Здравейте, приятели. Не пиша често тук но съм сигурен, че вие ще ми помогнете или поне ще ме насочите какво да направя.
Проблемът е следния:
Трябва да означа една зона в Google Earth, но координатите които са ми дадени са в някакъв формат 70-lll.
Въпросът е какво да направя за да ги конвертирам в градуси или там както се казва системата, която се разчита от Google Earth?
Не намерих конвертор или нещо подобно а нямам много време за да навлизам дълбоко в тези науки.
Работя с мак така че програми за уиндоус не ми вършат работа.
Ето ги и самите координати:
Координатна система: 70-III, от 9 координати
№ X Y
1 4720891.910 8596576.754
2 4721097.787 8599989.122
3 4720578.590 8600012.841
4 4720652.467 8601630.325
5 4720197.642 8601310.897
6 4719966.144 8599090.306
7 4719717.013 8599111.683
8 4719542.672 8596608.356
9 4720891.910 8596576.754
Проблемът е следния:
Трябва да означа една зона в Google Earth, но координатите които са ми дадени са в някакъв формат 70-lll.
Въпросът е какво да направя за да ги конвертирам в градуси или там както се казва системата, която се разчита от Google Earth?
Не намерих конвертор или нещо подобно а нямам много време за да навлизам дълбоко в тези науки.
Работя с мак така че програми за уиндоус не ми вършат работа.
Ето ги и самите координати:
Координатна система: 70-III, от 9 координати
№ X Y
1 4720891.910 8596576.754
2 4721097.787 8599989.122
3 4720578.590 8600012.841
4 4720652.467 8601630.325
5 4720197.642 8601310.897
6 4719966.144 8599090.306
7 4719717.013 8599111.683
8 4719542.672 8596608.356
9 4720891.910 8596576.754
Коментар