Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имате ли нужда от очила?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Имате ли нужда от очила?

    Виждам пандата само като се отдалеча на повече от 50 см от монитора. Хитър тест, кара те да се взираш в несъществуващи детайли и са се доближаваш все повече, докато съвсем не се завреш в монитора, а то било точно обратното.

    Коментар


    • #32
      От: Имате ли нужда от очила?

      Не я виждам НО........като стационирам паркета по средата на монитора и започна да мърдам със стрелките нагоре надолу дживотното го виждам при движението!!!!Като спре и само паркет!!!Басси!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • #33
        От: Имате ли нужда от очила?

        Това с виждането на животинчето по време на движение нагоре и надолу е заради по-трудното фокусиране. За да е коректен теста, не си играйте с мишката.
        Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
        Стефан Арзатов

        Коментар


        • #34
          От: Имате ли нужда от очила?

          На прилично количество алкохол виждам дзвера вегетарианец на телефона
          Наздраве!
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • #35
            От: Имате ли нужда от очила?

            Първоначално публикуван от solart Преглед на мнение
            Гледайки нормално, виждам само "паркета" и изпитвам силно дразнение, сякаш картинката трепти. Като присвия очи виждам пандата.
            И при мен е подобно, но пандата я виждам мн.трудно, с повече въображение , не е ясно като на снимката с телефона. Виждам я смътно ако се отдалеча на повече от метър от монитора. Засега ще пропусна посещението при очния лекар . А според вас ефекта какво се вижда дали има някаква връзка с честотата на опресняване на монитора, да не би от това да са различни резултатите когато се гледа на РС-то и на телефона?
            Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

            Коментар


            • #36
              От: Имате ли нужда от очила?

              Нещо тестa е подвеждaщ инaче интересен,скоро бях нa общ профилaктичен преглед включително и очен +цветоусещaне ,нa тaблицaтa виждaм всички шрифтове,никaкви проблеми ,a и нямaм оплaквaния от зрението,a нa грaфикaтa виждaм слaб силует,a сегa де!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #37
                От: Имате ли нужда от очила?

                Ами аз като махна очилата наистина само тогава виждам пандата.Миопия и астегматизъм имам.Само че и преди съм виждал такива картинки, даже едно време бяха донесли вкъщи нашите една дебела книга, пълна с шарени картинки, при които като разфокусираш малко зрението изскачаха животинки.Номера беше в това, че тези картинки са от ивички, които като се насложат една върху друга и разликите в тези ивички "вадят" картинката и то много триизмерна на вид.А за да се насложат, очите трябва да се разфокусират.
                Пробвайте да си съберете очите докато гледате паркета и пандата пак ще изскочи.При това ще я видят и тези с орлово зрение.

                Коментар


                • #38
                  От: Имате ли нужда от очила?

                  Хах, вярно бе, така започва да се появява, но само за момент. Вероятно окото се опитва само да възстанови нормалния фокус.
                  Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Имате ли нужда от очила?

                    Естествено, фокуса очите си го правят по инстинкт, без волева намеса на човека.Като си събирате очите, променяте точно фокуса.Понякога може да се случи очите да се излъжат и да фокусират неправилно, при което линиите се наслагват, скритата картинка се появява, а човек почва да мига объркано-мозъка се опитва да оправи грешката

                    Коментар


                    • #40
                      От: Имате ли нужда от очила?

                      От смартфона ясно виждам пандата. От компютъра не.
                      Стигам да извода, че ми трябват очила за да работя със смартфона.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • #41
                        От: Имате ли нужда от очила?

                        Виждам силует на панда с лявото, но е размазано.
                        Цял живот съм така ... само с дясното око виждам доста по-добре от всички от семейството а с лявото 3те най-горни реда от "теста" при очния.

                        Ходих на очни в Австрия (2 пъти , да съм сигурен) , гледаха , слагаха разни лупи и какви ли не работи и казаха , че няма оправия. Окото било здраво, мозъка не се бил научил да го ползва
                        Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                        Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                        Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                        Коментар


                        • #42
                          От: Имате ли нужда от очила?

                          От близо виждам само линиите. На 3 м от монитора забелязвам силует на панда. От 4 м я виждам добре, но линиите си остават ясни. Когато гледам с по 1 око картинката е малко по-тъмна.
                          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                          Коментар


                          • #43
                            От: Имате ли нужда от очила?

                            Съдейки по това, че не виждам добичето, трябва да съм добре с очите.Да, ама не съм! За далече съм с очила +1 диоптър.Без тях всички пилета виждам с четири крила, съответно и с четири бутчета. Мога да шофирам и без очила, но с тях ми е по-комфортно, особено на здрачаване. Искам да кажа, че теста вероятно е само за необходимостта от очила за близко гледане и четене...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Имате ли нужда от очила?

                              От метър-метър и двайсе пандата я виждам перфектно,от близо-само паркет,под ъгъл от около 50см си я виждам.

                              P.S.Това на лапа-топа
                              Последно редактирано от petroffbg; 06-07-15, 22:44.
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Имате ли нужда от очила?

                                Преди два дена ми изписаха очилата. И с тях и без тях си виждам пандата. Гледам от телефон, ако има значение.
                                Кольо Динев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X