Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кафе машина AYCO от кауфланд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кафе машина AYCO от кауфланд

    Какво ви е мнението за тази кафе машина от кауфланд, на промоция е и цената и е 80 лв, заслужава ли си?
    Предпочитам да купувам от там, защото гаранцията е 3 години и не задават въпроси.
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

  • #2
    От: Кафе машина AYCO от кауфланд

    От този магазин и от тази марка си взехме сокоизстисквачка, на промоция. След първото пускане започна леко да понамирисва на изгорял кабел. Добре, викам си нова е разработва се. Вторият път си замириса вече съвсем стабилно и наизлизаха пушеци отвсякъде. Айде в магазина рекламация. В началото настояваха да са я ремонтирали и т.н., а аз си държах да я върна, писаха протоколи... На другия ден ми се обадиха и казаха да отида да си взема парите. И след това отидохме дадохме тройно по голяма сума пари и си взехме мулинекс. И приключихме с експериментите и компромисите. Но, отварям една скоба, всичко е на късмет може и читава стока да имат. Лично повече не бих вземал някаква техника от там, не си струва разправиите и разкарването, та дори и 3 години гаранция да е, защото варианта да чакам да ми стои по сервизи и да не мога си ползвам уред, който съм си закупил не ми допада.
    Не важно кто напротив, важно кто рядом.

    Коментар


    • #3
      От: Кафе машина AYCO от кауфланд

      От хранителен магазин,да си купиш телевозор,или всякаква ел.техника е направо смешно.На тях това не е и основният бизнес.Няма как да и договорят цена,нито качество.
      Не се занимавайте в глупости.....

      Коментар


      • #4
        От: Кафе машина AYCO от кауфланд

        Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
        От хранителен магазин,да си купиш телевозор,или всякаква ел.техника е направо смешно.На тях това не е и основният бизнес.Няма как да и договорят цена,нито качество.
        Не се занимавайте в глупости.....
        Кой няма как да договори цена?
        Кауфланд?
        Ти там влизал ли си?
        Изобщо имаш ли идея как се продава стока в супермаркет?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Кафе машина AYCO от кауфланд

          То това Айко, дали ще го вземе от там или от магазин за техника е все тая. Но в Кауфланд и аз, и мои познати сме правили рекламации и са ни връщали парите без много въпроси. А не като при другите, да ни въртят с месеци по сервизите.
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • #6
            От: Кафе машина AYCO от кауфланд

            Не съм купувал много технически неща от там, но преди няколко месеца купих апарат за кръвно налягане (от автоматичните но не за китката) който беше в промоция, намален на половина (мисля 30лв) и се оказа изненадващо за мен, че мери изключително коректно.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • #7
              От: Кафе машина AYCO от кауфланд

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Кой няма как да договори цена?
              Кауфланд?
              Ти там влизал ли си?
              Изобщо имаш ли идея как се продава стока в супермаркет?
              За твое голямо изумление,си имам на представа как се продава.Особенно при тях,близо 2 години съм ги работил.
              Тези марки "измислени", да го е ....,защо ги няма в другите магазини за битова техника?Където би трябвало да са?
              Същото е като да ядеш захар,през стъклен буркан.
              Било много вкусно...

              Коментар


              • #8
                От: Кафе машина AYCO от кауфланд

                Е като имаш представа викаш не могат да договорят цена?
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Кафе машина AYCO от кауфланд

                  Кога спрем да се чудим на истински промоции (и най-вече цени), ще се доближим малко.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кафе машина AYCO от кауфланд

                    Могат,но калкулацията и няма да излезе.За количеството техника,и времето което ще го продават....
                    Затова вкарват такива сбирщайни.Без пари ги взимат,да се търкаля колелото.
                    Те и Метро в Бг тръгнаха по тази пътека(нищо че са съвсем друг вид),и са на ръба на фалита.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кафе машина AYCO от кауфланд

                      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                      Могат
                      Е за тва говорехме.

                      Пък дали ще работи или не? Ми като изгори ти го сменят или дават пари. Дреме ти.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Кафе машина AYCO от кауфланд

                        Хубаво е да се знае,че дори и напълно изрядно технически ще изкара 1/3 от гаранцията си.Сега има някакви изключения,където се ползват веднъж в месеца,но за нормална употреба-забравете.
                        Аз време за губене нямам.
                        Но си е друго да си купиш нещо за 30лв и да си мислиш че си хванал дявола за бритона-българска поговорка

                        Коментар


                        • #13
                          От: Кафе машина AYCO от кауфланд

                          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                          Хубаво е да се знае,че дори и напълно изрядно технически ще изкара 1/3 от гаранцията си.
                          Е нали има гаранция все пак, какво като изкара 1/3?
                          В Кауфланд нищо не съм връщал, и не знам колко са учтиви за това, но в Лидъл ми връщат парите или заменят нещото на момента без въпроси.
                          Друго си е да отидеш и да си купиш нещо не за 30 а за 130лв, сигурно гъделичка гордоста......
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Кафе машина AYCO от кауфланд

                            Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                            Тези марки "измислени", да го е ....,защо ги няма в другите магазини за битова техника?Където би трябвало да са?
                            Няма ги казваш.... хммм..... https://zora.bg/%D0%BA%D0%B0%D1%82%D...d=0&words=Ayco

                            Коментар


                            • #15
                              От: Кафе машина AYCO от кауфланд

                              Много обичам като се хване някой като удваник за сламка,т.е завсяка дума.
                              По ред на номерат:
                              disko04
                              Няма проблем да и го върнеш и да ти върнат паритеИскам нещата да ми служат,без да се чудя дали нещото за 30лв няма да ми запали къщата ако го изключа,но не го извадя от контакта.Ама твърдо трябва да се вярва че това което стъва 30лв е толкова добро колкото това за 130,нали сме професори,имаме клещи и тел и ще го оправим.После да не се реве в форумите как само боклуци се продават навсякъде,като има кой да ги купува...
                              Daga
                              Продават ги защото няма на къде.Малко по-нагоре съм обяснил защо.Защото това се търси.

                              Щом имате време за губене,аз нямам.Нито имам излишни пари.
                              Ама техническия гений на българина го има всяка вечер в новините....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X