Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем със изключване на бавните

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем със изключване на бавните

    здр.колеги.моля за съвет,проблема е следния--наложи ми се да катеря едни баири и се трябваше да ползвам бавните 4L.след като стъпих на асфалт се опитах да ги върна на 4H. сега се движи на 4H но като дам контакт на таблото излиза 4L и символа за заключен диф. след това изчезват.даите малко акъл как да го поравя. благодаря предварително а забравих колата е GRAND VITARA 2007 1,9DDIS

  • #2
    От: проблем със изключване на бавните

    Здравей, светването на всички индикации преди стартиране е нормално,след което изгасват.Би трябвало и преди да е било същото.

    Коментар


    • #3
      От: проблем със изключване на бавните

      Случвало ми се е и на мен. Усещал ли си как "зацепва" и "отцепва"? Случвало ми се е и на скорост при превключване на предавка върху неравност. Зацепва за секунда, светват индикациите и после отцепва. След време проблема изчезна. Отдавам го на смяна на маслата.
      Grand Vitara 2L 140hp. 2006
      LZ2BTK
      AB+

      Коментар


      • #4
        От: проблем със изключване на бавните

        Здрасти колега.. ,по принцип Огнян е прав..,но за твое успокоение.. ,отиди на някоя зелена/може и кална/ ливада и изпробвай всички режими..,като при превключване на копчето/врътката/,натискай съединителя..! И накрая преди да излезнеш от хлъзгавия терен.. да не забравиш да включиш на 4Н../фул-тайм/ . Успех!
        SUZUKI "GRAND VITARA" 2.0 (16V)-J20A + MITSUBISHI "OUTLANDER"-2.4- AUTOMATIC

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X