Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

    Колежке толкова колкото намерихте някого за Родопите, толкова и ще закупите Уаз.
    Моля Ви прочетете малко в раздел Уаз и после питайте.
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #32
      От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

      Що бе Роска, аз колко пъти си предлагах услугите, ама колежката май се уплаши да не я бъзикаме нещо...
      То хората я бъзикаха де, ама аз си бях съвсем сериозен.

      По темата-в нашия сервиз имаме богат опит с УАЗ, както и с всякаква друга руска техника, ама сме далеч. Иначе с удоволствие бих проверил конкретната машина, ако има такава де.

      Луси-както каза някой по-горе-уаза няма шофьор, има механик-водач. Понеже явно не си в час с военната терминология-това означава, не просто водач, но както казва думата-и механик. Което е една степен по-високо от "монтьор", и няколко повече от "шофьор". Т.е.- трябва да има умения не само да ремонтира джипа, а доста повече.

      Пусто, не ми одобри офертата за Родопите, а смея да твърдя, че няма УАЗ който да е що-годе жив, и да не мога да го накарам да ни закара до някое цивилизовано място.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #33
        От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Що бе Роска, аз колко пъти си предлагах услугите, ама колежката май се уплаши да не я бъзикаме нещо...
        То хората я бъзикаха де, ама аз си бях съвсем сериозен.

        По темата-в нашия сервиз имаме богат опит с УАЗ, както и с всякаква друга руска техника, ама сме далеч. Иначе с удоволствие бих проверил конкретната машина, ако има такава де.

        Луси-както каза някой по-горе-уаза няма шофьор, има механик-водач. Понеже явно не си в час с военната терминология-това означава, не просто водач, но както казва думата-и механик. Което е една степен по-високо от "монтьор", и няколко повече от "шофьор". Т.е.- трябва да има умения не само да ремонтира джипа, а доста повече.

        Пусто, не ми одобри офертата за Родопите, а смея да твърдя, че няма УАЗ който да е що-годе жив, и да не мога да го накарам да ни закара до някое цивилизовано място.
        За по-достоверно сложи снимки на Франко!
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • #34
          От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

          Вземи въпросния военен Patrol, за който по-горе дадоха линк. За него може и само шофьор. УАЗ-a е за особена порода индивиди. А Patrol-а с тоя мотор ще вози и внуците с почти никаква поддръжка, стига да е останало желязо по него. Както казва Ясен - няма достатъчно сила да се счупи, въпреки задкормилното. Той и със значително по-мощен мотор не се чупи.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #35
            От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

            А бе Лусито пак се гъбарка с вас, а вие и се връзвате. Утре, че и дотебе комбайн с вертикално излитане.И таа че стане като онаа...
            Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

            Коментар


            • #36
              От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              И да е в София? Тегава задача, освен ако не са допустими и околните селца.

              "Сервиз" и "УАЗ" са малко несъвместими думички. По-лесно е просто да намериш някой дето има УАЗ да го разгледа. Това обикновено е достатъчно.
              Що бе, и аз мога да погледна. Нищо че няма уаз.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #37
                От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                Кое да погледнеш Петре, УАЗа илиии ......??
                Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                Коментар


                • #38
                  От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                  Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                  Кое да погледнеш Петре, УАЗа илиии ......??
                  Уаза та, от чужди жени не се вълнувам
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #39
                    От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                    Не плашете желаещите за нови приключения ! На моя УАЗ съм правил само двигател ,съединител ,цялата ел.инсталация ,нова газова уредба ,карета на кардани ,стартер,помпа на съединител,спирачки няколко пъти ,течове от полуоски,кранче за парно ,кабели за свещи ,свещи ,накладки ръчна спирачка .... А ми остават още стотина задачи по него .Но си е тръпка.Взимай нещо и късмет .

                    Коментар


                    • #40
                      От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                      Първоначално публикуван от seal6 Преглед на мнение
                      ...за да не се прецакам?
                      Ти си се прецакал, още като си си помислил да си купиш това недоразумение .
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #41
                        От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                        Първоначално публикуван от DAROGA Преглед на мнение
                        Не плашете желаещите за нови приключения ! На моя УАЗ съм правил...Взимай нещо и късмет .
                        Кажи какво не си правил,списъка може да е по-къс...
                        Нищо не мога,и нищо не знам...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                          Първоначално публикуван от seal6 Преглед на мнение
                          ...за какво да гледам?....
                          За друг автомобил.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • #43
                            От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Той /Patrol/ и със значително по-мощен мотор не се чупи.
                            Ти ш кажеш
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • #44
                              От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                              Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                              Кажи какво не си правил,списъка може да е по-къс...
                              Не съм си правил такъв кеф с друго нещо ,какъвто с него.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                                Първоначално публикуван от DAROGA Преглед на мнение
                                Не съм си правил такъв кеф с друго нещо ,какъвто с него.
                                А какво друго си карал?
                                На сърбела майката му е чесането.
                                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X