Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗБОР между NISAN PATROL 3.3 TD1990- GRAND CHEROKEE 4.7 2001 ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ИЗБОР между NISAN PATROL 3.3 TD1990- GRAND CHEROKEE 4.7 2001 ??

    БЕЗ ДА ИСКАМ ДА РАЗПАЛВАМ СПОРОВЕ..ИМАМ НУЖДА ОТ МАЛКО МНЕНИЯ ДАЛИ ДА СМЕНЯ -ДЯДО ПАТРОЛ- С ПО НОВ ГРАНД..
    ПАТРОЛА Е 3,3TDI ,В НАИСТИНА МНОГО ДОБРО СЪСТОЯНИЕ И ВИД..ГУМИ BFG M/T, ЛЕБЕДКА И ТН..НЯМА СПОР ,ЧЕ Е МНОГО ЗДРАВ НО Е ТЕЖЪК И МАЛКО МУДЕН,ЛИШЕН ОТ ЕКСТРИ,НЯМА РЪЖДИ/КОЕТО Е РЯДКОСТ/ НО Е 1990..И ТУНИНГ И ЛИФТ ЗА НЕГО ЙОК.
    СЕГА МИ ИЗПАДНА GRAND 4,7 2001 С ГАЗ,ЛИФТИРАН 4 ИНЧ.,ХОДИХ ПРИ ДЯДО ВЛАДИ И ДОРИ СМЕ ПОЧТИ СИГУРНИ ,ЧЕ Е НА КОЛЕГА ОТ ФОРУМА..ЧОЧО?!
    КАТО СЪСТОЯНИЕ..НЯКОЛКО ЛЕКИ ЗАБЕЛЕЖКИ ПО ХОДОВАТА ЧАСТ,НАКРАИНИК,ТАМПОНИ И ТН..
    СЕГА СЛЕД ВСИЧКО ПРОЧЕТЕНО ТУК СЕ ЧУДЯ ДАЛИ ДА ГО ЗАДЪРЖА ЗА МЕН / ХОДЯ ПРЕДИМНО НА ЛОВ/БЕЗ ТЕЖЪК ОФФ И КАКВО ДА ОЧАКВАМ КАТО ПРОБЛЕМИ,МОДЕЛА Е QADRADRIVE И МЕ БЛАЗНЯТ БЛОКАЖИТЕ А И МНОГО ЕКСТРА ИМА..ОЧАКВАМ ДА ЧУЯ НЕДОСТАТЪЦИТЕ И ПРЕДИМСТВАТА АКО НЯКОЙ ИМА ОПИТ С ДВАТА ДЖИПА..

  • #2
    От: ИЗБОР между NISAN PATROL 3.3 TD1990- GRAND CHEROKEE 4.7 2001 ??

    За Черокито, не знам какво да кажа, но ме запознай с Патрола, ако ще се продава - толкова ми харесва, че искам още един!
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • #3
      От: ИЗБОР между NISAN PATROL 3.3 TD1990- GRAND CHEROKEE 4.7 2001 ??

      Какъв "тунинг", какъв "лифт" бе човек, за тоя кошник това се прави с материали от железарията, или моргата!
      Ама щом си си надвил на масрафа вземи си гранда, няма лошо.

      Коментар


      • #4
        От: ИЗБОР между NISAN PATROL 3.3 TD1990- GRAND CHEROKEE 4.7 2001 ??

        То маи няма много общо между тях но аз сам за гранда

        Коментар


        • #5
          От: ИЗБОР между NISAN PATROL 3.3 TD1990- GRAND CHEROKEE 4.7 2001 ??

          Нерде Ямбол, нерде Стамбул ... Патрулът е камион, а Гранд Чероки - повдигнато голямо комби.

          Патрулът бил муден. Ти на лов ли ходиш или на състезание?!? Да, Грандът с мощен мотор и Quadra Drive (пък ако е и с подходящи гуми) ще е доволно проходим, ама като изработка е по-нежен, а пък екстрите ... Какви пък толкова екстри ти трябват за ходене на лов? Автопилот? Климатроник? Като гръмнеш едно прасе се съмнявам да поискаш да го метнеш в багажника на Гранда, щото мокетът ще стане на г*з.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            От: ИЗБОР между NISAN PATROL 3.3 TD1990- GRAND CHEROKEE 4.7 2001 ??

            Аз лично с моя и дарва сам носил и прасе дарпах отзад варзано то и без тва е мартво няма кво толква да му стане и не заради мокета ми немисе дигаше 140 кила решение винаги има стига желание да има...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X