Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся стар филм, вероятно от "Студио Х"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся стар филм, вероятно от "Студио Х"

    Вероятно е излъчван в рубриката Студио Х преди 89г.
    За съжаление си спомням съвсем малко от филма, само отделни епизоди.
    Разказваше се за рали състезания, рали пилоти и открадната картина. В един момент картината беше навита на руло и скрита във вратата на една от състезателните коли. Така я пренасяха през граница. Друг момент от спомените ми е че рязаха спирачните маркучи с джобно ножче пак на състезателна кола. Друго - един от лошите се промъкна през нощта преди състезанието в колата на тези дето пренасяха картината и промени пътна книга на навигатора, на състезанието навигатора в един момент даде грешна информация на пилота и катастрофираха - така и свърши филма. След което (като част от филма) излезна съобщение по спомен " френската (или Италианската или Белгийската - не си спомням) полиция продължава да издирва картината, ако имате информация обадете се на ХХХХХХХХ "
    Спомням си също че се състезаваха по планински асфалтирани пътища с много завои и дървета (гора) от двете страни, Странното е че за втора поредна година ходих на място с подобен път, и сега и преди година се сещам за този филм основно заради пътя. Обаче без помощ нямам шанс да намеря филма.

  • #2
    От: Търся стар филм, вероятно от "Студио Х"

    Точно от студио х беше филма, бях малък 8-10г. на гости с родителите събота вечер! Срязаните маркучи бяха на едно 911. Ама как се казваше филма...
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • #3
      От: Търся стар филм, вероятно от "Студио Х"

      Мисля си, че беше руски филма
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        От: Търся стар филм, вероятно от "Студио Х"

        Унгарски?
        Или ГеДеРейски?
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          От: Търся стар филм, вероятно от "Студио Х"

          https://youtu.be/puZDUGhmkRI

          Коментар


          • #6
            От: Търся стар филм, вероятно от "Студио Х"

            Значи, в пълен потрес съм, нямам думи, и т.н.
            Въобще не очаквах някои да се сети за филма, камо ли и заглавие, а за капак на всичко и самият филм.
            Благодаря.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X