Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цветовеее

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Цветовеее

    Splendid! Your sight is incredibly sharp. You got everything right! You scored in the top*4%, which is really hard to get. Is it the carrots you eat? What’s your secret? Share on Facebook and tell us.

    Глупост е това, аз съм доказан на две военни комисии далтонист и имам зор с цветните топчета...
    42

    Коментар


    • #17
      От: Цветовеее

      Laser Vision
      Splendid! Your sight is incredibly sharp. You got everything right! You scored in the top 3%, which is really hard to get.


      Но, без 6-те диоптъра, които се налага да нося, се справих по-добре, дори признавам, че ми беше по-лесно:
      Eye of an Eagle
      Wow! You answered all correctly and have scored the highest possible score! You have an impressive sight! You have the ability to notice the tiniest nuances and details, and nothing gets past you! Congratulations to you!
      Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

      Коментар


      • #18
        От: Цветовеее

        Splendid! Your sight is incredibly sharp. You got everything right! You scored in the top 4%, which is really hard to get. Is it the carrots you eat? What’s your secret? Share on Facebook and tell us.
        Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

        Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

        Коментар


        • #19
          От: Цветовеее

          Орел съм аз в тяло на преял гръцки бог!
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • #20
            От: Цветовеее

            Eye of an Eagle

            Wow! You answered all correctly and have scored the highest possible score! You have an impressive sight! You have the ability to notice the tiniest nuances and details, and nothing gets past you! Congratulations to you!

            Now, We’d like to test your friends and family if you don’t mind sharing the quiz. Thanks!

            Бля, Бля...
            Това нещо го "нацъках" с бързината с която ми течеше нета и обновяваше цветовете на страницата. Не се загледах, цъках, само един ме затрудни, но се колебах не повече от 2-3 секунди.
            Монитора ме е Филипс 19 инча на повече от 10 години. Някога струваше повече от компютъра ми, който пък е на 15 години... А моите очи са на ....
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #21
              От: Цветовеее

              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
              Splendid! Your sight is incredibly sharp. You got everything right! You scored in the top*4%, which is really hard to get. Is it the carrots you eat? What’s your secret? Share on Facebook and tell us.

              Глупост е това, аз съм доказан на две военни комисии далтонист и имам зор с цветните топчета...
              То това не е тест за далтонизъм, а за това дали разпознаваш леки нюанси, независимо как точно ги виждаш. В случая далтонизма може дори да помага. Разликите в тия квадратчета дори само по яркост (ако изобщо има други разлики, не ми се проверява) са достатъчни, хич и да нямаш цветно зрение, или поне така мисля.

              А+ съм и аз.

              ...и много, ама много зависи от монитора. Понеже съм с 2 различни, пробвах на другия - трябваще да го поизсветля за да виждам както на основния.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                От: Цветовеее

                Eye of an Eagle

                Wow! You answered all correctly and have scored the highest possible score! You have an impressive sight! You have the ability to notice the tiniest nuances and details, and nothing gets past you! Congratulations to you!

                Коментар


                • #23
                  От: Цветовеее

                  А+! И ся к'во?
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Цветовеее

                    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                    А+! И ся к'во?
                    Еми ше почерпиш, кво
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #25
                      От: Цветовеее

                      20/20
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #26
                        От: Цветовеее

                        Eye of an Eagle Wow! You answered all correctly and have scored the highest possible score! You have an impressive sight! You have the ability to notice the tiniest nuances and details, and nothing gets past you! Congratulations to you!
                        Now, We’d like to test your friends and family if you don’t mind sharing the quiz. Thanks!


                        Като гледам май повечето сме с перфектно зрение
                        Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
                        GSM +359 895 236 182

                        А Rhf +

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X