Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Maxxis 764

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Maxxis 764

    Колеги, писах в друга тема, но ще питам и тук тези които ги ползват целогодишно:

    Интересува ме как се държат на мокър и студен хасфалт и зимЪска на снега в градски условия ?
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #32
      От: Maxxis 764

      В заприходени автомобили ми влезе и едно дълго и уникално готино Терано 2 2,4i с 5 чисто нови Ханкуци ,но асфалтки.От две седмици е с Максиса на 235/75 R15 104/101Q 6PR и ми идват леко широки мисля ,но черното към язовира го газят като хувуркрафт.Няма да го преобувам за зимата ,та ще се постарая да споделя мнение от първа ръка.
      Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
      Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
      Nissan Terano 2.4i дълго с газ
      0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

      Коментар


      • #33
        От: Maxxis 764

        Споделеното ще е ценно за всички.

        ... нооо, мойта работа с този модел гуми се разсъхна, защото се оказаха некви галоши, и макар и нови на години, не знам дали си заслужава цената на преобуването, дори и само за експеримента в зимни условия.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #34
          От: Maxxis 764

          Първоначално публикуван от sapuna Преглед на мнение
          В заприходени автомобили ми влезе и едно дълго и уникално готино Терано 2 2,4i с 5 чисто нови Ханкуци ,но асфалтки.От две седмици е с Максиса на 235/75 R15 104/101Q 6PR и ми идват леко широки мисля ,но черното към язовира го газят като хувуркрафт.Няма да го преобувам за зимата ,та ще се постарая да споделя мнение от първа ръка.
          Бах! Ако 235 са ти широки (което е заводския размер за терано), кви ли ще са ти 31х10.5х15 (широки 265), каквито можеш да сложиш.

          По какъв точно критерий са ти широки? Тераното с по-тесни изглежда като каляска, а те оригиналните и без друго му седят като аспиринчета.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #35
            От: Maxxis 764

            Нямаше ме доста време и късно виждам питането ....
            Основно Тераното е за лов по оф роуд ,ама като се казва оф ,нека е няколко Ф.Иде реч за пресечени горски терени ,без пътища и коловози ,а засипани с листна маса ,мъх и ситен клонак площи ,плитки лескови дерета и дълги странични наклони.Приоритет е бързото придвижване.
            Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
            Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
            Nissan Terano 2.4i дълго с газ
            0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

            Коментар


            • #36
              От: Maxxis 764

              От близо месец карам с въпросната гума с размер 31х10.5х15. За сега са пробвани само на асфалт и кал предимно като ходя на лов - очарован съм!!! Шумнички са спор няма но не като старите ми Медвед Я-569. Идеално балансирани със 130-40 като го позасиля и не влизам в турболенция . Почти всяка събота и неделя ходя на лов на различни места, постояно пътувам и с непознатия пресечен терен се справям без сериозно замисляне. Остана само в сняг да се изпробват. Ето и снимчици как стоят на тиранозавъра

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23360850_1698149110229357_1538254691_n.jpg
Прегледи:1
Размер:199.1 КБ
ID:5776188Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23414416_1698149076896027_1588065415_n.jpg
Прегледи:1
Размер:209.1 КБ
ID:5776189
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25437244_1737823729595228_1153309455_n.jpg
Прегледи:1
Размер:211.8 КБ
ID:5776190
              Децата се възпитават 20 години преди да се родят.

              Коментар


              • #37
                От: Maxxis 764

                Актуални цени някой може ли да каже

                Коментар


                • #38
                  От: Maxxis 764

                  здравейте колеги интересува ме дали размер 245/75r16 maxxis 764
                  няма да закачат на.Jeep grand cherokee 2000g

                  Коментар


                  • #39
                    От: Maxxis 764

                    Здравейте колеги,как се държи максиса на страничен наклон и при опит за излизане от коловози ?

                    Коментар


                    • #40
                      От: Maxxis 764

                      Предвид протекторния рисунък как мислиш,че ще се държи колега!?
                      ПП.И аз се интересувам за същата гума,но ще я ползвам за АТ, въпреки че на нея пише МТ.
                      Няма как с този протекторен рисунък да върви сериозно за МТ.
                      Ако търсиш гума за в гората-грешен избор е!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Maxxis 764

                        Първоначално публикуван от superkey Преглед на мнение
                        Актуални цени някой може ли да каже
                        Дългогодишният ни партньор и спонсор на офроуд състезанията "Боряна Груп" има отново специални цени на гуми и джанти за членовете на форума и хора занимаващи се с офроуд.
                        Цените са с включен ДДС и доставка до адрес в България и офертата е валидна до края на февруари, след това ще има нова с новите доставки и модели !
                        Паролата е "От офроуда сме"

                        Телефони за поръчка:



                        Николай Николов - 0888532627
                        Богдан Петков - 0889334040
                        Ивелин Йорданов – 0888337227

                        Специална оферта AT,МТ и ЗИМНИ 4х4 2018.pdf
                        Специална оферта на Стоманени джанти 2018 ( Darwin Racing ).pdf

                        Коментар


                        • #42
                          От: Maxxis 764

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Дългогодишният ни партньор и спонсор на офроуд състезанията "Боряна Груп" има отново специални цени на гуми и джанти за членовете на форума и хора занимаващи се с офроуд.
                          Цените са с включен ДДС и доставка до адрес в България и офертата е валидна до края на февруари, след това ще има нова с новите доставки и модели !
                          Паролата е "От офроуда сме"

                          Телефони за поръчка:



                          Николай Николов - 0888532627
                          Богдан Петков - 0889334040
                          Ивелин Йорданов – 0888337227

                          [ATTACH]978714[/ATTACH]
                          [ATTACH]978715[/ATTACH]
                          Според тази сравнителна таблица с реалните размери и тегло за съответните модели гуми се оказва,че Maxxis 764 не е никак лош избор!-(визирам за АТ, ежедневна гума,нищо че на нея пише МТ)
                          Все пак чакаме новите модели и оферти с цени....-(дано не са нагоре,спрямо валидните сега).
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #43
                            От: Maxxis 764

                            Карам ги вече седми месец на паджеро в размер 265/75-16 Справят се идеално в гората и в кал и сняг. Също и на каменисти и скалисти терени.Газех неотъпкан сняг 40см. без проблем.Единствено в градски условия при отъпкан сняг леко пързалят.Гумите си заслужават.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Maxxis 764

                              Само че не виждам каква е отстъпката, като в някой сайт ги гледах по 170лв за размер 205/80/16

                              Коментар


                              • #45
                                От: Maxxis 764

                                Първоначално публикуван от Yordanov87 Преглед на мнение
                                Само че не виждам каква е отстъпката, като в някой сайт ги гледах по 170лв за размер 205/80/16
                                Ето ги новите цени с отстъпка специално за офроу фенове и състезатели по повод "Самоков Трофи 2019" където нашия партньор и спонсор на офроуд състезанията "Боряна Груп" има отново награди, специални цени на гуми и джанти за членовете на форума и хора занимаващи се с офроуд.
                                Цените са с включен ДДС и доставка до адрес в България и офертата е валидна до края на декември!

                                *безплатната доставка:
                                Ако сметнем, че това са тежки и големи гуми, това е допълнителна отстъпка от -7 до -8 % ( зависи от размера и до 10% ), което реално всички допълнително спестявате от куриера !
                                При закупуване на място, смяната е безплатна !

                                Паролата е "От офроуда сме"

                                Оферта - Оф роуд клубове 08.2019.pdf

                                Специална оферта на Стоманени джанти 08.2019 ( Darwin Racing ).pdf

                                Телефони за поръчка:

                                Николай Николов - 0888532627
                                Богдан Петков - 0889334040
                                Ивелин Йорданов – 0888337227

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X