Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз вече си имам уаз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз вече си имам уаз

    http://www.bulstart.bg/bg/starter_st402b_01.htm

    Коментар


    • От: И аз вече си имам уаз

      Само попитайте преди да поръчате от какъв материал е зъбчатката, в която се въртят зъбните колела на редуктора.
      Don't hunt IF you can't kill
      първо 0883 после 333 накрая 448

      LZ1BGD

      Коментар


      • От: И аз вече си имам уаз

        Само Динамо май са български.

        Другите са китайска сглобка. Не казвам че не струват.

        Ето тука за караницата на едните.

        http://reg.cpc.bg/Dossier.aspx?DossID=300047381

        А за булстарт не знам нищо. Времето ще покаже. Скоро всички стартери ще са китайски освен сигурно БАТЭ и САМАРА.
        only 4 x 4,sim AWD

        Коментар


        • От: И аз вече си имам уаз

          Първоначално публикуван от Borizanov Преглед на мнение
          Само попитайте преди да поръчате от какъв материал е зъбчатката, в която се въртят зъбните колела на редуктора.

          Предполагам пластмаса някаква. Поне на старото ми ауди като го разглобих беше от пластамаса, както и на един
          приятел на омегата. Въпреки това след 26 години работа беше здраво.

          Коментар


          • От: И аз вече си имам уаз

            Известно време работих в сервиз за стартери и алтернатори ,на всичките редуктора отстрани беше пластмасов. Натоварването се разпределя и няма проблеми там със зъбите , виждал съм спукан редуктор на две примерно ,но пак работи и обикновено се открива когато стартера се разглоби по друг повод.
            Тел. 0889531237

            Коментар


            • От: И аз вече си имам уаз

              Така ужаската си върви, но имам дребен проблем. Спирачките са мн.добри и педала лови още в началото на хода,
              но малко като покарам стоповете почват да светят постоянно, все едно съм леко натиснал спирачката. Педала
              както казах вече лови както го пипнеш, все едно задържа налягане в системата след отпускане на педала и датчка
              го отчита. Това нещо може ли да се коригира по някакъв начин?

              Коментар


              • От: И аз вече си имам уаз

                Трябва да има малко луфт на оста на машинката ...с гайките за регулиране и малко тестове ще се справиш.
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: И аз вече си имам уаз

                  Аз съм със долни педали и нямам стоп машинка, а тензо датчик навит в спирачната магистрала.

                  Коментар


                  • От: И аз вече си имам уаз

                    Първия ми УАЗ беше с долни педали , но нямам спомен да е правил такива проблеми .
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: И аз вече си имам уаз

                      Разхлаби малко щангата която е между педала на спирачките и спирачната помпа.
                      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                      Коментар


                      • От: И аз вече си имам уаз

                        Да това го правих и уж имаше хлабина ама ще го отвия още.

                        Коментар


                        • От: И аз вече си имам уаз

                          Да не си сменял гумички или цялата помпа скоро?
                          На мен така ми правеше след като сменях гумички, и после след като смених цялата помпа. Гумичките бяха станали нещо между гума и желе. Да не би и при теб така да е станало, да не връща докрай буталцето на спирачната помпа и да остава налягане в системата, което активира стоп машинката?
                          Don't hunt IF you can't kill
                          първо 0883 после 333 накрая 448

                          LZ1BGD

                          Коментар


                          • От: И аз вече си имам уаз

                            Помпата я слагах нова да, сега след като разхлабих още малко не ми е светкала, но и не съм карал
                            много.

                            Коментар


                            • От: И аз вече си имам уаз

                              При мене направо задържаше спирачките.

                              Коментар


                              • От: И аз вече си имам уаз

                                Да се оплача малко от съединителя ми. Сложих диафрагмен марка ТРИАЛ. Нагласих го, така че лагера да не се върти
                                и отделяше малко след пода. След около 300км. започна вече почти да не отделя. Като легнах да го натегна забелязах,
                                че между лагера и диафрагмата се е появило разстояние. Направих го да отделя по средата на педала, но за няколко дена
                                постепенно педала започна да отделя все по- ниско докато отново отиде на границата. Като погледнах пластините на диа-
                                фрагмената пластина са се прибрали навътре и лагера отново е далече. След като го натегнах да отделя естествено буксува.
                                Когато го запаля на студено педала отделя по- нагоре и не буксува, както позагрее и пак диафрагмата се отпуска.
                                Защо се получава така? Може би не добър притискател? Сега съм поръчал друг и предстои смяна.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X