Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Maxxis 764

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Maxxis 764

    Днес ги монтирах.
    Напомпахме ги на 2.7 но са ми "хард" и ги направих на 2.2..
    Бордовете изглеждат изпънати...
    Кал нямаме ... За мен са шумни (сравнени с Ханкук Муд терен гума)
    Височината отговаря както е дадена по спецификации..Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20151004_115616.jpg
Прегледи:1
Размер:134.7 КБ
ID:5684993
    Монтирани са на джанти 7" ЕТ0

    Коментар


    • #17
      От: Maxxis 764

      Първоначално публикуван от radones Преглед на мнение
      Днес ги монтирах.
      Напомпахме ги на 2.7 но са ми "хард" и ги направих на 2.2..
      Бордовете изглеждат изпънати...
      Кал нямаме ... За мен са шумни (сравнени с Ханкук Муд терен гума)
      Височината отговаря както е дадена по спецификации..[ATTACH=CONFIG]829968[/ATTACH]
      Монтирани са на джанти 7" ЕТ0
      Какъв р-р са?
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #18
        От: Maxxis 764

        245 75 16 - 77.4см. 22.6кг. Същата е височина при 31/10,5/15 като те са 268мм и с 2кг по леки. Предпочетох този размер защото е по тясна гумата а е по усилена (равнява се на 10 пласта)

        Коментар


        • #19
          От: Maxxis 764

          Свали предните на 2, а задните на 1.8.

          За късо терано 2.7 бара е абсурд. 2.2 на 31x10.5 пак ми е много. В момента карам 4-те на 1.8. В момента, в който подминат 2 бара возията коренно се променя. Това общо на 2 модела гуми в еднакъв размер.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            От: Maxxis 764

            Първоначално публикуван от radones Преглед на мнение
            245 75 16 - 77.4см. 22.6кг. Същата е височина при 31/10,5/15 като те са 268мм и с 2кг по леки. Предпочетох този размер защото е по тясна гумата а е по усилена (равнява се на 10 пласта)
            Много странно... по-тясната и с по-нисък борд гума (245/75 R16) е по-тежка?!?
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • #21
              От: Maxxis 764

              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
              Много странно... по-тясната и с по-нисък борд гума (245/75 R16) е по-тежка?!?
              Нищо странно няма, ако наистина е с усилена конструкция... Ако има и едни буквички LT някъде около обозначението за размера, картинката е ясна.
              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

              Коментар


              • #22
                От: Maxxis 764

                Колегите които я купиха - имате ли вече впечатления? В кое е добра, има ли слаби страни?

                Коментар


                • #23
                  От: Maxxis 764

                  Вече е тествана на всякакви условия! На сняг много добре се справя (по добре от Купър и Гулдрич), на кал също на дъжд по добре от предните две! Вече около 3000км не мръднаха! Сцепих едната: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=206138 , след вулканизация няма балон или допълнителен баланс на гумата!
                  Да видим лятото на горещият асфалт как ще се справят!
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • #24
                    От: Maxxis 764

                    Ето и предложенията за 2016-а на гуми и стоманени джанти от Максис за офроуд фенове и състезатели !
                    Отново с безплатна доставка и монтаж, ако посетите центровете !

                    ГУМИ MAXXIS и СТОМАНЕНИ ДЖАНТИ С БЕДЛОК !

                    Коментар


                    • #25
                      От: Maxxis 764

                      На 14.01.2017 се преобух с такива.
                      След 3-годишните GRABBER AT2, с които се чувствах като Албена Денкова и Максим Стависки взети заедно, нещата значително се подобриха. Вече мога, като паркирам пред блока, да мина напреки на коловозите без да включвам предното. Шегата настрана, малко ми беше свита душичката да сложа кални гуми в снега, но не съжалявам. За момента в настоящите градски условия не намирам никакви недостатъци. Тръгване и спиране без изненади. Опитах да се позавъртя в завой на полуотъпкан сняг - става, ама доста неохотно и иска много газ.
                      До момента - доволен :-)

                      Коментар


                      • #26
                        От: Maxxis 764

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        Ето и предложенията за 2016-а на гуми и стоманени джанти от Максис за офроуд фенове и състезатели !
                        И за 2017 има специални цени с доставка на гуми Maxxis и Kumho, както и на стоманени джанти !

                        Специална оферта на Стоманени джанти 2016 ( Darwin Racing ) - Валидна до 28.02.2017.pdf

                        Специална оферта МТ и АТ ( Валидна до 28.02.2017 ).pdf

                        Коментар


                        • #27
                          От: Maxxis 764

                          В момента колата ми е на 225/70/16 ,както си е по предписание.Гледам Максиса 16-ки са три варианта 225/75R16 115/112 Q TL 10PR ,245/75R16 108/104 N TL 6PR или 265/75R16 112/109 N TL 6PR .
                          265 явно не са за мен ,но пък ми се иска малко по-широка гума.На оригиналната джанта би ли стояла 245?Колата е в подписа ми.
                          Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                          Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                          Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                          0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                          Коментар


                          • #28
                            От: Maxxis 764

                            При 245/70/16 имаш + 28мм в диаметър което е доста! За 245/75/16 което е 31"-ца мисля дума не може да става(+5см над заводския размер). това всичко според калкулатор.

                            Широката гума обикновено има повече негативи отколкото позитиви. А и 225 не е тясна гума поначало. Освен визия някаква друга причина има ли?

                            Коментар


                            • #29
                              От: Maxxis 764

                              Колкото и да се самозалъгвам ,че визията не ме интересува ,все пак кой не иска да погъделичка лекинко егото си.Жените харесват нежното ,а на нас по природа ни е заложена агресивността.Винаги съм оглеждал автомобилите с АТ гуми ,а другите някак си остават на заден план.
                              Истината е ,че на последния подемник ,след като огледа хода на амортисьорите майсторчето ми ми даде идея да повдигнем с 4-5см машината.Думите му "Отзад е лесно ,тампони от Астра.Отпред ще си поиграем ,но с планка ще стане".При това положение по хоризонталната равнина на калника се открива още пространство ,а по вертикала си го има и сега.Това обаче след няколко месеца ще е в друга тема ,нека за разводнявам тази на колегата.
                              Просто исках мнения до колко може да понесе извън предписанията моята настъпана жаба.
                              Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                              Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                              Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                              0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                              Коментар


                              • #30
                                От: Maxxis 764

                                Здравейте,

                                Имам витара с гуми кобра 195/80х15. Дойде време да сменям кобрата и се заглеждам по максиса 235/75х15. Тъй като темата е доста стара предполагам има преки впечатления от гумите. Интересуваме ме съпоставка със кобрите на кал/сняг.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X