Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро, ама не знам какво.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Ендуро, ама не знам какво.

    Викаш тия са еднакви... Дееба късмета ми пенсионерски, дееба. Много съм дърт няма, а ма вземат в Сигмата.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • #47
      От: Ендуро, ама не знам какво.

      Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
      И накрая да кажа, че този постинг е посветен на някакви си мои бълнувания, мечти, и изисквания, и не искам никой да ангажирам с мнението си.
      Чета ти бълнуванията с интерес... Продължавай.
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #48
        От: Ендуро, ама не знам какво.

        ....таковата да се включа и аз....
        http://www.motorcycle.com/features/r...le.com20171102

        Коментар


        • #49
          От: Ендуро, ама не знам какво.

          Кавасаки Версис Х 300 ми е един от челните фаворити на мен за пътешественическо ендуро. Като му гледам данните, възможностите и какво представлява самият мотор съм сигурен, че с този модел ще мога да стигна абсолютно навсякъде, там, където аз искам да отида. Това включва дълги и далечни пътешествия, сам, с багаж, леки черни пътища и лек офроуд, там, където се наложи. Трябва да се има в предвид, че аз изобщо не съм любител на каране в кал, по гори и по дерета, и на места подобни на полигони за мотокрос, така, че този мотор Кавасаки Версис Х 300 напълно ме устройва.
          Сега остава да намеря от някъде 12 000 лева и да отида да си го купя.. http://www.edimotocenter.com/bg/node/2844
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар


          • #50
            От: Ендуро, ама не знам какво.

            Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
            Кавасаки Версис Х 300 ми е един от челните фаворити на мен за пътешественическо ендуро. Като му гледам данните, възможностите и какво представлява самият мотор съм сигурен, че с този модел ще мога да стигна абсолютно навсякъде, там, където аз искам да отида. Това включва дълги и далечни пътешествия, сам, с багаж, леки черни пътища и лек офроуд, там, където се наложи. Трябва да се има в предвид, че аз изобщо не съм любител на каране в кал, по гори и по дерета, и на места подобни на полигони за мотокрос, така, че този мотор Кавасаки Версис Х 300 напълно ме устройва.
            Сега остава да намеря от някъде 12 000 лева и да отида да си го купя.. http://www.edimotocenter.com/bg/node/2844
            пожелавам ти го от все сърце! аз преди 1 седмица търсих 15 000 за в-стром 650,ама го купиха...

            Коментар


            • #51
              От: Ендуро, ама не знам какво.

              Тъй! За добро или за лошо заръчах на моя другар Бисер (Марио мото) да ми търси V-Strom 650 2012-2014-та година. Пожелайте ми успех!
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • #52
                От: Ендуро, ама не знам какво.

                Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                Кавасаки Версис Х 300 ми е един от челните фаворити на мен за пътешественическо ендуро. Кавасаки Версис Х 300 напълно ме устройва.
                Два пъти препрочетох цялата тема,4 пъти мнението на Владич,10 мин.мислих ....

                Владич, всичко ли е наред при теб..[emoji848]

                Тебе те свързвам с трибуквените?

                Понеже вече си от нашите,демек зелен.

                2008 и 2012 нямали никаква разлика,ускорявал (разгон) като z1000 ,имал регулировки,вилката му била супер дупер...абе ако ти се чете...Само задния амортисьор не бил готин като на встром

                https://bikepost.ru/blog/53397/Razru...-o-Versys.html
                Последно редактирано от Roninn; 03-11-18, 21:13.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #53
                  От: Ендуро, ама не знам какво.

                  Аз В-Стром не ща. Имам си трибуквен. Проблема с трибуквените е, че новите са мнооого голяма цифра, а не, че са лоши мотори. Данните на този зеленият 300 кубиков двуцилиндров мотор напълно ме устройват. Както и цената за чисто нов. Проблема е, че изобщо не съм го виждал на живо, а само на картинки и може да се окаже миниатюрно за моята физика моторче. Има и друг проблем... Че аз изобщо нямам толкова пари... Ама и да ги имам, май ще предпочета да си бръмча с моят трибуквения и да направя с него някое, и друго пътешествие, вместо да купувам чисто нов мотор, за да има, с какво да се хваля в махалата.
                  Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                  Златомир Попов - Forry

                  Коментар


                  • #54
                    Абе забравих да река! Взех един V Strom 650/2006-та година. Това ми попадна общо взето случайно. Читава верига и почти нови гуми (с мустаци още) Метцелер Туранс. Ми странен ми е за сега. Верно, че го карам от две седмици де! Ма гумите ми харесаха. Държът ОК. Счупих му фара обаче и сега издирвам. Тия дни ще го понакича и ще го снимам после.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #55
                      А честито и безаварийно . Чакаме снимки

                      Коментар


                      • #56
                        Честито! Добър мотор е В-строма. Много народ ги кара.
                        Интересно ми стана, като си погледнах предпоследният постинг от 2018 год. Ще сменям и аз моето БМВ, ама не с двуцилиндров мотор. Избрал съм си пак БМВ, но едноцилиндрово 650 кубика. Ако не беше тая тъпотия с коронавируса, отдавна да съм го взел, но сега малко се объркаха и проточиха нещата. Но ще стане в един момент схемата и ще се похваля тука. Реших, че един цилиндър с по-бавна и по-лека машина, вече ми стига и ще ме устрои напълно на тия години. Как се променят нещата с годините... ... Когато бях на 30-40 години не исках и да чуя за едноцилиндров мотор. А сега моето БМВ 1100 вече ми е голямо, тежко, бързо...
                        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                        Златомир Попов - Forry

                        Коментар


                        • p-pleven
                          p-pleven коментира
                          Редактиране на коментар
                          Каква 650-ца заглеждаш?

                      • #57
                        Ми гледам към G 650 GS. Ендуро, ама шосейно. Бях решил да е Сертао, но се оказа, че малко ми е височко, пък и шосе - оффроуд при Сертаото ги преценявам, като 50х50%. А стандартният G 650 GS по моя преценка е някъде 70х30% шосе - оффроуд. Освен това е по-нисък от Сертаото със 7-8 см. Така вече ме устройва напълно.
                        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                        Златомир Попов - Forry

                        Коментар


                        • #58
                          Владич. Не знам твоите размери, ама аз съм каде 1,65 и 80кг. Това изделие F650GS, като му дам газ и ми расте брадата докато тръгне. Види ми се по-удачно Tenere 660. То е по-добро. Ама, ако държиш да е BMW, то е 800.
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • #59
                            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                            Владич. Не знам твоите размери, ама аз съм каде 1,65 и 80кг. Това изделие F650GS, като му дам газ и ми расте брадата докато тръгне. Види ми се по-удачно Tenere 660. То е по-добро. Ама, ако държиш да е BMW, то е 800.
                            Това за тръгването е най-лесното нещо, което се оправя на тези мотори. Просто сменяш предната, или задната зъбчатка с друг брой зъби и готово. На всяко тръгване ще си на задна гума. Освен това аз не искам F 650 GS, a G 650 GS. Има разлики. Пък и не ми е критерии, колко е бърз на старта мотора ми, и колко бързо бяга.
                            Тенерето 660 има висок център на тежеста и някои по-евтини компоненти по него. По-тежко е от 650 ГС-а, а цената му, като втора употреба е по-висока от тази на G 650 GS втора употреба. Аз заглеждах XT 660 R на Ямаха, но там пък други работи не ми харесаха и не ми паснаха...
                            БМВ 800 на мен не ми трябва. Имам си 1100.
                            Това са мои разсъждения и мои критерии, които не са универсални, и не важат за всички. Всеки си има някакви виждания, изисквания и предпочитания. Някой ще каже. Ама аз с тоя мотор, примерно не мога да карам със 150 км/час... Ама как ще возя жена ми на тоя мотор? Аз пък ще кажа. Аз отдавна, освен мен не возя никой друг на мотора си, а със 150 км/час нямам никакво намерение някога да карам... И така.
                            Последно редактирано от ВладиЧ; 23-06-20, 07:20.
                            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                            Златомир Попов - Forry

                            Коментар


                            • #60
                              Един цилиндър е напълно достатъчен за сам човек! Карах 6 години F650 и имам добри впечатления за пътно поведение и комфорт, в гората е малко по-тегаво - доста си е тежичък. Предполагам основно ще усетиш разликата при големите турове, ако още не те мързи да обикаляш надалеко. Иначе за обиколки из Балканите става перфектно!
                              Honda XL600LM, 1987
                              Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                              Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X