Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро, ама не знам какво.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ендуро, ама не знам какво.

    Нещо ме бута отвътре да сменя концепцията комай. Искам да пътувам с нещо дето мога да мина София до Ахтопол примерно (просто в момента съм в Ахтопол) без да се налага да спирам щото задника ми се е схванал. Нещо между 600 и 800 куб.,като ше ме радва висок въртящ момент. Нещо дето е с нисък център на тежестта. По принцип съм по-висок и строен, ма напоследък НЕ. Та в таз посока да може смислено да се смъкне. На V-Strom 650 примерно височината ми е на кантар, на 1000 съм леко, като балерина (и на двата съм правил по едно кръгче дет се вика). На KTM 960 Адвенчър e kauza perduta. Тия ги давам само, като пример за височината. По принцип ме радват по-вехти мотоциклети, ма в Африката има заровено нейде злато. Нещо докъм 3000 български парични единици е ОК. Иначе няма да мога да спя на него, като ме изгонят. То не, че и сега непременно ше си сменя возилото, ама много ми се ще. Другата опция дето ме бута е голям "турист" от сорта на XJR1300 или GSX1400, ма това друга тема. Там ми е леко "по-болно".
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

  • #2
    От: Ендуро, ама не знам какво.

    С тоя бюджет само Супер Тенере. Такова разпределение на въртящия момент няма да намериш в друг двуцилиндров - дърпа си от 1000 оборота.
    Вземаш най-запазеното, минаваш през Варна, да ти го стегна и караш безгрижни години и километри.
    С 99% от оригиналните седалки ще имаш гъзобол, но и това ще го оправим.

    Коментар


    • #3
      От: Ендуро, ама не знам какво.

      Супер Тенерето нещо не ми се връзва с ниския център на тежестта , а и Иван малко бърка въртящият момент с този на ТДМ 850 , щото неговото беше с такъв двигател. Освен това СТ си е високо. За около този бюджет вече има и боксери , ниски , нисък център на тежестта , голям въртящ момент , и не е задължително да е ендуро след като няма да скачаш с него.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • #4
        От: Ендуро, ама не знам какво.

        Аз пък умрем да те видим баш тебе на XJR!! Ела да го пробваш-обещавам да не публикувам повече от 3 снимки!!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • #5
          От: Ендуро, ама не знам какво.

          Стояне. ко ти стана бе?
          Виде една Сахара и ся ко ... мокри сънища?
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            От: Ендуро, ама не знам какво.

            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
            Аз пък умрем да те видим баш тебе на XJR!! Ела да го пробваш-обещавам да не публикувам повече от 3 снимки!!
            Що бе? Не съм па чак толкова дребен. Може да го пробвам пък. Най-много да се откажа от варианта.
            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
            Стояне. ко ти стана бе?
            Виде една Сахара и ся ко ... мокри сънища?
            Така погледнато може ти да си причината. Знам ли? То и Скрапа ме караше да му пробвам Африката, ама тогава не го направих.
            А за Ямаха ще се поогледам де.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #7
              От: Ендуро, ама не знам какво.

              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
              Аз пък умрем да те видим баш тебе на XJR!! Ела да го пробваш-обещавам да не публикувам повече от 3 снимки!!
              За "голям турист" и аз мога да съдействам .

              Коментар


              • #8
                От: Ендуро, ама не знам какво.

                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                За "голям турист" и аз мога да съдействам .
                Твоето е цял шлеп бе!
                И като попрочетох, комай вместо да експериментирам тепърва, май ще събирам пари или за RD04 (за реставриране) или за RD07. Първият вариант ме бута заради това, че ще си го направя дет се вика чисто нов. Ма ше видиме де!
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #9
                  От: Ендуро, ама не знам какво.

                  Тоя па!
                  Ко ще и "реставрираш" на РД04-ката?!?
                  Наливаш бенз и .. караш!
                  Има две, три неща за изкусуряване .. но като му дойде времето ще помагам.
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ендуро, ама не знам какво.

                    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                    Стояне. ко ти стана бе?
                    Виде една Сахара и ся ко ... мокри сънища?
                    Не...,видя доминатора онзи ден и му щракна нещо!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ендуро, ама не знам какво.

                      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                      На V-Strom 650 примерно височината ми е на кантар, на 1000 съм леко, като балерина (и на двата съм правил по едно кръгче дет се вика).
                      Толкова ли е голяма разликата м/у V-Storm 650 и 1000.
                      Замислил съм да сменя Африката със V-Strom 1000.По стечение на обстоятелствата имам достъп до 650,даже успях да го покарам 100тина кил.,не открих съществени разлики със моята баба.Беше ми ОК като ергономия и височина,но искам малко повече мощност и затова съм се насочил към по големия.За съжаление няма никъде наблизо,или поне аз не знам някой със 1000 който просто да пробвам/седна и да поогледам/разпитам по обстойно.
                      Сега - BMW R1200RT 2006 г
                      Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
                      По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
                      По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ендуро, ама не знам какво.

                        Един от най универсалните в тоя клас е Трансалп 650. И е около тия пари. Друг е въпроса колко ти пасва...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ендуро, ама не знам какво.

                          Малко късно виждам темата - мога да ти предложа за проба моторетката от подписа ми - KLE 1996, но като минус мога да кажа неудобната за дълги пътувания седалка, иначе евтин за закупуване и поддръжка.
                          Пиши на лични ако размислиш
                          LZ1NIM/P
                          B pos

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ендуро, ама не знам какво.

                            Качих се на ТенДжере 2011. Става, ама толкова пари не ми се дават. Качих се на СуперТенДжере, ама ми е тежко. Чакам Скрапа с Африката да я пробвам. Ма ше се обадя да пробвам и Кавазакито де!
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ендуро, ама не знам какво.

                              имам приятел, който продава Трансалп 650. Ако те интересува за пробно каране из София-Овча купел-пиши на лични.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X