Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

    Млад,зелен и незнаещ съм.Това ще ми е първи джип.Ще се ползва за лов и риболов товарене до към 300кг. каране в кал и сняг както и в коловози. По асфалт ще се кара по 200-300км седмично.Първо мислех за бензинови витара,терано и чероки(2.5бен) с уговорката да ги газофицирам,само защото на навта ще ми е мисля доста по-скапо.Но има и друго и то е LAND ROVER DISCOVERI до 1998г много ми харесва а и от познати и тук във форума чета,че те са по-икономични от другите дизели с изключение на дизеловите витари.Каквото и да взема рано или късно ще се лифтва за да може да му сложа по-големи гуми.Какво ще ми препоръчате приемам ВСЯКАКВИ предложения и СЪВЕТИ ако може.

  • #2
    От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

    LAND ROVER DISCOVERI е много добър избор

    Коментар


    • #3
      От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

      Първоначално публикуван от Yordanov87 Преглед на мнение
      Млад,зелен и незнаещ съм.Това ще ми е първи джип.Ще се ползва за лов и риболов товарене до към 300кг. каране в кал и сняг както и в коловози. По асфалт ще се кара по 200-300км седмично.Първо мислех за бензинови витара,терано и чероки(2.5бен) с уговорката да ги газофицирам,само защото на навта ще ми е мисля доста по-скапо.Но има и друго и то е LAND ROVER DISCOVERI до 1998г много ми харесва а и от познати и тук във форума чета,че те са по-икономични от другите дизели с изключение на дизеловите витари.Каквото и да взема рано или късно ще се лифтва за да може да му сложа по-големи гуми.Какво ще ми препоръчате приемам ВСЯКАКВИ предложения и СЪВЕТИ ако може.
      Уточни бюджет за покупка и за първоначални разходи.


      Колкото и да е икономично дискавърито, една къса витара на газ ще го бие с разходи за газ на половина като пари.
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #4
        От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
        ....Колкото и да е икономично дискавърито, една къса витара на газ ще го бие с разходи за газ на половина като пари.
        Не е лошо да уточниш къде в късата Витара ше метне тия 300+ кила барабар с газовата.

        П.П. Ако бюджета е достатъчен, също бих предложил дизелово Дискавъри 1. Според първия пост нещата отиват към "нормален" офроуд .
        Последно редактирано от коко келеша; 05-08-15, 06:32.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

          Бюджета е около 4000-4200 плюс парите за масла и ремъци.По-нататака ще има пари за гуми за кал и лифт.Няма да му вадя душата,само защото ще ми барка доста в джоба.Ще се кара в малко-повече кал в не много пресечен терен

          Коментар


          • #6
            От: КАКЪВ ДЖИП ДА СИ КУПЯ

            Ами качвай се в едно диско за проба и ако ти хареса тръгвай да избираш. Тук във форума имаше някакви предложения ако се не лъжа.
            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X