Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да поговорим за екстрите по нашите мотори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

    Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
    Да, благодаря.
    Разрових от любопитство и наистина има доста по-прилични и приложими за круизър модели.
    Иначе няма информация за съвместимост на горните модели към конкретни марки.
    Пише просто, че е универсален продукт:





    Чакаме да видим сега Ronnin дали ще ги удобри и дали ще зариби още някой, в частност мен

    , мисля че ще му харесат а и цената е много добра!!!
    Kawasaki GTR 1400

    Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

    Коментар


    • #32
      От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

      Утре вземам премиума на 108 лв. от хонда и ще пиша.В тубата видях клипове че на версиса именно туринг премиума слагат както отбеляза колегата. Утре вечер ще се похваля

      п.п Туринг премиума е последна бройка,от другите имат
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #33
        От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

        При мен саНатиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1441867121517.jpg
Прегледи:1
Размер:133.2 КБ
ID:5680057
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #34
          От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

          Айде да са ти честити,и аз вчера взех същите за новия си мотор ама още не съм се похвалил с него
          Kawasaki GTR 1400

          Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

          Коментар


          • #35
            От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

            Мерси,дай снимки,честито и на теб.
            Хонда казаха че имат още 7 бр.в склад София,цената 108 лв.с ддс в момента,между другото доста добро впечатление от Хонда,точни,отзивчиви,съдействат за каквото е необходимо.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #36
              От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

              Честитутка и от мен.
              Стана ми интересно защо точно тези са по-скъпи и какво включва премиум пакета?
              Разликата с останалите е почти 30лв.
              Предполагам има още нещо освен дължината.
              Враг усраине

              Коментар


              • #37
                От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                Ей ще ви се незнае и дразнителите...
                Днес така и така не бях на работа и скокнах до сергията на Ондьо.
                Вече и аз съм в отбора на Оксфорд, дори преди половин час приключих и с монтажа на дъжд.
                Знаех и очаквах да греят повече от вътрешните Heat Demon.
                Но тези направо могат да те изгорят, ебаси!
                Т'ва е нечовешка работа... Последната степен може да предизвика пожар.

                Добре че и аз взех Touring модела - дори тях се наложи да скъся с около 5мм.
                Нямах време да разпитвам какво има в премиум в повече - бързах да ги сложа на мотора.
                Ето това има в моя:



                Наложи се на изрежа специфична планка за закрепването на гърбавият им контролер.
                Тази в комплекта нямаше как да я ползвам с случая.
                Освен това тя е от черно тенеке а тази е "бяла".
                И на живо контролера изглежда толкова недодялан като да съм го събрал набързо точно преди планката.
                На тоя мотор обаче е екстра. И той не е Лайза Минели











                Това е, утре сутринта ще го тествам и на пътя.
                Като за няколко часа работа стана идеално и наистина много лесно!
                Монтажа е детска игра но нямах времето да го свържа както възнамерявах на контакт.

                Функцията му автоматично изключване наистина работи но не ми харесва така.
                Със сигурност ще го преместя в последствие.
                Най-малкото е тъпо като го оставя някъде навън, децата да чоплят по него и да включат подгрева.
                Той ще се изключи след 2 мин вярно ама пак не ме кефи.
                Просто тая работа няма работа да работи без контактен ключ и толкова!
                Враг усраине

                Коментар


                • #38
                  От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                  Провери каква е консумацията. Има опастност от претоварване на контактите на ключа.
                  A Lone Rider

                  Коментар


                  • #39
                    От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                    Няма проблем.
                    Около 2.5А общо за двете ръкохватки - мерих го.
                    Ако този пиклив ток събори ключа трябва да ме е страх да включвам и фара.
                    Ще го отнесе без никакви грижи.
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • #40
                      От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                      При мен влезнаха отлично,както като диаметър,така и като дължина.Съжалявам че не ги сложих още по миналата зима
                      Ще взема да прочета книжката за всеки случай
                      А.....и оксфорда са чувствително по дебели от оригиналните което ми хареса

                      Пп. В книжката пише ток на консумация на контролера 0.071 милиампера
                      Ток 2 ампера до 3.6 ампера съответно 28-30 вата на всяка ръкохватка,как ги смятат не стана ясно но горе долу се връзват сметките към 3 ампера и нещо
                      Версия на контролера 8
                      Последно редактирано от Roninn; 10-09-15, 21:47.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #41
                        От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1441914516073.jpg
Прегледи:1
Размер:68.9 КБ
ID:5680161
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #42
                          От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                          Реални 2.2А при около 12V.
                          Имам го и на LogView файл но в моментът не ми е под ръка.
                          Тока не се променя при различните степени.
                          Контролера всъщност е ШИМ на много ниска честота.
                          Просто комутира тока към нагревателите за различен период.
                          На максималната степен го пуска непрекъснато.
                          Няма обратна връзка, тоест не регулира темп.

                          Това е нормално, де, всички работят така.

                          Ти монтира ли ги вече?

                          Аз съм доволен. За парите си е супер.
                          Малкото ми ендуро просто няма възможност за такива поради технически ограничения.
                          На чопъра си стоят но пък него много рядко го карам.
                          Иначе никога не съм имал колебания дали това е полезно или не.
                          Моят опит е показал, че е абсолютна необходимост, особено ако не ползваш мотор да се разходиш само през викенда до някъде!
                          Пак на базата на опит се оцелява и без тези реотани но защо трябва да е гърбаво, ако може да е много по-лесно?
                          И то за 100лв...


                          ПС: WTF?
                          Какъв е този диаметър?!?
                          Това в монтиран вид ли е или просто си ги сложил пред камерата за сравнение?
                          Снимката ти е един път, да знаеш [emoji2]
                          Последно редактирано от Esper; 10-09-15, 22:05.
                          Враг усраине

                          Коментар


                          • #43
                            От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                            Не съм още,че имах работа до късно,само свалих оригиналните и наложих оксфорда да видя как пасват.
                            Понеже гледах клип на същия като моя мотор, как човека търка със шкурка пластмасовата тръба на масура да влезе,исках да съм сигурен че няма да имам същия проблем.Карам често и нощем,чудя се дали няма да свети в лицето.На няколко версиса гледам ги лепят на лапата на кормилото.Ще проверя ако примерно пуснеш подгрева на 30% и загасиш мотора,после като запалиш пак ли тръгва от 30% и тръгва ли,а ако при гасене падне захранването дали ще стартира,гледах снимки,няма процесор или памет вътре?
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #44
                              От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                              Това последното от горния пост ,е свързано с захранването през контакта,и на мен не ми се ще да се пуска безконтролно,но пък ако има памет,искам да я запазя,и ако го пуснеш на път,да не чака след спиране на кафето примерно да го пуснеш пак.Ако няма памет,през фара ще го пускам,той неможе да се гаси на моя мотор,на контакт не свети,трябва мотора да запали (работи) за да светне фара.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • #45
                                От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                ...Ще проверя ако примерно пуснеш подгрева на 30% и загасиш мотора,после като запалиш пак ли тръгва от 30% и тръгва ли,а ако при гасене падне захранването дали ще стартира,гледах снимки,няма процесор или памет вътре?
                                Не, не стартира автоматично като дойде захранването отново.
                                Стои си в изключено състояние.
                                По принцип е добре да стои близо до ръката за да можеш да го включиш просто с протягане на пръст.
                                И не мисля, че ще има проблем в тъмното.
                                За разлика от контролера на Heat Demon тук индикацията е тип "точка" а не "стълбица".
                                Свети по едно диодче на степен, не е много ярко и със сигурност не се налага да му се намаля интензитета, че да не пречи в тъмното!

                                Парли се автоматично и то от там, където е бил само ако е влязъл в "Sleep mode" или както там му казваха.
                                Това обаче може да се ползва само като постоянно захранен.
                                Виж не се сетих да видя консумацията в този режим.
                                Със сигурност не греят реотаните но пак със сигурност не е 0.071 mA
                                Всъщност трябва да я има тази ситуация в LogView файла но на такива малки консумации, на този data logger не може да се разчита!

                                Виж към идеята да го захраниш през фара трябва да подходиш по-внимателно.
                                Ако той се пали от някаква електроника а това вероятно е така, още 2.5А може да и дойдат в повече.
                                Тази идея вече е леко стрелба на сляпо!

                                По отношение на теста от тази сутрин, нищо, че беше доста по-топло от предните дни:
                                Перфектно е. На 50% е толкова горещо, че е на границата на неприятното.
                                Не знам как се ползва това на маскимум.
                                Поне ми изсуши идеално ръкавиците от вчера!
                                Последно редактирано от Esper; 11-09-15, 08:00.
                                Враг усраине

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X