Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hyundai Tucson загрява

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Hyundai Tucson загрява

    От няколко месеца съм горд собственик на Хюндай Туксон 2006 2,0 CDRi. Като цяло съм изключително доволен от автомобила. Но от известно време наблюдавам, че при каране по стръмен планински път, при по-топло време стрелката на температурата започва да се вдига над средата, не стига до червената зона, но това все пак ме притеснява. Не знам дали е нормално. Моля, колегите със същите автомобили да споделят опита си.

  • #2
    От: Hyundai Tucson загравя

    Първоначално публикуван от 3fo Преглед на мнение
    От няколко месеца съм горд собственик на Хюндай Туксон 2006 2,0 CDRi. стрелката на температурата започва да се вдига над средата, не стига до червената зона,
    Производителя е "маркирал" кой диапазон е опасен. Кара се смело и без излишно "втеляване". Ако има реални проблеми бързо ще разберете-намаляване на антифриза,"сауна" под капака, "клолочене" при изгасяне на двигателя и т. н.
    -Другата "опция" е профилактичен преглед на охладителната система (за успокояване на духовете).

    Коментар


    • #3
      От: Hyundai Tucson загравя

      Първоначално публикуван от 3fo Преглед на мнение
      От няколко месеца съм горд собственик на Хюндай Туксон 2006 2,0 CDRi. Като цяло съм изключително доволен от автомобила. Но от известно време наблюдавам, че при каране по стръмен планински път, при по-топло време стрелката на температурата започва да се вдига над средата, не стига до червената зона, но това все пак ме притеснява. Не знам дали е нормално. Моля, колегите със същите автомобили да споделят опита си.
      При мен винаги е така.
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от bilbo27; 11-08-15, 13:10.
      Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

      Коментар


      • #4
        От: Hyundai Tucson загравя

        Важното е да не се доближава до червеното...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          От: Hyundai Tucson загравя

          Благодаря за отговорите. Стана ми странно т.к преди стрелката винаги е била както на снимката от колегата bilbo27. Карам също и една Хонда Сивик 1,4 на газ дето едвам крета по баира и стрелката е закована. Вчера минах през един майстора и според него единственото логично обяснение е, че се е събрала мръсотия по радиатора на климатика, което не позволява добро обдухване на другия радиатор и е добре да се почисти.

          Коментар


          • #6
            От: Hyundai Tucson загравя

            Това ти е най- лесния и евтин вариант от който да започнеш. Мръсотия може да има и между двата радиатора, та като гледате - погледнете и почистете и там.
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • #7
              От: Hyundai Tucson загрява

              Малко със закъснение, но да споделя резултата. След почистването на мръсотията, която се оказала доста, предимно между двата радиатора стрелката заспа.

              Коментар


              • #8
                От: Hyundai Tucson загрява

                Бравос!!!
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • #9
                  От: Hyundai Tucson загрява

                  Бравос!!! Дано всичко да е ОК.
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X