Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БАЛКАН МК50-3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: БАЛКАН МК50-3

    Какво викало Балканчето по баир нагоре:"Кой ма създадиииииии иииииииииии" Пък по баир надолу "И аз съм моторррррррррррррррррррррррр" Спомняме си детството с това балканче.....Първото си балканче купих в 7 клас за 40 лева и беше супер щастие.....Три дни ремонти, един час караш.....После пак 3 дни ремонти......Ама щастието да запали беше огромно...Що бензин от трабантите съм откраднал......Готов омаслен......Ха ха ха......

    Коментар


    • #47
      От: БАЛКАН МК50-3

      Ще има клипче задължително
      А лявата степенка още не е монтирана както и дясната търся му хубав ауспух.
      Ауди А4 1996, Балкан МПМ 1968, Балкан МК50-3 1972, Балкан М75 1972-2бр.

      Коментар


      • #48
        От: БАЛКАН МК50-3

        За седалката трябва да има едно декоративно коланче дето скрива скобите. Тоя калъф с който е сега е временен поради причината, че евтиното излиза скъпо взех го от Мотор байка за 13лв. и както предполагах материята е много слаба цепи се като презряла диня та с две думи ще сложа оригинална калъфка.
        Ауди А4 1996, Балкан МПМ 1968, Балкан МК50-3 1972, Балкан М75 1972-2бр.

        Коментар


        • #49
          От: БАЛКАН МК50-3

          Е.....нарадвах се!!!!
          Христо - поздравления!
          Наистина, качи клип да се "напълним" и със звук....

          Коментар


          • #50
            От: БАЛКАН МК50-3

            Ей,колега,напълни ми душата с това Балканче.Сега за зимата и аз съм си приготвил един такъв проект.Имам едно наследствено от тъста ми.Движело се е от купуването му през 77-ма до 1984-та,когато по незнайни за мен причини двигателчето умира на точно 3044 км.От тогава до ден днешен си седи зарито с черги и боклуци под един сайвант ( навес ).До скоро мислих че е само обурудвана рама,но съвсем скоро тъщата намери двигателя в мазата,така че след нова година и аз ще мина по твоите стъпки.Може да обменяме опит.Ще пусна отделна т ема тогава,за да се похвалвам и аз,но знам,че искам точно така да се получи и моето!Адмирации!
            TLC 120 Prado
            Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

            Коментар


            • #51
              От: БАЛКАН МК50-3

              Колеги нещо не мога да кача клипа за това давам линк към профила ми във феисбук, малко по надолу в публикацийте е клипчето.

              https://m.facebook.com/hristo.georgi...?ref=bookmarks
              Ауди А4 1996, Балкан МПМ 1968, Балкан МК50-3 1972, Балкан М75 1972-2бр.

              Коментар


              • #52
                От: БАЛКАН МК50-3

                Колеги нещо не мога да кача клипа за това давам линк към профила ми във феисбук, малко по надолу в публикацийте е клипчето.

                https://m.facebook.com/hristo.georgiev.942?
                ref=bookmarks

                П.П. благораря за хубавите думи когега jouzzin качи снимки на Балкана да го видим как изглежда сега.
                Ауди А4 1996, Балкан МПМ 1968, Балкан МК50-3 1972, Балкан М75 1972-2бр.

                Коментар


                • #53
                  От: БАЛКАН МК50-3

                  Евала, бях в шести клас когато за първи път паднах с татковия Балкан.
                  R R CLASSIC 35`,Ashcroft transmision,FOX racing shocks
                  AUDI A6 avant QUATRO
                  TLC HDJ 73 4.2td factory diff locks и климатиче

                  Коментар


                  • #54
                    От: БАЛКАН МК50-3

                    Сега съм извън БГ и ползвам един сателитен нет и качването на снимки ми е невъзможно,но прибера ли се веднага ще го покажа!
                    TLC 120 Prado
                    Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X