Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко съвет :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко съвет :)

    Здравейте ! Зарибих се много по кросовите мотори и съм решен в най скоро бъдеще да си купя , но имам няколко проблема.
    1.Начинаещ съм и искам да разбера какви кубици и колко тактов ще ми подхожда. Да подчертая , високо момче съм на 18 години и искам нещо което да не е дребно и слабо като мощ.
    2.Искам да разбера до 4000 лв какъв мотор ще ми предпочетете , дали ямаха , сузуки и т.н
    3 Ще го използвам за каране в гората , като любител с приятели Да изкача някой склон , да премина през някоя гъста кал или просто в гората да го карам , главно за това ще се използва

  • #2
    От: Малко съвет

    До сега на какъв мотор си се качвал 2 или 4 такта?
    Карането по-скоро разходка по черни пътища ли ще бъде или превземане на улеи, дерета и изкачвания?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: Малко съвет

      Качвал съм се на 2т , но на малки кубици.Другото което е бих искал да е 4т , понеже звука по ми харесва , пък и дали бих се справил с големи кубици 4т , понеже не искам да купя ся нещо и после да ми е слабо.Ще го използвам за дерета,склонове,локви , а от време на време да се поразходя из гората, иначе да..ще ми трябва за склонове.

      Коментар


      • #4
        От: Малко съвет

        Искам нещо което да е идеално за 18 годишно момче 185 височина.

        Коментар


        • #5
          От: Малко съвет

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          До сега на какъв мотор си се качвал 2 или 4 такта?
          Карането по-скоро разходка по черни пътища ли ще бъде или превземане на улеи, дерета и изкачвания?


          Карал съм малки кубици 2т , сега бих искал да е 4т понеже звука ми харесва , пък и нали по лесно се карали.Ще го използвам за изкачване на склонове , дерета и т.н , от време на време ще си правя по някоя разходка из гората.Искам да е нещо едро и мощно , понеже съм 18 годишен 185 височина , не искам нещо което посше ще се налагам да го продавам.

          Коментар


          • #6
            От: Малко съвет

            Карал съм 2т , но малки кубици. Предпочитам да карам 4т , понеже звука по ми харесва и искам нещо , което ми пасва и да е мощно , за едно 18 годишно момче , 185 височина и 70кг. Не искам да си взема нещо , което после да се налага да го продавам , понеже ми е слабо или дребно. Мотора ще се използва за дерета , изкачвания , препядствия и от време на време някоя релаксираща разходка.

            Коментар


            • #7
              От: Малко съвет

              Препоръчвам Ви Suzuki DRZ400 или Honda crf 250X /имам такъв и съм много доволен/, а ако можете да си позволите да си вземете по-нова и запазена машина КТМ но ендуро версиите 450 или 350. Ямаха WR 250 или 450 също са добри варианти, но по рядко се намират запазени на вторичния пазар. Ако Ви хареса Ямаха не купувайте 400 или 426.П.П има много теми във форума за посочените мотоциклети. Включително и сравнителни за избор м/у два или повече модела/марки. Прочетете ги и най-важното-покарайте, за да усетите мотоциклета дали ще Ви пасне. А предпазната екипировка си я набавете преди мотоциклета и винаги я използвайте, когато карате /и за това има тема за травми без екипировка/.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #8
                От: Малко съвет

                Eкипировката разбира се , че ще слагам , на къде без нея... За сега имам само каска , очила и ръкавици , други неща като взема мотора. Значи вие ми предлагате ендуро А примерно ако се спра на чист крос , там какъв можете да ми предложите ? Отново 4т

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X