Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Власинско езеро-съвети за настаняване.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Власинско езеро-съвети за настаняване.

    Ще бъда благодарен на всички, които могат да дадат идея за място за преспиване-къмпинг, хотел, почивна база или каквото и да е там. Мислим да бъдем през повечето време във водата с каяк, но би било добре да има място за преспиване и паркиране на каяка, място за хапване и т.н. Планираме да поплуваме там в началото на Септември.

    Благодаря предварително.

  • #2
    От: Власинско езеро-съвети за настаняване.

    Ако искате чалга-балга място с оркестър, табиети, мурафети + яко български мутри за компания / публика / съседи по настаняване - вила "Бест" е "най-якото място". Сега гугълнах за контакти и попаднах на линка на "Блиц" Ама си е хубава и вилата (то си е хотел) и кухнята, че и музиката дори. Само... българите идват малко в повече. Аз нали съм стар байчо, си харесвам хапсолютния соц-хотел "Власина" Много е евтин, тих, но върши работа само за нощувки и за макс. едно-две хранения, щото им изчерпваш менюто. За къмпинги - има, но не съм ги ползвал и не съм се интересувал. Всъщност не съм ходил през баш-сезона и не съм много в час.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Власинско езеро-съвети за настаняване.

      Благодаря за информацията, бях се позагледал към тази вила БЕСТ ама ще пропусна заради "екстрите" покрай интериора на кръчмата.... Може би все пак ще се пусна наслуки покрай брега без резервация пък каквото стане.

      Може ли колегата Bogoljub Gagic да сподели за хотетел " Власина'' на какво отстояние до брега е ?

      Коментар


      • #4
        От: Власинско езеро-съвети за настаняване.

        Стотина метра, с пряка видимост към езерото (между него и езерото няма постройки, само тревни площи и шосето, вървящо по брега).
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Власинско езеро-съвети за настаняване.

          Благодаря, значи това ще е за начало. Ще пусна снимки като се върна .

          Коментар


          • #6
            От: Власинско езеро-съвети за настаняване.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0028.jpg
Прегледи:1
Размер:50.5 КБ
ID:5678382Натиснете снимката за да я уголемите

Име:olimpus 2015 1147.jpg
Прегледи:2
Размер:179.7 КБ
ID:5678383Натиснете снимката за да я уголемите

Име:olimpus 2015 1174.jpg
Прегледи:1
Размер:139.0 КБ
ID:5678384Натиснете снимката за да я уголемите

Име:olimpus 2015 1190.jpg
Прегледи:1
Размер:38.4 КБ
ID:5678385Натиснете снимката за да я уголемите

Име:olimpus 2015 1219.jpg
Прегледи:1
Размер:96.1 КБ
ID:5678386Натиснете снимката за да я уголемите

Име:olimpus 2015 1181.jpg
Прегледи:1
Размер:158.4 КБ
ID:5678387Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0035.jpg
Прегледи:1
Размер:96.2 КБ
ID:5678388

            Коментар


            • #7
              От: Власинско езеро-съвети за настаняване.

              Благодарности на колегата Bogoljub Gagic. Мястото е прекрасно, има доста повече места за настаняване от обявените в интернет. Чисто е, рядко населено с приветливи и усмихнати местни хора. Хотел Власина се оказа фаворитът ми, макар че обиколихме всичко наоколо. Сграда от 30-те години на 20 век, малко нескопосано реновирана, но със страхотно обслужване, персонал и спокойствие. Условия за каяк -прекрасни.

              Един съвет-ако влачите или карате лодка е добре да имате някакъв документ за собственост/покупка за пред сърбите. Аз нямах, но се разбрахме... което може би не е задължително

              Коментар


              • #8
                От: Власинско езеро-съвети за настаняване.

                В резюме-обиколихме за 4 дни района доста интензивно, както по вода, така и по суша. Има условия за водни спортове, риболов, туризъм, оф-роуд. Огледахме почти всички места за настаняване, както и бреговата ивица. Който има конкретни въпроси е добре дошъл да пита, ще отговарям според възможностите си.

                Коментар


                • #9
                  От: Власинско езеро-съвети за настаняване.

                  Сподели ТТ данни за каяка, че много искам нещо подобно, ама не ми се купува нов. Гледам търговете ибей от време на време излизат добри предложения, но и хората сериозно си наддават... Тука в продавалника им искат майка си и леля си.
                  124 -> 164
                  T4

                  Коментар


                  • #10
                    От: Власинско езеро-съвети за настаняване.

                    Каякът- Бик Спорт Тринидад. Купен от България на промоция за 1000 лева с греблата. Един от най-късите каяци в класа сит он. Стабилноста при неговите само 4 метра се осигурява от двоен кил, иновативна система в този клас. Скосената и къса задна част позволщват поставянето на извънбордов мотор, кактвто имам и е голяма екстра ако пътуваш срещу течение на река или пробиваш срещу вятър и силно вълнение. В повечето време се разчита на греблата, моторетката се закача при очаквани проблеми или преходи срещу течение на река. Така се освобождаваш от ангажиментите някой да те чака на долното течение

                    Коментар


                    • #11
                      От: Власинско езеро-съвети за настаняване.

                      Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
                      [ATTACH=CONFIG]822154[/ATTACH]
                      Това къде е ? Не съм го виждал. Някаква шега ли е - близо до кръчма или наистина така са кръстили... булевард ?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #12
                        От: Власинско езеро-съвети за настаняване.

                        Това се мъдри на един стълб във вилната зона срещу стената. Вероятно е бъзик на някой виладжия, доста високо е закачено на стълба

                        Коментар


                        • #13
                          От: Власинско езеро-съвети за настаняване.

                          Власинското вчера и оня ден.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:leskovac 110.jpg
Прегледи:2
Размер:123.0 КБ
ID:5679680Натиснете снимката за да я уголемите

Име:leskovac 104.jpg
Прегледи:1
Размер:164.7 КБ
ID:5679682Натиснете снимката за да я уголемите

Име:leskovac 129.jpg
Прегледи:1
Размер:137.2 КБ
ID:5679685Натиснете снимката за да я уголемите

Име:leskovac 135.jpg
Прегледи:1
Размер:78.9 КБ
ID:5679688Натиснете снимката за да я уголемите

Име:leskovac 145.jpg
Прегледи:2
Размер:123.9 КБ
ID:5679689Натиснете снимката за да я уголемите

Име:leskovac 166.jpg
Прегледи:1
Размер:106.9 КБ
ID:5679690Натиснете снимката за да я уголемите

Име:leskovac 050.jpg
Прегледи:2
Размер:173.8 КБ
ID:5679691Натиснете снимката за да я уголемите

Име:leskovac 153.jpg
Прегледи:2
Размер:66.5 КБ
ID:5679692Натиснете снимката за да я уголемите

Име:leskovac 106.jpg
Прегледи:1
Размер:155.4 КБ
ID:5679693
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            От: Власинско езеро-съвети за настаняване.

                            Шта je oво ? Крава лезбејка ? Бозе моj ?!
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #15
                              От: Власинско езеро-съвети за настаняване.

                              Власинска крава...нема МЪЖ!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X