Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Здравейте на всички! Нов съм и искам да попитам нещо! Значи става на въпрос за траковете! С Нюви 200 съм! Прочетох темата и правя всичко описано- копирам бин файла, слагам го в папката на Нутрак-а, Start>Run>cmd>пиша пътя до папката, слагам nutrak.exe -t 170 gps.bin Трака ми е 2:50мин затова пиша 170 в сек. И нищо не става!?! Имам и още един въпрос! Като пусна да прегледам трака в Нювито през Logging Control> Start Playback и навигацията се изключва! Извинявам се ако не е тук мястото на въпросите ми! Мерси предварително! Поздрави!
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 06-02-11, 11:24.

    Коментар


    • #17
      До: Garmin Nuvi 2xx вече записва тракове

      Първоначално публикуван от firmata Преглед на мнение
      Здравейте на всички! Искам да ви задам 2-а въпроса! Става дума за траковете! С нюви 200 съм! прочетох темата и правя всички стъпки! Записвам трака, копирам Вин файла и го слагам в папката на Нутрака,start>run>cmd>пиша пътя до папката\nutrak.exe-t 170 gps.bin (170защото трака ми е 2:50 мин) и нищо не става! И другия ми въпрос! Отивам в Logging Control> Start Playbeck и навигацията се изключва! Мерси на всички и се извинявам ако въпросите ми не са за тази тема! Поздрави!!!
      A nutrak.exe и файла с трака ти в една папка ли са?
      Николай Папазов

      Коментар


      • #18
        До: Garmin Nuvi 2xx вече записва тракове

        Опсс сега виждам, че си писал че са в една папка.Хм трябва да стане аз съм го правил...в момента нямам идея защо не се получава
        Николай Папазов

        Коментар


        • #19
          До: Garmin Nuvi 2xx вече записва тракове

          както бях писал по-нагоре, при мен се получава аналогичен проблем със зависването

          освен това констатирах още един "сънен" проблем

          Пътувам си и си записвам трака.

          навигацията е включена и рутира - в случая около 200 км - без проблемно, точно и верно

          на излизане от Казанлък устройството просто заспа - без видима причина - нито рутира, нито записва.

          след рестартиране продължи - нов трак, и т.н., и изминах още около 250 км - не разбрах от какво беше това - от това , че записвах трак, или просто някаква случайност.

          Оттогава накам не ми се е случвало, а може би не съм рутирал и записвал едновременно оттогава...
          кой знае....

          Коментар


          • #20
            До: Garmin Nuvi 2xx вече записва тракове

            При мен трака се записва(ама аз записвам тракове без да рутирам защото там дето записвам няма по какво да рутирам) и през nutrak-а минава нормално но като се опитам да го конвертирам в прозрачна карта за пускане заедно с картата на Събин и не става.А в началото ставаше.Не мога да си обясня дали програмата дето ми изпрати Събин е била демо и е действала определено време или какво ама не ще.Сега си пиша тракове и ги събирам конвертирани за мапсорса и до там.
            Николай Папазов

            Коментар


            • #21
              До: Garmin Nuvi 2xx вече записва тракове

              Нямам представа защо не иска! Правя всичко както е описано в темата! А между другото къде мога да спомена евентуални грешки в картата? Днес ходих до София и на няколко пъти навито менапъти "леко" грешно!

              Коментар


              • #22
                До: Garmin Nuvi 2xx вече записва тракове

                Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                Колеги при мен що не става?Аз съм с нуви200 и го ъпдейтвах до версия 3.60,но държа натиснато на менюто дето пише ама нищо не става.Някой има ли идея защо?Да не би защото пробвам в къщи и не хваща сателити?
                А как да се върна на версия 3.40 сега съм с 3.60

                Коментар


                • #23
                  До: Нуви 2xx-запис на тракове

                  Аз си го дръпнах от тук http://www.tramsoft.ch/gps/garmin_nu..._en.html#V0340 и засега нямам проблеми.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Нуви 2xx-запис на тракове

                    Първоначално публикуван от ivocho Преглед на мнение
                    Аз си го дръпнах от тук http://www.tramsoft.ch/gps/garmin_nu..._en.html#V0340 и засега нямам проблеми.
                    Много ама МНОГО БЛАГОДАРЯ!!!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Нуви 2xx-запис на тракове

                      И аз се сблъсках с проблем - на нуви200 с офрм 4,40 или по-стара, след като качих фирмъера 3.40 записа на тракове тръгна , но след като обнових картата до 4,50 ми казва че няма детайлни карти , пък тя е там , вътре. Пробвах и с дриги карти - същата работа. Свалих версията до 2,90 - м, като при това ме предупреди че ще изтрие всички потребителски данни ( за разлика от първия път , като качвах версията) , и пак не ще .
                      Някой може ли да помогне?

                      Коментар


                      • #26
                        До: Нуви 2xx-запис на тракове

                        Май стана с малко помощ - след две преинсталации на софтуера ме светнаха , че понякога , при някои версии вместо 'can't unlock maps' казвало 'no detail maps... и освен това не всички приемали унл файловете ,а в някои случаи се налага отключване през мапсорс.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Нуви 2xx-запис на тракове

                          някаква идея как и дали може да се изключи опци lock on road на нуви 200 при запис на трак?
                          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                          Коментар


                          • #28
                            До: Нуви 2xx-запис на тракове

                            примерно, ако се настрои на пешеходец, вместо на автомобил - това дали няма да изключи опцията lock on road?
                            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                            Коментар


                            • #29
                              До: Нуви 2xx-запис на тракове

                              Да, точно така - също и на "велосипед" мисля че се изключва Lock-on-road.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Garmin Nuvi 2xx вече записва тракове

                                вече има нова версия на програмата (GUI версия)


                                Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                                Сваляш това http://www.anpo.republika.pl/files/nutrak005.zip

                                разархивираш го и при него записваш и gps.bin - след което start run cmd
                                отиваш там където си ги записал двете неща и пишеш

                                nutrak.exe -t gps.bin i трябва да ти създаде gpx файл който се импортва в mapsource
                                Прикачени файлове
                                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X