Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Група Honda NX Dominator - София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Група Honda NX Dominator - София

    Здравей те, правя тази група за любителите и притежатели на Honda Dominator.
    Идеята за тази група ми хрумна след дълго размишление как да намеря и направя контакт с други притежатели на въпросният модел мотоциклет.
    Всеки ден срещам из София по някои Dominator но до сега не съм успял да направя контакт с никого. Из форумите чета доста мнения от бивши, настоящи и бъдещи собственици на Dominator.
    Поради спецификата на модела (поне според мен) въпросният мотор трудно би се вписал в разнородна група мотори, или поне да са същият клас. А какво точно имам в предвид:
    Скорост - крайцерска скорост сравнително ниска - 80-100км максимум, и по този начин би забавил група та.
    Проходимост - сравнително тежък и с доста висок център на тежестта, и поради тази причина не особено подходящ за преходи през особено пресечени местности и породи тази причина не е подходящ за групи с участници с кросови мотори.
    Не подходящ за дълги преходи - поради моноцилиндровият мотор Dominatora има значителни вибрации, което от своя страна изморява доста (при мен примерно ръката на газта след 20тина мин. не си я чувствам и се налага на всеки 20-30мин да спирам за по минута - две да почивам.

    Та след всичко изброено но тук стигнах до мисълта да се намерим притежателите на въпросният модем мотоциклет.
    Тук можем да си задаваме въпроси, да се разбираме за срещи за по бира и да одумаме моторите, да се разбираме за карания без да се притесняваме че ще пречим или ще ни пречат.

    Аз се казвам Велимир, живея в Люлин и GSM ми е 0878454005

    Надявам се модераторите да се отнесат с разбиране и да допуснат темата ми.

  • #2
    От: Honda NX Dominator - София

    Добре си го замислил и дано ти се получи!Аз бих дошъл да се запознаем,но съм малко далеч.Ако някога имаш път към Цървулево се обади-0884620933.
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • #3
      От: Група Honda NX Dominator - София

      Аре бре,няма ли доминаторджий?Какво се криете!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • #4
        От: Група Honda NX Dominator - София

        Преди месец гонихме в "Слатина" един Доминатор, който беше направен на супермото, ама избяга... Причините бяха като тези на колегата, пуснал темата - да се запознаем..

        Иначе, в София (и околията), сме се намерили пет броя: Симо, Виктор, Марио и аз - Петьо, живеещи в града и най-коравия - Вальо от Локорско.
        Аз съм най-големия новобранец, ама не се срамувам от това... Рядко се засичам с момчетата, понеже съм до късно на работа, мотора е далеко и така...

        За километрите: около 720 на един ден с няколко почивки, това лято. Имах усещането, че ми се е протрил з*дника, но не беше...
        Вальо пък не признава земното притегляне и съвсем естествено му е (по мое впечатление) да си кара на задна... За другите му подвизи в гората - нямам думи...

        За момента е това, понеже съм на бачкане...
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • #5
          От: Група Honda NX Dominator - София

          Еми да се запиша в темата. И аз от Люлин. Малко ми е кът времето по принцип ама се мой да пия 1 бира заобиколен от 3-4 доминатора. 0886 сто76 петстотин23
          "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

          Коментар


          • #6
            От: Група Honda NX Dominator - София

            Тъкмо мислих да пусна една тема и аз на подобна тематика и хоп - то има.
            Освен че гонихме с колегата П-Плевен в Слатина доминатор, онзи ден се заговорих с друг колега пак с доминатор на 4-ти км разменихме две приказки, но отпраши с мръсна газ без да се заговорим поне малко.

            Ето по бърз и лесен начин за комуникация между доминатор фенове!

            -> https://www.facebook.com/groups/523708784351838/

            Коментар


            • #7
              От: Група Honda NX Dominator - София

              ааа добър ден. май имаше писано и на друго място във форума за среща на доминатори? както и да е. пишете и мен с един брой 250 кубика,че май в село София сме само 2-ма? за кубатурата де, за останалото има много народ. и да не забравя-района на живеене е Овча купел, на работа-Горубляне. Какво още? А да някои дни хвърча по околовръстното с малко повече от разрешената скорост...ама...хонда ти дава крила. Борил 0888 207 794
              Последно редактирано от boda nx; 25-09-15, 10:33. Причина: телефон

              Коментар


              • #8
                От: Група Honda NX Dominator - София

                Петьо: нула осем девет девет / девет осем шест - две четири девет

                Момчета, търся място в гараж за мотора до пролетта. Да мога да го ползвам когато е топло все пак...
                Последно редактирано от p-pleven; 25-09-15, 12:23.
                Публикувайте отговор

                Коментар


                • #9
                  От: Група Honda NX Dominator - София

                  Симеон: нулаосемосемдве-тришесттри-двечетричетри

                  Коментар


                  • #10
                    От: Група Honda NX Dominator - София

                    Ей ме и мене-Виктор Хайде като се пооправи времето да направим една среща с колегите от София?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Група Honda NX Dominator - София

                      Здрасти на всички, признавам си от доста време не бях поглеждал темата понеже минах в лагера на Yamaha Super Tenere 750. Но надявам се да проявите разбиране и да ме допуснете да караме някои път с вас.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Група Honda NX Dominator - София

                        Петьо ако си от Люлин или ти е достатъчно близо, то т гаража дето си държа мотора има още едно място. Не става за всекидневно изкарване защото ще трябва да изкарваш примерно моят мотор и после твоят и да прибираш пак моят. Но за зимуване става. Така че ако те устроива кажи да питам останалите дали са съгласни. Ако стане наемът е 30лв.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Група Honda NX Dominator - София

                          ето и удобен случай да се видим всички /почти/този уикенд - на Нови хан!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Група Honda NX Dominator - София

                            Лошото е, че уикинда съм на работа...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Група Honda NX Dominator - София

                              колеги, ако не вали много да се разходим до Герман за закриване на сезона- утре 10.10.2015?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X