Подвола теле.
                              Замислете се защо имаше толкова наши екипажи в Сърбия колкото няма в Български трофита?Дали проблема не е в нас?
                              Нямам идея Асенчо, защо е така. Просто споделям какво ми споделиха. Гадно е обаче да те побеждават съдиите.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                                Понеже Българите сме бележкари и искаме да си изсмучем от пръстите някакви точки за да направим класиране. В сърбия най-важно е мъжкарското каране и само так може да запушиш устите на конкуренцията и съдиите, в противен случай си назад в класирането, прилагаш сложни теореми за да се придвижиш напред и си мърмориш под носа вместо да караш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X