Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Нов" Jeep Grand Cherokee 4.7 във отбора,моля за съвети!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: "Нов" Jeep Grand Cherokee 4.7 във отбора,моля за съвети!!!

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Такива са. Поне може да си свали user-manual и service-manual. Доколкото разбрах, не иска да прави "преработки по модела", а да си го обслужи откъм консумативи.
    Също което подозирам, човека нама да поиска, да пробва поръчка на непознат език, с очакван......... резултат, че после да ви се оплаче !!!
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • #17
      От: "Нов" Jeep Grand Cherokee 4.7 във отбора,моля за съвети!!!

      Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
      Също което подозирам, човека нама да поиска, да пробва поръчка на непознат език, с очакван......... резултат, че после да ви се оплаче !!!
      Не всеки от Казанлък е толкова проЗД, че да не знае чужди езици
      Първоначално публикуван от Prizrak83 Преглед на мнение
      ..Закупих въпросния звяр от бащата на мой приятел в Холандия и тъй като работих там си го карах известно време там,сега обаче е на българска земя...
      В Холандия всеки поназнайва английски.
      Толкова ли си го закъсал за клиенти, че нищо полезно не пишеш, а само ехидничиш тука ?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #18
        От: "Нов" Jeep Grand Cherokee 4.7 във отбора,моля за съвети!!!

        С ремонти на джипове не се занимавам(освен на собствените си)! Доката, през следващите три месеца е толкова зает, че може да се ползва само за съвет - примерно.... 5W30 не е най-добрата идея, за кола над 200 000км.
        Eвгени Филчев
        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

        Коментар


        • #19
          От: "Нов" Jeep Grand Cherokee 4.7 във отбора,моля за съвети!!!

          Не искам да създавам конфликти...просто наистина се интересувам от правилната експлоатация на този индивид ...имайки в предвид че джип и то американец ми е малко непозната материя...знам че има хора с опит,друг е въпроса на кого му се занимава да ми обеснява...трудно ми е просто кое къде да търся във форума,сменил съм доста коли...това ми е първа от този клас и държава,не искам да пропусна нещо за да не сърбам попарата която съм сърбал....изчел съм доста литература и особено такава от сорта кое колко е здраво европейско,японско,американско и т.н. ..мисля че всичко е ок до там от където тръгва това,какво човек търси и очаква...малко съм разочарован защото знам колко ми костваше обслужване в Холандия и сега ми става ясно колко ще ми коства тук имайки в предвид по какви пътища ще карам ...още повече че аз не съм имал идеята да ставам ловджия или да ходя по оф роуд "отсечки"...Джипката си я взех с много голям мерак винаги съм харесвал точно тези екземпляри и мисля да си я карам,ще видим кой кого ще слуша...Успокоява ме това че му познавам цялата история и не съм взел кош на 500хил км от някой нехранимайко...така че се надявам да мисля само за масла филтри гуми и накладки ..образно казано
          Поздравявам ви всички!

          Коментар


          • #20
            От: "Нов" Jeep Grand Cherokee 4.7 във отбора,моля за съвети!!!

            Първоначално публикуван от jja Преглед на мнение
            ... Иначе rockauto.co.uk а каквото няма там има в rockauto.com ама от там ако купуваш ще се занимаваш с митници и доставката е скъпа. ...
            Това са два сайта на една и съща фирма. Частите, които са с доставка от Великобритания, се обозначават с британското знаме и в американския каталог и няма никакъв проблем да се поръчат от там. Лошото е, че такива са малко. Между другото, при тях върху цената се начислява английския ДДС.

            Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
            Поразпитай още малко във форума и като ти омръзне, намери Доката(в Казанлък). Ако решиш изхарчи едни пари предварително, за чуждоземни свръх-части, и..... после намери Доката

            Е, той човекът пита за стандартно обслужване, но няма съмнение, че, ако реши да се набутва, ще се намери кой да му обясни, че WJ може да върви като хората само с амортисьори и преработка на окачване а-ла Филчев.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #21
              От: "Нов" Jeep Grand Cherokee 4.7 във отбора,моля за съвети!!!

              Първоначално публикуван от Prizrak83 Преглед на мнение
              ...просто наистина се интересувам от правилната експлоатация на този индивид ...
              Колега не мога да ти отговоря, защото ти е пълна пощата, разчисти я малко!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X