Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Maxxis 764

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Maxxis 764

    Здравейте,

    Някой има ли впечатления от MAXXIS MT-764 Bighorn и как са в сравнение с Duratrac/ BFG KM2/Cooper STT?

    Благодаря,Натиснете снимката за да я уголемите

Име:maxxis764.jpg
Прегледи:1
Размер:168.0 КБ
ID:6098281

  • #2
    От: Maxxis 764

    Да ти кажа и на мен ми предстои смяна на гумите! Впечатления много не чакай за тези гуми , понеже са доста нови като модел! Вчера доста добре ги огледах на живо, много добре изглеждаха! Относно BFG KM2 не ти трябват, до сега карах с Cooper STT и съм много доволен от тях! Проблема е, че трудно се намират и доставят, а и ако удариш някоя трябва доста да чакаш за доставка.
    За размера 31х10.5х15" ми дадоха много добра цена на максиса. По чуждите форуми пише за проблем с баланса, но то и при други гуми го има-все пак си е МТ!
    Относно дуратрака, те повече клонят към АТ!
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • #3
      От: Maxxis 764

      Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
      Да ти кажа и на мен ми предстои смяна на гумите! Впечатления много не чакай за тези гуми , понеже са доста нови като модел! Вчера доста добре ги огледах на живо, много добре изглеждаха! Относно BFG KM2 не ти трябват, до сега карах с Cooper STT и съм много доволен от тях! Проблема е, че трудно се намират и доставят, а и ако удариш някоя трябва доста да чакаш за доставка.
      За размера 31х10.5х15" ми дадоха много добра цена на максиса. По чуждите форуми пише за проблем с баланса, но то и при други гуми го има-все пак си е МТ!
      Относно дуратрака, те повече клонят към АТ!
      P.S
      Купъра са с повече платове от максиса!
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • #4
        От: Maxxis 764

        Колега, това за платовете не е така при всички размери ..
        Ясно е написано в сайт-а, че 245/75/16 и 265/75/16 са ТРИ пластови... ! И са с 1.30кг по тежки от Cooper STT

        Коментар


        • #5
          От: Maxxis 764

          Вече седмица карам с тях, и първите впечатления са повече от добри!
          6-платови са поне при 31х10,5х15"! И са много по леки от купърите!
          Направи ми впечатление, че на купърите имах баланс по 100-150гр, на джанта- а при 764 максималният баланс е 15гр! - направо не можах да повярвам, когато ги балансирахме, но е факт!
          По тихи са от купърите!
          И един недостатък, поради по голямото разстояние м/у грайфера от купъра(мислех, че заради това ще са и по шумни!) се набиват и задържат с бодли в тази част, и при по хард гористи терени мисля, че там ще им е слабото място!
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • #6
            От: Maxxis 764

            Честито! Със здраве да си ги караш и пак да споделиш впечатления :-)

            Коментар


            • #7
              От: Maxxis 764

              Къде ги има тези гуми по нашите ширини?
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #8
                От: Maxxis 764

                6 са слоевете на грайфера. 3 са страничните слоеве на размер 245/75/16....
                Пиша конкретно за модела понеже се интересувах конкретно за него.
                Поръчал съм ги... Ще монтирам на по-късен етап ....

                Коментар


                • #9
                  От: Maxxis 764

                  Внася ги Бо.яна груп

                  Коментар


                  • #10
                    От: Maxxis 764

                    без аварийно каране колега, 235/75/15 колко платови са

                    Коментар


                    • #11
                      От: Maxxis 764

                      Първи впечатления повече от добри!
                      Тествах ги на скала, и рохкава почва (скалист склон) представиха се, повече от добре! Няма нацепено или изкъртено по тях! Грайфера като нов е 1.5см. на купъра мисля, че бяха 1,8см. Все още не съм ги тествал на мокра настилка!

                      235/75/15 колко платови са
                      Доколкото разбрах, при повечето модели и марки -отстрани са 3-плато ви а от горе са 6! При максис е същото, но никъде не пише за страничните бордове!
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • #12
                        От: Maxxis 764

                        Първоначално публикуван от radones Преглед на мнение
                        Внася ги Бо.яна груп


                        Има и специални цени за Офроудъри Паролата е "От оффроуда сме"
                        Ето цени и параметри :

                        http://www.baja-bulgaria.com/%d0%9d%...83%d0%bc%d0%b8
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 28-09-15, 15:59.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Maxxis 764

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Има и специални цени за Офроудъри Паролата е "От оффроуда сме"
                          Ето цени и параметри :

                          http://www.baja-bulgaria.com/%d0%9d%...83%d0%bc%d0%b8
                          Линкът е много интересен, защото повечето от тези модели не ги бях виждал да се продават в България.
                          Това ли са специалните цени? В София ако поискам цена за 5 гуми и постигам същите нива.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Maxxis 764

                            Първоначално публикуван от ardmin Преглед на мнение
                            Линкът е много интересен, защото повечето от тези модели не ги бях виждал да се продават в България.
                            Това ли са специалните цени? В София ако поискам цена за 5 гуми и постигам същите нива.
                            Ами тия цени са за 5 гуми
                            Аз не ги продавам, нито имам интерес...просто спонсорират състезанията и дават награди и предлагат тези цени...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Maxxis 764

                              Колеги, някой пробва ли ги вече в кал как се държат, поднасят ли, чистат ли се добре, че днес ги поръчвам?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X