Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново за АБС

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отново за АБС

    Преди време бях пуснал тема за проблем с АБС на автомобила ми(Чероки дизел 97г.).Тъй като проблема така и не се реши отново ще попитам за помощ.Вчера ходих като последна надежда в Балкан стар Пловдив.Там се отнесоха доста пренебрежително към колата цитирам-такива стари коли при тях не идвали-зная,че е стара ,но това мога да си позволя,а и при тези цени как ли и да идат,и след два часа обикаляне и бърникане приемчика дойде и ми представи диагноза-имаш проблем с АБС.Представятели си-имаш проблем с АБС-са ,казах му че не е необходимо да отивам до Балканстар за да го разбера то лампата си свети.Казаха ,че не са оторизирани да поправят и отварят механизма и можели да сменят целия блок.Това е.Датчиците са замерени и са наред,накладки има,спирачна течност също.Моля ако някой знае някъде сервиз или майстор който може да ремонтира АБС телефона ми е 0888955713 e-mail gravidis@abv.bg. Също ако можете да ми предложите сервиз или майстор ,който разбира от Чероки (имам и други работи за правене)моля пишете.Благодаря предварително!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X