Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз вече си имам уаз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз вече си имам уаз

    Не са обърнати. В крайна сметка някак спрях теча, но според мен не са хубави гарнитурите.
    Някакви кафяви върху които силикона не лепи. Другия път взимам обикновени. Изпарителя
    беше турски Атикер и не смогваше да храни мотора, затова го замених с Ловато Супер до 140кв
    и сега е огън. Вчера го пробвах в една по хубава разходчица със сняг, кал, коловози, опънах
    и една лебедчица и освен малки забележки към отделянето на палцовия съединител съм доволен
    от представянето на джипа.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:46482705_10214012946344584_4346444725310455808_n.jpg
Прегледи:1
Размер:113.5 КБ
ID:5802508

    Коментар


    • От: И аз вече си имам уаз

      Здрасти , надстройките над предните врати от къде ги взе .

      Коментар


      • От: И аз вече си имам уаз

        Това чудо ме съмнява един изпарител да го изхрани.

        Коментар


        • От: И аз вече си имам уаз

          И един по- силен изпарител го храни, не е чак толкова як тоз мотор, за да не му смогва.
          Наставките ги търсех много време и накрая ги взех от приятел, който ги беше взел
          за себе си, но се отказа. Единствено цената е неприятна, но кеф ценя няма.

          Коментар


          • От: И аз вече си имам уаз

            Надстройки за предни врати гледах наскоро при един циганин на пазара на Долни Богров и сигурно бяха без пари. Може би, още ги продава в неделя можеш да видиш. Колкото до изпарителя, за мене на БРЦ си остава най-добрия пак е 140 кВ.
            “Не приемай живота твърде сериозно. Никой не е излязъл жив от него.”

            Коментар


            • От: И аз вече си имам уаз

              Oт къде взе плъзгащите се надставки?

              Коментар


              • От: И аз вече си имам уаз

                Два поста по- нагоре съм го написал.

                Коментар


                • От: И аз вече си имам уаз

                  Още малко развитие по машината. Взех два локраита и в задния мост го монтирах вече. Масло 85W140 1 литър налях.
                  Както повечето от вас знаят критичното на този блокаж е хлабината, която не се регулира, а според ръководството за
                  монтаж се сменя касетата с такава в нормата. Моята касета се оказа доста износена и при допуск между 3.4 - 3.6мм при
                  мен беше 4.3мм. Касетата не ми се сменяше тъй като е стругована за волговите мостове и това значи последваща обработка
                  на новата и регулировка на целия мост изобщо. Затова използвах подложните шайби от оригиналната кръстачка с дебелина
                  1.7мм. и пресъргах челно касетата с по 1.3мм и така хлабината стана както по книга. Така събраният блокаж работи перфектно.
                  В гората в калта е като заварка, а на асфалт се кара нормално. Предстои и монтиране на още един и в предния мост.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190524_091205.jpg
Прегледи:1
Размер:547.1 КБ
ID:5815981

                  Коментар


                  • От: И аз вече си имам уаз

                    здравей колега, интересува ме от къде взе блокажите и на каква цена?

                    Коментар


                    • От: И аз вече си имам уаз

                      Тези ги взех от друг колега, но по принцип поръчвам директно от сайта на ИЖ техно. Излиза малко над 400лева броя.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X