Обява

Свий
Няма добавени обяви.

DAKAR за авантюристи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: DAKAR за авантюристи

    Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
    Със сигурност ИМА!
    Разкажи повече как точно мислиш да осъществиш тази експедиция в Африка?
    Кak точно и на мен още не ми е съвсем ясно, но едно е ясно тръгване около нова година (30-31.12 2007) към Лисабон след това през Испания за Мароко и от там през Мавритания към Дакар и назад .Нещата тепарва се уреждат и подреждат,даже не е ясно още и с какво ще патувам тъй като се колебая между няколко машини.Всички подробности се решават в движение и следващият месец нещата ще започнат да се изясняват,много неща зависят и от това колко джипа ще тръгнем и колко хора ще бъдем. Но ако някой иска да знае повече подробности може да ми звънне на тел.0897 957 225 ФИЛИП защото писането в интернет не е от силните ми страни .

    Коментар


    • #17
      До: DAKAR за авантюристи

      Колега не , че да те обезсърчавам ама както каза близнака с подготовката си закаснял с около година поне 6-7 месеца преди състезанието трябва да си наясно с почети всичко ! да не говорим за автомобила ! много бих се радвал да покажеш снимки на авто парка ти явно е даста богат щом можеш да имаш избор между няколко машини подготвени за разходка от този сорт.
      Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

      Коментар


      • #18
        До: DAKAR за авантюристи

        Първоначално публикуван от fifo Преглед на мнение
        Кak точно и на мен още не ми е съвсем ясно, но едно е ясно тръгване около нова година (30-31.12 2007) към Лисабон след това през Испания за Мароко и от там през Мавритания към Дакар и назад .Нещата тепарва се уреждат и подреждат,даже не е ясно още и с какво ще патувам тъй като се колебая между няколко машини.Всички подробности се решават в движение и следващият месец нещата ще започнат да се изясняват,много неща зависят и от това колко джипа ще тръгнем и колко хора ще бъдем. Но ако някой иска да знае повече подробности може да ми звънне на тел.0897 957 225 ФИЛИП защото писането в интернет не е от силните ми страни .
        Успех в начинанието. Колкото повече автомобила толкова повече проблеми.А с хората е още по страшно.Идеалният екип е от четири човека.

        Писал съм ти на лични

        Коментар


        • #19
          До: DAKAR за авантюристи

          Привет Фифо, разбрах че вече си сформирал отбор. Сьжалавам, че няма да мога да се включа защото не мога за толкова кратко време да се организирам и освободя. Но догодина можеш да ме пишеш в групата. Поздрави и успех!!!

          P.S.Гарантирам, че ще затвориш устата на всички песимисти, защото добре те познавам.


          SUZUKI SAMURAI
          http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

          Коментар


          • #20
            До: DAKAR за авантюристи

            Колега разбрах, че Румен от Нова ТВ ще бъде с вас и ще отразява. Предполагам, че ще има доста снимков материал и видео.
            SUZUKI SAMURAI
            http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

            Коментар


            • #21
              До: DAKAR за авантюристи

              Аз също подкрепям момчето , трябва да опита, всичко е до воля, като оставиш парите и подготовката...
              И не разбирам какво толкова се ядете с него, били сте там РЕСПЕКТ, ама не означава , че вратите вече са затворени за другите.

              Р.S. Нека гледа Дискавъри всяка Събота от 23.00

              Коментар


              • #22
                До: DAKAR за авантюристи

                А това дали го дават още
                Или е друго
                Прикачени файлове
                [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X