Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз вече си имам уаз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз вече си имам уаз

    Не са обърнати. В крайна сметка някак спрях теча, но според мен не са хубави гарнитурите.
    Някакви кафяви върху които силикона не лепи. Другия път взимам обикновени. Изпарителя
    беше турски Атикер и не смогваше да храни мотора, затова го замених с Ловато Супер до 140кв
    и сега е огън. Вчера го пробвах в една по хубава разходчица със сняг, кал, коловози, опънах
    и една лебедчица и освен малки забележки към отделянето на палцовия съединител съм доволен
    от представянето на джипа.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:46482705_10214012946344584_4346444725310455808_n.jpg
Прегледи:1
Размер:113.5 КБ
ID:5802508

    Коментар


    • От: И аз вече си имам уаз

      Здрасти , надстройките над предните врати от къде ги взе .

      Коментар


      • От: И аз вече си имам уаз

        Това чудо ме съмнява един изпарител да го изхрани.

        Коментар


        • От: И аз вече си имам уаз

          И един по- силен изпарител го храни, не е чак толкова як тоз мотор, за да не му смогва.
          Наставките ги търсех много време и накрая ги взех от приятел, който ги беше взел
          за себе си, но се отказа. Единствено цената е неприятна, но кеф ценя няма.

          Коментар


          • От: И аз вече си имам уаз

            Надстройки за предни врати гледах наскоро при един циганин на пазара на Долни Богров и сигурно бяха без пари. Може би, още ги продава в неделя можеш да видиш. Колкото до изпарителя, за мене на БРЦ си остава най-добрия пак е 140 кВ.
            “Не приемай живота твърде сериозно. Никой не е излязъл жив от него.”

            Коментар


            • От: И аз вече си имам уаз

              Oт къде взе плъзгащите се надставки?

              Коментар


              • От: И аз вече си имам уаз

                Два поста по- нагоре съм го написал.

                Коментар


                • От: И аз вече си имам уаз

                  Още малко развитие по машината. Взех два локраита и в задния мост го монтирах вече. Масло 85W140 1 литър налях.
                  Както повечето от вас знаят критичното на този блокаж е хлабината, която не се регулира, а според ръководството за
                  монтаж се сменя касетата с такава в нормата. Моята касета се оказа доста износена и при допуск между 3.4 - 3.6мм при
                  мен беше 4.3мм. Касетата не ми се сменяше тъй като е стругована за волговите мостове и това значи последваща обработка
                  на новата и регулировка на целия мост изобщо. Затова използвах подложните шайби от оригиналната кръстачка с дебелина
                  1.7мм. и пресъргах челно касетата с по 1.3мм и така хлабината стана както по книга. Така събраният блокаж работи перфектно.
                  В гората в калта е като заварка, а на асфалт се кара нормално. Предстои и монтиране на още един и в предния мост.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190524_091205.jpg
Прегледи:1
Размер:547.1 КБ
ID:5815981

                  Коментар


                  • От: И аз вече си имам уаз

                    здравей колега, интересува ме от къде взе блокажите и на каква цена?

                    Коментар


                    • От: И аз вече си имам уаз

                      Тези ги взех от друг колега, но по принцип поръчвам директно от сайта на ИЖ техно. Излиза малко над 400лева броя.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X