Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МАЗДА Б 2500 - Хардтоп и ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • МАЗДА Б 2500 - Хардтоп и ...

    Здравейте,

    Регистрирах се скоро и съм нов във форума, но иначе карам от 2002 една Мазда B2500 , която си купих още щом ги пуснаха на изложението. Няма да ви казвам колко съм доволен от нея и не смятам да я изоставям, докато тя не ме остави. Но сами се сещате, че след толкова години юркане по планини, баири и всякакви пътища, и след не много добро стопанисване минавам 480 хил.км., тя взе да се уморява... Предстой второ тотално стягане на предницата, но успоредно с това искам да й сложа един хардтоп и един пласмасов леген за коша, защото взе да поизгнива. Четох тук, че преди години един човек с име Божидар е правил хардтопове на някои от вас. Ако нещата са се развили и има повече опции, бихте ли помогнали с конракти, мнения и всичко, което смятате че ще ми е от полза. Също така бих искал да й сложа свястни ресори. Три пъти съм ги чупил и сега я карам с ляв ресор от Форд Транзит, а десният го прави един арабин на околовръстното преди разклона за Калотина (като идваш от Банкя) преди повече от 4 години...
    Ще бъда благодарен за всеки съвет !

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X