Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Maxxis 764

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Maxxis 764

    ще чакаме новата оферта за есенно-зимния сезон ��

    Коментар


    • #47
      От: Maxxis 764

      Офертата актуална ли е все още?
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • #48
        От: Maxxis 764

        Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
        Офертата актуална ли е все още?
        Да, пише горе до края на декември...

        Коментар


        • #49
          От: Maxxis 764

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          Да, пише горе до края на декември...
          Обадих се в Боряна като обикновен клиент без да се представя и цената беше същата написана по горе (също с безплатна доставка). Потърсих в други сайтове размера и модела който ми трябва и забелязах, че е на доста по ниска цена. За това питам!
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • #50
            От: Maxxis 764

            Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
            Обадих се в Боряна като обикновен клиент без да се представя и цената беше същата написана по горе (също с безплатна доставка). Потърсих в други сайтове размера и модела който ми трябва и забелязах, че е на доста по ниска цена. За това питам!
            Аз не работя в Боряна Груп, но ми се струва невеяротно, защото знам колко струва доставката...
            А за другите оферти...пазарна икономика е, всеки си прави каквото си иска и купуваш където ти е изгодно...зависи какво, от кога и какъв е компромиса...

            Коментар


            • #51
              От: Maxxis 764

              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
              Аз не работя в Боряна Груп, но ми се струва невеяротно, защото знам колко струва доставката...
              А за другите оферти...пазарна икономика е, всеки си прави каквото си иска и купуваш където ти е изгодно...зависи какво, от кога и какъв е компромиса...
              За съжаление е така! На практика тази оферта си е на реални цени без никаква отстъпка
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • #52
                От: Maxxis 764

                Миналия месец я разглеждах заради Трепадора на Максиз 31x10.50 R15. Цената ме заинтригува ,268лв/бр. в Боряна и 360лв/бр. в един друг склад.Звъннах на другия склад да попитам защо тази гума е по-скъпа с 90лв от други места и след два дни ми пристигнаха 4бр. за 930лв!Та така ...
                Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                Коментар


                • #53
                  От: Maxxis 764

                  Първоначално публикуван от sapuna Преглед на мнение
                  Миналия месец я разглеждах заради Трепадора на Максиз 31x10.50 R15. Цената ме заинтригува ,268лв/бр. в Боряна и 360лв/бр. в един друг склад.Звъннах на другия склад да попитам защо тази гума е по-скъпа с 90лв от други места и след два дни ми пристигнаха 4бр. за 930лв!Та така ...
                  Боряна са вносителя, другите купуват от там, но всеки си определя колко ще спечели и дали ще спечели въобще или ще прави оборот...пазарна икономика

                  Коментар


                  • #54
                    От: Maxxis 764

                    Ръц-пръц Тоше. МВР служител съм от 30г. ,та в Боряна уж ползвам допълнителни 25% отстъпка ,ама нъцки. Как да е ,обух се вече

                    п.п. Идеята от горните мнения беше - няма нужда от .ПДФ-ите за офроуд членове ,търговията се променя с дни!
                    /без никакви лоши чувства ,напротив/
                    Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                    Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                    Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                    0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X