Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с IGO на два таблета с еднакви резолюции

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с IGO на два таблета с еднакви резолюции

    Здравейте имам следни проблем с навигацията на 4i4obo.
    Сборка Primo 2.4, Android 4.4.2, v.9.6.29.353462, Skin v4.1 EUR+ с Map и Theme Changer v.5.1 - 175 Mb
    Пробвам да я инсталирам на ASUS k012 версия на андроида 4,4,2 резолюция 800х1280 и при приключване на началните стъпки за стартиране на IGO ми дава приложението спря да работи. Същата сборка я слагам на друг таблет ASUS ME173X с андроид 4,2,2 и няма проблем? А пише че сборката е за андроид 4.4.2

    Взех сборките от тази тема на pocketbulgaria.com

    Към колегата AngelDust от ISG - модератор:
    Колега,
    Линка към темата в pocketbg липсва в оригиналния пост и за това не излиза. По принцип по правилата линковете към други форуми не се толерират, особено ако са рекламни и директни.
    Това, че не пишете с главни букви и препинателни знаци е по-големия проблем.
    Следващит пост, на който му липсва поне малко от нормалната пунктуация, няма да види бял свят.
    Последно редактирано от ISG; 26-08-15, 09:24.

  • #2
    От: проблем с IGO на два таблета с еднакви резолюции

    При Android 4.4 се инсталира на вътрешната памет!

    Коментар


    • #3
      От: проблем с IGO на два таблета с еднакви резолюции

      Първоначално публикуван от ivobang Преглед на мнение
      При Android 4.4 се инсталира на вътрешната памет!
      Само едно уточнение,ако има каквито и да е папки свързани с igo на външната памет от предишни инсталации пак няма да работи.

      Коментар


      • #4
        От: проблем с IGO на два таблета с еднакви резолюции

        Първоначално публикуван от AngelDust Преглед на мнение
        Здравейте имам следни проблем с навигацията на 4i4obo.
        Сборка Primo 2.4, Android 4.4.2, v.9.6.29.353462, Skin v4.1 EUR+ с Map и Theme Changer v.5.1 - 175 Mb
        Пробвам да я инсталирам на ASUS k012 версия на андроида 4,4,2 резолюция 800х1280 и при приключване на началните стъпки за стартиране на IGO ми дава приложението спря да работи. Същата сборка я слагам на друг таблет ASUS ME173X с андроид 4,2,2 и няма проблем? А пише че сборката е за андроид 4.4.2

        Взех сборките от тази тема на pocketbulgaria.com

        Към колегата AngelDust от ISG - модератор:
        Колега,
        Линка към темата в pocketbg липсва в оригиналния пост и за това не излиза. По принцип по правилата линковете към други форуми не се толерират, особено ако са рекламни и директни.
        Това, че не пишете с главни букви и препинателни знаци е по-големия проблем.
        Следващит пост, на който му липсва поне малко от нормалната пунктуация, няма да види бял свят.
        Господин модератор - учител по български език,посочете и ми подчертайте грешките в поста... Имам една единствена буква пропусната в моя пост, а това че не приемате линкове от други форуми си е ваш проблем аз лично го бях направил с copy - paste.
        ПС: Даже има и разстояние след пунктуален знак!

        Коментар


        • #5
          От: проблем с IGO на два таблета с еднакви резолюции

          Постът Ви изглежда така както е в момента, след като го редактирах преди да го одобря. Благодаря, че се съобразявате със забележката ми (видно от последният Ви пост, който одобрих такъв, какъвто сте го написали). Относно линка - не знам какво сте направили като сте копирали, но не беше наред. Пак казвам, че се премахват чисто рекламни линкове. Ако линка е за лечение на устройства или друг, който е полезен - остават.
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • #6
            От: проблем с IGO на два таблета с еднакви резолюции

            Понеже на скоро сте инсталирали IGO имам един въпрос:
            картата на
            OFRM Geotrade само за гармин ли е или и за IGO

            Коментар


            • #7
              От: проблем с IGO на два таблета с еднакви резолюции

              Само за Garmin!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X